نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

ایزی راک - معرفی و شرح سیستم قفسه بندی ایزی راک

ایزی راک - معرفی و شرح سیستم قفسه بندی ایزی راک

اسفند-11-1400


سیستم قفسه بندی ایزی راک

قفسه بندی ایزی راک مناسب ترین گزینه برای بارهایی است که از نظر وزن و حجم، خیلی سبک و کوچک و یا خیلی سنگین و بزرگ نباشند. این قفسه بندی به سادگی و بدون نیاز به ابزار یا پیچ و مهره قابل نصب می باشد و فاصله بین طبقه ها به راحتی قابل تنظیم می باشد. شرکت آریا پویان آرنگ با ارائه بهترین و مدرن ترین انواع قفسه های ایزی راک توانسته در بازار رقابتی امروز جایگاهی برتر برای خود فراهم کند. این نوع قفسه بندی یکی از قفسه بندی های پرکاربرد در بحث صنعتی است و در گروه قفسه راک قرار می گیرد. بیشترین کاربرد ایزی راک در سرخانه ها، فروشگاه های کوچک و بزرگ، کارخانه ها، کتابخانه ها و مراکز آموزشی و انبارهایی با محصولات غیر سنگین است.

از مزایای این نوع قفسه بندی می توان به نظم دهی به انبار در سریعترین زمان، کاربردی بودن در بیشتر فضاها، توانایی نگهداری کالاهای بیشتر به دلیل ایجاد ارتفاع بالا، ظرافت این نوع قفسه بندی و انتخاب وزن در قفسه های راک سنگین و راک سبک، امکان افزایش و کاهش ارتفاع قفسه راک متناسب با کالا یا محصولی که در آن قرار می گیرد، امکان استفاده از جداکننده برای تقسیم قفسه ها به دو قسمت متفاوت، مقرون به صرفه تر بودن برای مشتریان و همچنین نصب بدون استفاده از پیچ و مهره و تجهیزات که سرعت و سادگی استفاده از قفسه های راک را بسیار بالا می برد.

قفسه بندی انبار

هر فضای بزرگی جهت انبار کردن مناسب محصولات نیازمند یک قفسه بندی مناسب، مستحکم و اصولی می باشد تا بیشترین استفاده و نظم دهی را به فضا داشته باشیم و بخش های بی استفاده و به اصطلاح پرتی کار به حداقل برسد. اولین گام برای داشتن یک قفسه بندی اصولی این است که تجهیزات اولیه، انواع قفسه بندی ها و همچنین نیاز خود را برای استفاده از قفسه بندی مناسب به بهترین شکل ممکن بشناسیم. ما با تیمی حرفه ای در مجموعه وسیع آریا پویان آرنگ می توانیم بهترین بررسی را از فضای شما داشته و برای یک قفسه بندی عالی به شما بهترین مشاوره را ارائه کنیم.

قفسه های فروشگاهی

قفسه های هر فروشگاه یکی از مهمترین عوامل کمک کننده در زیبایی و چیدمان یک فروشگاه محسوب می شوند. علاوه بر ظرافت و زیبایی قفسه های فروشگاهی باید از دوام و استحکام کافی برخوردار باشند. تا بتوانند برای قرارگیری محصولات مختلف در ابعاد و وزن های متفاوت مناسب باشند. تشخیص مواد و قفسه بندی با کیفیت از یک کار نامرغوب و بی کیفیت امریست که شما با خیالی راحت می توانید به ما بسپارید. تجهیزاتی که کیفیت بالاتری دارند در عین تحمل وزن بیشتر باید سبک تر بوده و حمل و نقل و جابجایی شان با سهولت بیشتری امکانپذیر باشد.

 

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

سمیرا

لینک خرید ندارید دوم اینکه بسختی تونستم از طریق گوگل سایت شما رو پیدا کنم کلمه پاکدشت رو بیشتر استفاده کنید توی سایت اگر پاکدشت هستید البته موفق باشید

ادمین

سلام و سپاس از پیام شما. برای خرید کافیست با ما تماس بگیرید. بسیار از نظرات ارزشمند شما ممنونیم.

خلیل زاده

سلام وقتتون بخیر باشه مناسب ترین قفسه برای داروخونه کدوم قفسه هاست؟

آریا پویان آرنگ

سلام. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا بهتر بتوانند شما را راهنمایی کنند. سپاس از پیام شما.

فرهمند

ابعاد قفسه ها چند در چنده؟

آریا پویان آرنگ

سلام. به زودی با شما تماس می گیریم و راجع به ابعاد قفسه ها توضیحات کامل خدمت شما ارائه خواهد شد.

رضاییان

خسته نباشید برای خریداری باید چیکار کنم؟

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا