Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی پیچ و مهره ای (مشبک)

قفسه بندی پیچ و مهره ای (مشبک) شامل اجزاء نبشی پانچ شده، کفی پانل و پیچ و مهره میباشد و برای انبار فروشگاه های قطعات یدکی، مراکز آموزشی و... که طراحی گردیده است

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای (مشبک) شامل اجزاء نبشی پانچ شده، کفی پانل و پیچ و مهره میباشد و برای انبار فروشگاه های قطعات یدکی، مراکز آموزشی، بایگانی بانکها و موسسات مالی و... که نیاز به عمق، وزن و حجم کمتر در ذخیره سازی کالا با امکان بارگذاری و بارگیری سبک به صورت دستی طراحی گردیده است.

قفسه بندی مشبک جز اصلی ترین نوع قفسه بندی ها می باشد تا کنون تعداد زیادی از فروشگاه داران به ویژه انبارداران از این نوع قفسه بندی ها استفاده کرده اند و رضایت خاطر داشته زیرا با توجه به جنس و کارایی که دارد مورد توجه قرار میگیرد.

اندازه عمق قفسه ها و ارتفاع قفسه ها بستگی به ویژگی هایی مثل اندازه ابعاد کالاها و ارتفاع خود انبار متغییر است. با این نوع سیستم در انبارهای ارتفاع بلند، میتوان فضای بهینه ایی برای بارگذاری و بارگیری ایجاد نمود.

ویژگی های سیستم پیچ و مهره ای (مشبک)

قفسه های فروشگاهی 

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک