نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

قفسه بندی پانل راک

قفسه بندی پانل راک

اسفند-11-1400


 

برای حفظ و نگهداری بار های سنگین و نیمه سنگین می توان در انبار ها و فروشگاه ها باید از قفسه بندی پانل راک استفاده نمود که قابلیت نگه داشتن وزن های مختلف و سنگین را دارا می باشد. در این قفسه ها چیدمان و برداشتن بار به وسیله افراد انجام می گردد.

این قفسه بندی ها با ابعاد و سایز های متفاوتی قابل طراحی و همچنین تولید می باشد ، از این رو در تولید این قفسه ها و همچنین سفارش آن توسط مشتریان هیچ مشکلی وجود ندارد و مشتریان می توانند بنا بر نیاز و ابعاد مورد نظر خود این قفسه ها را سفارش دهند.

همچنین افرادی که به این قفسه ها نیاز دارند با خیال راحت می توانند کلیه لوازم و اقلام را به خوبی در قفسه ها جایگذاری نمایند.

قفسه های فروشگاهی

در فروشگاه های از انواع قفسه های فروشگاهی استفاده می گردد. قفسه پانل راک همانند قفسه های مشبک این قابلیت را دارد که منعطف باشد و قابلیت تولید و اجرا به طرق مختلف را دارا می باشد.

بنابر همین دلایل قفسه بندی پانل راک امکان اجرا و نصب در هر فضا و با بار گذاری وزن های مختلف اجسام و اقلام را دارا می باشده همچنین برای نصب آن فضای ل=بیهوده کمتری به وجود می آید.

کاربرد این نوع  قفسه بندی انبار

از این نوع از قفسه بندی انبار  برای اجناس با وزن زیاد و یا نیمه حجیم استفاده می کنند. در قفسه بندی پانل راک می توان برای چیدمان کالاها از افراد استفاده نمود و یا از لیفتراک برای جا به جایی کالاها استفاده کرد.  از این نوع قفسه برای قفسه بندی انبار و دسته بندی اقلام در کارخانجات ، انبار های بزرگ ، انبار فروشگاه ها ، انبار های صنعتی و .... استفاده می شود.

تحمل وزن در قفسه بندی پانل راک

این قفسه بندی بارای انبارهایی که کالایی با وزن زیاد داشته بسیار مناسب است. در کمترین حالت پانصد کیلو و در بیشترین حالت یک تن وزن را می توانند تحمل کنند. هر چند این وزن ها بسته به سایز بندی برای قفسه ها بستگی دارد.

سایز بندی قفسه های پانل راک

این قفسه بندی های انبار سایز مشخص و تعیین شده از قبل ندارند و بنا به نیاز مشتریان و مساحتی که برای انبار در نظر گرفته اند این قفسه بندی ها ساخته و اجرا می گردد.

ما در شرکت آریاپویان با استفاده از بهترین متریال بازار و همچنین تیمی متخصص آماده ارائه مشاوره در زمینه ساخت انواع قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار  می باشد.

 

 

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

کشوریان

سلام بنده برای یک سوله احتیاج به قفسه بندی دارم هزینه هارو میخواین برام بفرستید

آریا پویان آرنگ

سلام بر شما. با شما تماس گرفته و لیست هزینه ها ارائه خواهد شد. سپاس از پیام شما.

سلمانی

سلام ما برای فروشگاه مواد غذایی واقع در کرج احتیاج به قفسه داریم و چند هدد قفسه گرد ممنون میشم براورد هزینه بفرمایید

آریا پویان آرنگ

سلام و درود. بسیار عالی. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را ارائه خواهند داد. سپاس از پیام شما.

قاسملو

در مورد هزینه ممنون میشم راهنمایی کنید

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا