نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

فروش قفسه های فروشگاهی

فروش قفسه های فروشگاهی

خرداد-24-1401


برای تهیه قفسه های فروشگاهی باید فاکتورهایی را در نظر گرفت تا بهترین نوع قفسه های فروشگلاهی را برای یک فروشگاه  و یا هایپر مارکن تهیه نماییم. مساحت فروشگاه باید کامل در نظرگرفته شود تا از تمام قسمت های آن استفاده مفیدی به عمل آید ، برآورد هزینه تهیه قفسه های فروشگاهی و کارشناسی دقیق برای ارائه بهترین و مناسب ترین نوع قفسه ها ، در نظر گرفتن نوع اجناس فروشگاه و چیدمان آن ها که به تعیین نوع قفسه بندی کمک زیادی می کند و ... تمامی این فاکتور ها کمک می کند ما تا ما بهترین نوع قفسه های فروشگاهی را به شما عزیزان تحویل دهیم و در بالا بردن راندمان فروشتان سهیم باشیم. شرکت آریا پویان آرنگ با سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

فروش قفسه های فروشگاهی

برای مشاغل و فروشگاه هایی که کوچک بوده و نیاز به فضای زیادی جهت قراردهی وسایل و تجهیزات خود دارند لزوم ایجاد قفسه فروشگاهی مهم به حساب می آید و دارندگان مشاغل باید برای تهیه قفسه های خود به صورتی که این فضا را برایشان مهیا کند اقدام نمایند . قفسه های فروشگاهی را می توان جزئی جدانشدنی از فروشگاه های بزرگ و گوچک ، هایپر ها و عمده فروشی ها دانست . با سرمایه گذاری دقیق بر روی قفسه های فروشگاهی می توانید یک فضای با دکوراسیونی شیک و منظم را در اختیار خود و خریدارانتان قرار دهید و نیز در تمیز ماندن محیط فروشگاهی خود اطمینان حاصل نمایید .

مسلماً محل ذخیره سازی محصولات و ارائه آن ها از جمله مهم ترین بخش ها بوده که با یک نقشه چینی مناسب، می تواند در امر توزیع سفارشات نقش اساسی داشته باشد. در نتیجه با داشتن قفسه های فروشگاهی مناسب، می توانید سفارشات مشتریان را بدون دردسر و قابل اطمینان به دست آنان برسانید. انواع قفسه فروشگاهی را می توان با در نظر داشتن راندمان و طراحی دقیق و نیز ابعاد و فضای قرارگیری آن ها به موارد مختلفی طبقه بندی کرد.

قفسه های مدنظر خود را می توانید با مشاوره های دقیق از کارشناسان مجرب ما در قالب قفسه پالت راک ، قفسه نیم طبقه پیش ساخته ، قفسه فروشگاهی ، انواع قفسه دیواری ، قفسه بالکی راک ، قفسه خودراهرو ،قفسه بازویی ، بایگانی ایزی راک ، قفسه انباری ، قفسه طبقه ، قفسه پیچ و مهره ای و ... در سراسر کشور، به صورت اختصاصی دریافت کنید. برای تصمیم به انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی بر طبق نیاز خود در فروشگاه و نیز سرمایه گذاری در این مسیر باید با در نظر داشتن تمامی موارد انتخاب قفسه فروشگاهی در سفارش های خود ، این کالا را با بهره مندی از تمام مدیریت کارآمد موجودی در فروشگاه خود انتخاب کنید.

این را در نظر داشته باشید که هر فروشگاهی باید دارای قفسه های فروشگاهی بوده تا بتواند تمام محصولات را با دسته بندی و با اطمینان از چیدمان درستی که به محصولات آسیبی وارد نمی گردد در اختیار خریداران قرار دهند. در تجهیزاتی که برای تهیه قفسه های فروشگاهی به کار می رود می توان به استانداردهای تهیه مواد اولیه اشاره کنیم که مواردی چون استندهای تنقلات، صندوق های فروشگاهی و یا چک اوت کانترها و سایر تجهیزات می باشد . هم چنین تمامی فروشگاه های زنجیره ای به جهت ارتقای ارائه محصولات احتیاج به این قفسه ها دارند. در زمان ارائه محصولات و نیز تخفیفات در کالاها ، فروشندگان فروشگاه ها اقدام بهسفارش و پس از آماده سازی شروع به نصب قفسه ها می کنند که برای مرتب ماندن فروشگاه های بدون نقص بکار می رود.

قفسه ها برای راحتی در عبور و مرور افراد در فروشگاه های زنجیره ای و فروش بهتر همچنین دسترسی کامل مشتریان به اجناس نصب می گردد.لوازم لازم جهت نصب قفسه های فروشگاهی باید توسط تولید کننده و متخصص نصب و ارائه دهنده آن ارائه گردد. قفسه های فروشگاهی در ابعاد مختلف و با متریال مختلف به نسبت اقلامی که در فروشگاه برای فروش قرار می گیرد متفاوت بوده و بنا به بودجه و فضا به صاحبین فروشگاه ها و هایپر ها  به بازار ارائه می شود.

قفسه های فروشگاهیقفسه های فروشگاهی

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

نظری

قیمت قفسه های فروشگاهی رو لطف کنید بگید

آریا پویان آرنگ

با سلام. با شما تماس گرفته و هزینه های مربوطه را خدمتتان ارائه خواهیم کرد.

احمدی

سلام قیمت رو لطف میکنید

آریا پویان آرنگ

سلام. به زودی با شما تماس میگیریم. سپاس از پیام شما.

کاظم لو

سلام برای یک فروشگاه به مساحت 530 متر احتیاج به قفسه داریم ممنون میشم راهنماییم کنید

آریا پویان آرنگ

درود بر شما. به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا