Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه وسط فروشگاهی

قفسه وسط فروشگاهی - یکی از بهترین راهها برای فروش بیشتر در فروشگاه ها استفاده از قفسه های وسط فروشگاه با کارایی بالا می باشد.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

یکی از بهترین راه ها برای فروش بیشتر در فروشگاه ها استفاده از قفسه های وسط فروشگاه با کارایی بالا می باشد.

قابلیت های قفسـه دو طرفه در فروشگاه ها

 انواع قفسه در فروشگاه

  1. قفسه کراسه
  2. قفسه مینی شلف
  3. رگال های قفسه دو طرفه

انواع لوازم جانبی و..

مشخصات فنی قفسـه دو طرفه

در قفسه دو طرفه از ستون های یک تکه و بدون درز برای زیبایی بیشتر وافزایش مقاومت ستون در اندازه های 80 * 40 میلیمتر و 100 * 40 میلی متر در قفسه دو طرفه استفاده می گردد.

با استفاده از جدید ترین تکنولوژی برشکاری نوین لیزر به ساخت بازویی در طرح های متنوع برای بیشتر شدن تحمل بار قفسه دو طرفه انجام شود.

طبقات قفسـه دوطرفه یک تکه در عــرض های, 50cm , 40cm , 30cm , 20cm دارای پل هایی با مقاومت خمشی بالا که در زیر آن جوش داده شده است ، تولید و ارائه می گردد.

رنگ تجهیزات قفسـه دو طرفه بصورت سیستم پاشش تمام اتوماتیک پودری الکتروستاتیک (توسط ربات) انجام گرفته و از یکی از بهترین رنگ های پودری موجود در دنیا استفاده می گردد.

ارائه تجهیزات قفسه دو طرفه به شکل بسته بندی در سلفون و کارتن

در صورتی که نیاز به قفسه بندی انبار خود دارید با ما در تماس باشید.

ویژگی های قفسـه دوطرفه

قفسه های فروشگاهی دو طرفه باتوجه به نیاز مشتری وفضای موجود قابلیت همگام سازی با فضاهای کوچک وبزرگ رادارد.

قفسه مینی شلف - قفسه کراس

جهت استفاده حداکثری از فضاهای انتخابی فسه دو طرفه ، محصول جدیدی به نام «قفسه مینی شلف - کراس» طرحی و تولید گردیده و از استقبال خوبی برخوردار بوده چرا که قفسه کراس قابلیت نصب طبقه و رگال های پشتی پانچی و باتی راک را دارد و در ارتفاع و عرض های دلخواه تولید می گردد.

- قفسه دوطرفه قابلیت استفاده با پشتی مولتی بار برای استفاده در دپارتمان هایی که نیاز به آویز (هوک) سنگین و به تعداد زیاد دارند را دارد.

با وجود پیچ های رگلاژ مختص در این محصول تراز نمودن را میتوان به راحتی و به سرعت بدون هیچ گونه صدمه به پوشش کف انجام داد.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت