Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه سنگین فروشگاهی

قفسه سنگین فروشگاهی - یکی از اقلام مورد نیاز برای فروشگاه ها قفسه های سنگین می باشد، چرا که هایپر مارکت ها ، سوپر مارکت ها و فروشگاه ها از محل های پر تردد می باشد که معمولا برای برقراری و ایجاد نظم در آنها از قفسه بندی استفاده می نمایند

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

قفسه سنگین فروشگاهی یکی دیگر از انواع قفسه ها و از پرکاربردترین قفسه بندی فروشگاهی برای فروشگاه ها می باشد.

قفسه سنگین فروشگاهی

یکی از پر کاربردترین نوع قفسه های فروشگاهی ، قفسه های سنگین فروشگاهی می باشد.

یکی از اقلام مورد نیاز برای فروشگاه ها همین قفسه های سنگین می باشد، چرا که هایپر مارکت ها ، سوپر مارکت ها و فروشگاه ها از محل های پر تردد می باشد که معمولا برای برقراری و ایجاد نظم در آنها از قفسه بندی استفاده می نمایند و محیطی را به وجود می آورند که مشتری بتواند به راحتی از میان قفسه ها به آسانی به کالای مورد نظر خود دست پیدا کند و آن را خریداری نماید.

 چرا که محصولات در قفسه ها دسته بندی شده اند و محصولات مشابه در قفسه های نزدیک به هم گروه بندی می شوند که از سردرگمی مشتری، هنگام جستجوی کالای موردنظر در فروشگاههای بزرگ جلوگیری می شود.

این مدل قفسه سنگین فروشگاهی در انباری ها ، سوپر مارکتهای بزرگ ، فروشگاههای زنجیره ای و هایپرمارکتها ، برای نگهداری کالاهای سنگین فروشگاهی کاربرد دارد. این  نوع قفسه بندی به دلیل استحکام بالایی که دارد قدرت تحمل سنگینی کالاهای با وزن بالا را دارد و معمولا برای کالاهای سنگینی مثل کیسه های برنج، روغن و انواع باکس ها و … استفاده می شود.

قفسه سنگین فروشگاهی ، جهت استفاده حداکثری از کنار دیوارها و نیز کنج ها استفاده می شوند.

قفسه های فروشگاهی به دلیل دارا بودن طبقه های مختلف برای نگه داری محصولات باعث می شود که مشتریان دید بهتری برای جستجوی کالا داشته باشند و به محصولات مورد نیاز خود راحت تر دست پیدا کنند و احساس رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشند.

بنابراین تمامی کالاها با نظم بیشتری سر جای خود در قفسه ها جای می گیرند و با چیدمان اصولی و متناسب با کالاها محیطی خلوت تر برای مشتریان به وجود می آید.

ویژگی های قفسه سنگین فروشگاهی

قفسه بندی هایی که با دست بارگذاری میشوند عبارتند از:

قفسه بندی مشبک

در صورتی که کالا میتواند در فضایی کمتر از ۹۵ سانتیمتر طولی و ۶۰ سانتیمتر در عرض بارگذاری گردد و همچنین وزن بار کمتر از ۲۰۰ کیلوگرم است، قفسه مشبک پشنهاد مطلوبی می باشد.

قفسه بندی راک کفپوش دار

در صورتی که اقلام دارای حجم زیاد می باشند مانند  انواع بسته های کارتنی، و یا دارای چگالی بالایی هستند،مانند  قالبهای دستگاه تزریق، فلنچها و اتصالات صنعتی ،قفسه بندی راک کفپوشدار ، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی در دو شکل دیواری و خود ایستا تولید میگردد.

قفسه خود ایستا نیز به دو شکل قفسه خود ایستای یک طرفه و قفسه بندی خود ایستای دو طرفه تولید میشود.

نیم طبقه ها :

نیم طبقه ها یکی از پرکاربرد ترین سیستمهای قفسه بندی صنعتی هستند و فضای انبار را به دو برابر افزایش می دهند.

نیم طبقه ها نیز به دو صورت قفسه بندی نیم طبقه سبک، و قفسه بندی نیم طبقه سنگین تقسیم میشوند.

قفسه هایی که با ماشین بارگذاری می شوند عبارتند از:

قفسه بندی پالت راک ، که از پر کاربرد ترین قفسه بندی انبار می باشد که توسط ماشین بار گذاری می شود.

از ویژگی های قفسه بندی پالت راک ،دسترسی نقطه ای به تک تک پالتها می باشد.

قفسه بندی راک راهرو باریک ،در واقع همان قفسه پالت راک می باشد.که فقط در این نوع سیستم قفسه بندی با توجه به استفاده از ماشین آلات پیشرفته  تر ،عرض راهرو ها بسیار کمتر از پالت راک طراحی می شود.

قفسه بندی درایوین

قفسه بندی درایوین، بالاترین میزان حجم انبارش بر متر مکعب را ارائه می نماید. لیفتراک در طول راهروهای قفسه وارد میشود و از انتهای تونلها عملیات بارگذاری را انجام میدهد.این سیستم قفسه بندی صنعتی از نظام لایفو پیروی می نماید.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت