نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

قفسه بندی بازویی (کانتیلور)

قفسه بندی بازویی (کانتیلور)

اسفند-11-1400


قفسه بندی های بازویی (کانتیلور) از جمله قفسه بندی های با تحمل وزن بالا به حساب می آیند و وزن و حجم کالاهایی که در آن قرار می گیرد بصورتی است که معمولاً توسط افراد قابل حمل نیست و با لیفتراک این جا به جایی ها صورت می گیرد به همین دلیل در قفسه بندی بازویی (کانتیلور) ستون جلو قفسه بندی حذف شده تا هنگام قرارگیری بار توسط لیفتراک با مشکل رو برو نشود. بارهای با حجم و وزن بالای رولی، شاخه ای و یا لوله ای که امکان حمل با لیفتراک را دارند گزینه بسیار مناسبی برای چیدمان در قفسه بندی بازویی (کانتیلور) می باشند. برای ساماندهی کارتن و جعبه های سنگین و سبک، رول های موکت یا فرش، پروفیل های بزرگ در حجم و ابعاد مختلف، اجناس فلزی، الوار چوب و ... این نوع قفسه بندی ها بهترین گزینه هستند.

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی بهترین راه برای چیدمان و نظم دهی در فروشگاه هاست. همواره تمایل فروشندگان بر این است که چیدمان فروشگاه به گونه ای باشد که محصولاتشان در معرض دید هر چه بیشتر مشتریان قرار بگیرد. یکی از هزینه هایی که هر فروشگاه متناسب با نیاز خود باید در نظر داشته باشد، خرید، مونتاژ و نصب قفسه بندی است. این مورد یکی از هزینه های اصلی و اساسی برای هر فروشگاهی است که با کمال دقت و حساسیت بالا باید انجام گیرد چون شکل ظاهری و نوع قفسه ها می تواند به جذب مخاطب و مشتریان کمک شایانی نماید و همچنین در بالارفتن فروش تاثیر بسزایی داشته باشد.

انواع گوناگونی از قفسه بندی ها با توانایی نگه داری از کالاهای مختلف، وزن و حجم های گوناگون در بازار موجود می باشد. البته نوع چیدمان محصولات روی قفسه ها هم انواع مختلفی دارد که این کار باید با حساسیت بالایی انجام گیرد چون مهمترین و اولین جایی که مشتری به آن دقت می کند و تاثیر بالایی در نظم و زیبایی هر فروشگاهی دارد رنگ بندی، اندازه ها و طرح و رنگ قفسه بندی و قرارگیری محصولات می باشد.

قفسه بندی

انواع مختلفی از قفسه ها در ابعاد، جنس و روش ساخت مختلف در بازار وجود دارند. یکی از نکات حائز اهمیت در بحث قفسه بندی که در هنگام خرید این تجهیزات و وسایل فروشگاهی باید به آن توجه داشت نوع نصب و اتصالات، امکان جابه جایی و باز کردن آن هاست. باید این موارد را در نظر بگیریم که آیا نیاز به جا به جایی قفسه ها داریم یا ترجیح بر این است که از قفسه هایی ثابت تر و سنگین تر استفاده شود.

 

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

مستوفی راد

سلام این قفسه بندی ها تا چه میزان حجیمو میتونن تحمل کنم ممنون

آریا پویان آرنگ

سلام و درود. جهت ارائه توضیحات کامل در مورد این موضوع با شما تماس خواهیم گرفت.

سروش

ممنون میشم قیمتش رو بگید

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

امیری

خدا قوت بهتون موفق باشید

آریا پویان آرنگ

سلام. خیلی ممنونم. سپاس از پیام شما.

عابدزاده

سلام وقت بخیر از نظر استحکام فقسه ها چطوریه؟

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رو خدمتتون ارائه خواهند داد.

رضا

برای قفسه یکطرفه قیمت میخواستم

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا