Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

انواع قفسه های فروشگاهی

انواع قفسه های فروشگاهی - قفسه های فروشگاهی دارای انواعی می باشند که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی دارای انواعی می باشند که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

قفسه فروشگاهی

زمانی که محصولات ویا کالاها در مکان مناسب خود قرار گیرند و دسته بندی آنها به درستی صورت گیرد، مشتریان می توانند سریع به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

دیدن تمامی محصولات : با چیدمان مناسب کالاها در قفسه های فروشگاهی در فروشگاه ها و یا هایپر مارکت ها میتوان به درستی محصولات ویا کالا ها را مورد بررسی قرارداد .

دسته بندی محصولات : بنابراین با گستردگی تنوع قفسه فروشگاهی به راحتی می‌توان انواع محصولات را دسته بندی کرد تا انتخاب محصول برای مشتریان راحت‌تر وسریع تر انجام  شود.

قفسه فروشگاهی دست دوم

با ایجاد ساختار مناسب در فروشگاه ها امکان ایجاد راهرو هایی صورت می گیرد که مشتریان میتوانند به راحتی با یک نگاه بررسی کنند و کالاها یامحصولات مورد نیاز خودرا پیدا کرده وخریداری نمایند. علاوه بر کیفیت محصولات و برخورد مناسب با مشتری چیدمان مناسب قفسه های فروشگاهی بر روی رضایت مشتری تاثیر می گذارد.

در صورتیکه نیاز به استند فروشگاهی دارید به مقاله ی آن مراجعه نمایید.

 انواع قفسه سوپر مارکتی

قفسه ها می بایست ساختار آنها هیچ گونه زائده ای نداشته باشد ،تا در صورت نشان دادن کامل محصولات مشکلی وجود نداشته باشد.

استحکام و زیبایی از عوامل دیگر برای انتخاب قفسه ها می باشد. بنابراین قفسه های فروشگاهی میبایست متناسب با قد مشتریان باشد، تا موقع برداشتن کالاها مشکلی پیش نیاید. کالاهای سنگین را در قفسه پایین و کالاهای سبک را طبقه بالا قرار دهید.

تعداد قفسه سوپرمارکتی میبایست متناسب با اندازه فروشگاه باشد، به طوری که دو مشتری در کنار هم به راحتی بتوانند تردد کرده و چرخ دستی خود را حمل کنند. همچنین کالاها در تمامی قفسه‌ها باید با یک فاصله مناسب قرار داده شوند تا تمایز و انتخاب را برای مشتریان راحت و سریع‌تر کند.


قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

درحال بارگزاری

قفسه فلزی فروشگاهی


چرا قفسه فلزی ؟

طبقه یا قفسه به سطحی افقی اطلاق شده که در ارتفاع معینی از زمین قرار گرفته و ما را قادر میسازد اشیا مورد نظر را متناسب با کار آیی ایجاد شده بر روی آن چیدمان نماییم. به چنین سطحی که از جنس آن فلز باشد قفسه فلزی اطلاق می گردد که دارای ابعاد و اندازه های بسیار مختلف و با کاربردهای فراوان است. بر اساس کاربردی که یک قفسه بندی خواهد داشت تقسیم بندی آن را می توان انجام داده و حدود ابعاد آن را تعریف داشت. فلز دارای قابلیت انعطاف و شکل پذیری و هم چنین قدرت و مقاومت بسیار بالا به نسبت سایر مواد است. ضخامت یک ورق فلزی مختلف تا ۰٫۳ میلیمتر هم ممکن است کاهش یابد. در عوض این محاسن قیمت قفسه فلزی دارای حداقل ممکن است. به تمامی این محاسن باید سرعت ساخت را نیز افزود.

قیمت قفسه های فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت قفسه های قفسه فروشگاهی با آریان پویان در تماس باشید .

قفسه بندی فلزی انبار

انبار به دو صورت خانگی و صنعتی وجود دارد. قفسه بندی انبار مورد استفاده در منازل بیشتر قفسه فلزی مشبک یا قفسه پیچ و مهره ای است. قفسه بندی انبار صنعتی دارای تنوع بیشتری می باشد. انبارهای صنعتی دارای تنوع و کاربردهای مختلفی بوده لذا بایستی جهت هر یک از این انبارها قفسه متناسب با کالای موجود را نصب داشت. انواع قفسه بندی صنعتی انبار را می توان با نام های: راک پالت ، راک کفپوش دار سنگین ، راک کفپوش دار نیمه سنگین ، راهرو باریک ، خود راهرو، نیم طبقه ، بازویی و مشبک در بازار جستجو نمود. هر یک از این انواع گفته شده دارای کاربردهای خاص خود میباشد و در کنار محاسنی که دارند، ممکن است محدودیتهایی نیز ایجاد دارند که در جای خود به آن خواهیم پرداخت. در حالت کلی این نکته قابل بیان است که قفسه بندی فلزی راک پایه اساس قفسه های صنعتی به شمار می آید.

آریا پویان آرنگ مجری تخصصی تولید و اجرا و قفسه بندی انبار و انواع قفسه های فروشگاهی در ایران

 بنابراین برای اینکه مشتریان به آسانی بتوانند قفسه کالای مورد نظر خود را پیدا کنند، بهتر است که به غیر درج قیمت روی هر کالا، ابتدا و انتهای هر قفسه، نام دسته محصولات را بنویسید. همچنین یک نقشه راهنما از کل فروشگاه و قفسه‌ها در ابتدای ورودی قرار دهید تا مشتریان سریع‌تر بتوانند مسیر خود را برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود پیدا کنند.

نکته آخر اینکه در نصب قفسه ها دقت کنید که پیچ و مهره ­ها محکم به هم چفت شده تا در اثر مرور زمان از هم باز نشوند.

قفسه فروشگاهی پیچ و مهره ای

از قفسه پیچ و مهره ای می توان در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، هایپرمارکت ها و انبارهای بزرگ برای قرار دادن قطعات یدکی و ملزومات استفاده کرد. قفسه پیچ و مهره ای از صفحه هایی تشکیل شده که توسط پیچ و مهره به یکدیگر وصل شده اند و به صورت تکی یا چندتایی قابل استفاده میباشند. قفسه بندیهای پیچ و مهره ایی در اندازه ها و طبقات استاندار تولید شده و در دسترس قرار میگیرند. این قفسه بندیها دارای بخشهای مختلفی می باشند و با توجه به درخواست و سفارش مشتری و همپنین نوع کاربرد آنها از قفسه، طراحی و ساخته میشوند. در قفسه بندی پیچ و مهره ایی به منظور دسترسی آسان به طبقات مختلف، قفسه های طوری طراحی شده اند که بتوان به راحتی اجناس را در آن طبقه بندی کرد. رنگ تمام قطعات قفسه پیچ و مهره ای کوره ایی میباشد ولی با توجه به شرایط آب و هوای منطقه و همچنین بنا به درخواست مشتری با رنگ گاوالانیزه و یا رنگ پودری نیز قابل ساخت و طراحی میباشد.

انبار مکانی است  برای نگه داری کالا و موادی  که به منظور تامین نیازهای آینده ذخیره و نگه داری می شوند. این کالا ها نقش بسیار مهمی در حفظ چرخه کارخانه و عدم توقف آن دارند. بنابراین امروزه سیستم انبارداری و نحوه چیدمان اجناس در انبارها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. چیدمان انبارها باید به صورتی باشد که بیشترین استفاده از فضا را داشته باشیم و همچنین دسترسی به وسایل مورد نیاز به آسانی امکان پزیر باشد. قفسه بندی موجب دسته بندی مناسب کالا ها و ایجاد نظم و ترتیب در میان آنها میشود. بنابراین استفاده از قفسه بندی در انبارها اهمیت زیادی دارد. انبارداران با استفاده از قفسه پیچ و مهره در انبارهای خود، راحت تر انبارهای خود را کنترل می کنند و آمار اجناسشان را دارند در نتیجه انبار داری بدون استفاده از قفسه های پیچ و مهره ایی کار سختی میباشد.

قیمت هر متر قفسه فروشگاهی

یکی از پرکاربردترین نوع قفسه بندی درون انبارها، قفسه بندی پیچ و مهره ای میباشد. این نوع قفسه بندی با استفاده از  نبشی های پانچ شده، پیچ و مهره و کفه توانست تحول بزرگی درتولید قفسه بندی برای انبار به وجود آورد.یکی از مزیتهای مهم قفسه بندی پیچ و مهره ای این است که به آسانی و خیلی سریع نصب میشود. قفسه های  پیچ و مهره ای برای انواع اجناس مختلف تولید میشود. در شرکت نور پایتخت دیگر خدمات فلزی مانند خدمات پانچ ورق سی ان سی نیز صورت می گیرد.

قفسه های پیچ و مهره ایی علاوه بر اینکه در انبارهای بزرگ کارخانه ها و تولیدی ها استفاده میشوند، کاربردهای گسترده تری نیز دارند. از آنجایی که قفسه پیچ و مهره که در فروشگاهها و سوپر مارکتها استفاده میشوند مزیت های زیادی دارد، در نتیجه کارخانه داران برای طبقه بندی کالاهایشان در انبارها از قفسه پیچ و مهره ای استفاده میکنند. به کار بردن قفسه بندی پیچ و مهره ایی در اصناف دیگر مانند داروخانه ها، لوازم التحریرها، بایگانی ادارات وحتی در انبار منازل نیز رواج پیدا کرده است.


قفسه وسط فروشگاه


انواع قفسه پیچ و مهره ای

قفسه بندی پیچ و مهره ای مشبک

قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین

قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین

یکی از پر کاربردترین های قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی فروشگاهی و سوپر مارکتی و هایپرمارکتی مشبک میباشد که برای نگه داری اجناس سبک و کم حجم در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و انبارها استفاده میشود. اجناسی که در این قفسه بندی جای میگیرند باید سبک باشند و به راحتی بتوان با دست آنها را جا به جا کرد. مهمترین کاربرد قفسه بندی پیچ و مهره ای مشبک برای نگه داری قطعات یدکی و ابزار در فروشگاه ها ، سوپر مارکت ها ، انبارها و حتی منازل می باشد.

از مزایا و  قابلیت های مهم قفسه بندی پیچ و مهره ایی مشبک و نیمه سنگین  می توان به موارد زیر اشاره کرد :

نصب سریع وآسان

استفاده آسان وراحت

سایزهای و اندازه های  گوناگون

وجود طبقات زیاد و کافی برای دسترسی راحت به کالاهای مورد نیاز

استفاده از ورق گالوانیزه ضد زنگ برای استفاده در سردخانه ها و محیط های مرطوب

قفسه پیچ و مهره ای نیمه سنگین

قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین یکی از انواع قفسه بندی های پیچ و مهره ایی میباشد که میتواند وزن بارهایی بین 100 تا 500 کیلوگرم را به راحتی تحمل کند.  کاربرد اصلی این قفسه بندی در سالن های انبارهای صنعتی میباشد.

از مهمترین قابلیت های ا قفسه بندی پیچ و مهره ایی نیمه سنگین می توان به موارد زیر اشاره کرد :

قفسه پیچ و مهره ای سنگین برای نگه داری وسایلی با وزن بالا در انبارها استفاده می شود. کالاهایی که برای نگهداری در این نوع قفسه بندی مناسب هستند، کالاهایی هستند که معمولاً بوسیله لیفتراک جابجا می شوند و در پالت نگهداری می شوند.

از قابلیت های اصلی قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین می توان به موارد زیر اشاره کرد :

خیلی سریع و آسان نصب می گردد.

به راحتی در انبارها مورد  استفاده قرارمی گیرد .

وجود طبقات زیاد و کافی برای دسترسی راحت به کالاهای مورد نیاز

استفاده از ورق گالوانیزه ضد زنگ برای استفاده در سردخانه ها و محیط های مرطوب

قابلیت اتصال اجزاء با پیچ و مهره

قفسه های فروشگاهی

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت