نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

قفسه فروشگاهی چیست؟

قفسه فروشگاهی چیست؟

تیر-1-1401


قفسه های فروشگاهی

یکی از اصلی ترین محصولات شرکت آریا پویان آرنگ قفسه های فروشگاهی می باشد قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی اصلی ترین عامل جهت نظم دهی به فروشگاه ها قفسه های فروشگاهی می باشد. برای جای دادن اجناس از قفسه های فلزی و محکم استفاده نمایید. علاوه بر نظم دادن به فروشگاه جهت ارائه محصولات و کالاها وزیبایی فروشگاه نقش به سزایی دارد. که این موضوع به طراحی دکوراسیون بستگی دارد. برای تمامی صنف ها مانند :کتاب فروشی ها ،سوپر مارکت ها ،فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و.... کاربرد دارد. بنابراین بدون وجود قفسه ها امکان خرید و فروش در فروشگاه ها امکان پذیر نمی باشد.

فروشگاه شما متفاوت خواهد بود زمانی که از قفسه های استفاده کنید با مابقی فروشگاه ها متفاوت باشد . باید از یک سری قفسه های متفاوت با ساختاری که به برند شما بیاید و متناسب با آن باشد را داشته باشید که این کار توسط گروه اریا پویان به خوبی انجام خواهد شد

برای شما این سوال پیش میم آید اصلا چرا باید از قفسه های فروشگاهی استفاده کرد وقتی می توان بدون آنها چیدمان کلی داشت . ؟

باید به شما پاسخ داد چیدمانت کلی یعنی قرار دادن محصولات بر روی زمین یا ویترین های شیشه ای که علاوه بر زشت شدن و نامرتبی محیط موجب می شود که خریداران نتوانند به خوبی محصولاتی که میخواهند را از نزدیک ببینند ولی با وجود قفسه های فروشگاهی می توانید محصولات را در مکان مناسب قرار دهید مشتریان بتوانند آنها را از نزدیک مشاهده کنند و به راحتی خریداری نمایند .

 1. قابلیت تغییرفاصله بین طبقات
 2. قابل تجهز به سیستم روشنایی
 3. قابلیت نصب ساده و آسان
 4. دارای نرده محافظ، جهت جلوگیری از ریزش كالا
 5. دارای تنوع رنگی گوناگون مطابق با سلیقه مشتری
 6. قابلیت نصب اتیكت آلومینیومی یا پلاستیکی
 7. تغییر ارتفاع وعرض قفسه ها مطابق با سفارش مشتری
 8. قابلیت نصب سبد و انواع رگال
 9. امکان ارتقاء مقاومت كفی های بنا به نیاز مشتری
 10. قابلیت نصب گارد، جهت جلوگیری از برخورد چرخ خرید فروشگاهی
 11. دارای سوراخ های پانچ شده جهت تقسیم بندی و بستن انتهای کفی ها
 12. دارای طبقات با تحمل وزن بالا
 13. قابلیت نورپردازی طبقات قفسه مطابق با سفارش مشتری
 14. قابلیت نصب سبد بر روی قفسه
 15. قابل استفاده برای انواع فروشگاه های عرضه کالا
 16. امکان قرارگیری طبقات در زوایا و فاصله های مختلف
 17. دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک با کیفیت

قفسه فروشگاهی

فروشگاهها برای سرویس دهی به مشتریان و تسریع امر پاسخگویی به نیازهای روزمره و با سرعت بالای مشتریان نیاز به تامین و ارائه محصولات مختلف و در رده های مختلف نمایند ، این محصولات برای آنکه به سرعت در دسترس قرار گیرند و در غرفه ها قرار گیرند نیاز به یک انبار بزرگ دارند

انبارها برای دسترسی و در اختیار قرار دادن و تامین کالاها برای زنجیره فروش درون فروشگاهها نیاز دارند که نظمی فرای تصور داشته باشند و این نظم جز با بخش بندی و طبقه بندی و کد گذاری گروههای محصولات میسر نیست ،
انبارها مجبورند با قفسه بندی ها و سیستم قفسه بندی فروشگاهی چه در درون فروشگاه و چه در انبار این گروههای محصول را مجزا و با توجه به اثراتی که ممکن است بر هم به لحاظ بو و مزه ایجاد کنند جداسازی نمایند
غرفه چینی و طراحی غرفه های فروشگاهها نیازمند نظم و سیاست خاصی است که علاوه به دسترسی سریعتر و بیشتر برای مشتریان به انها پیشنهادهای مختلفی نیز برای افزایش فروش کلی به لحاظ بصری می دهد .
زیبایی و نحوه نمایش و ارائه محصولات یکی از مهمترین آیتم های اثر گذار بر خرید و تصمیم مشتریان یک فروشگاه دارد ، قفسه های شکیل و زیبا و دارای فضای باز که مشتری بیشترین دید را نسبت به آنها داشته باشد از ویژگی های آن است ، نوع طراحی قفسه و جنس و نحوه اتصال آنها در زیبایی و پاکیزگی آنها بسیار اثر گذار است .

قفسه فروشگاه

امروزه دیگر شما نمی توانید انبار و یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به قفسه بندی نباشد استفاده از قفسه بندی در فروشگاه و انبارها نیز با پیشرفت تحول پیدا کرده و در هر قسمت با توجه به نیاز مشتری اندیشه و ابداع جدید به کار گرفته شده است. استفاده از قفسه بندی سبب آسان شدن فعالیت های کارخانه ای و تولیدی بخصوص در بخش انبارداری و ایجاد فضای بهینه شده است این امر بخصوص درانبارها ،مراکز خرید و فروشگاه ها ،با اشکال مختلف و در طراحی متفاوت ساخته می شود.

قفسه فلزی فروشگاهی

شرکت آریا پویان آرنگ مجری تخصصی قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی با استفاده از کاربری های گوناگون قفسه ها میتوان به کالای مورد نیاز دست پیدا کرد.کیفیت قفسه های فروشگاهی که باعث طول عمر بیشتر آنان میگردد،از ویژگی های بارز و ویژه می باشد. چرا که میبایست تحمل اجناس سنگین را داشته باشد. قفسه ی فروشگاهی چیست؟

قفسه

مجموعه شگردها و فرآیندهایی در جلب کردن توجه مشتری به محصولات خاص با رنگبندی خاص وجود دارد. برای نمایش بهتر محصولات و کالاها میبایست از قفسه تکی استفاده نمود.چراکه در معرض دید مشتری قرار می گیرد. برای لباس فروشی ها و حراجی ها این نوع قفسه مناسب می باشد،و مشتری به راحتی به کالای خود دست پیدا می کند. از قفسه های تکی می توان برای اجناس تک سایز استفاده نمود. با تک بودن قفسه محصولات بهتر دیده می شود بنابراین اشخاص اجناس مورد نظر خود را راحت تر پیدا می کنند.


قفسه فروشگاهی دست دوم

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در آریا پویان آرنگ قفسه فروشگاهی دست دوم است برای اطلاع از خرید و نحوه فروش وارد وب سایت شوید.

قفسه برای انبار فروشگاه

انبار هر فروشگاه یکی از مهمترین قفسمت ها برای نگه داری اجناس می باشد به طوری که اجناس در این قسمت از هر آسیب و خسارتی در امن خواهند ماند. در انبار با استفاده از قفسه بندی انبار می توان کالا ها را به ترتیب و با نظم کنار هم چیده و دسته بندی مناسبی برای آن در نظر گرفت.

بخش عمده ی یک فروشگاه و یا یک هاپر مارکت را قفسه های فروشگاهی تشکیل می دهند لذا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. حجم زیادی از محصولات توسط قفسه ها عرضه می شود… تکنولوژی ساخت ، میزان تحمل بار ، استحکام و… از فاکتور های مهم یک قفسه می باشد…
شرکت تجهیز فرآیند سیستم انواعی از بهترین قفسه های فروشگاهی با تنوع بسیار بالا متناسب با نیاز هر فروشگاه با کاربری های خاص مختص هر محصول را ارائه می نماید..


در فروشگاه های بزرگ و حتی کوچک محصولات الزاما انبار می شوند. بنابراین محصولاتی که به صورت انبوه وجود دارد امکان نمایش آنها در معرض دید مشتری به دلیل فضای داخل وجود ندارد . بنابراین می بایست جنس قفسه ها فلزی باشد ، چرا که برای محصولات سنگین مقاوم باشد و باید بخشی از محصولات انبار شوند.

برای اینکه محصولات شما دچار فساد نشوند و مورد هجوم حشرات قرار نگیرد میبایست از قفسه های در دار استفاد نمایید.

بنابراین به کاربری قفسه ها در فروشگاه ها میباست توجه ویژه داشت.

در صورت نیاز به قفسه های فروشگاهی با با کارشناسان ما در تماس باشید.


قیمت قفسه فروشگاهی

برای اطلاع از لیست قیمت قفسه فروشگاهی با کارشناسان واحد فروش آریان پویان در تماس باشید .

021-26712156 : شماره ثابت

فروش آنلاین قفسه فروشگاهی

یکی دیگر از خدمات شرکت آریان پویان فروش آنلاین قفسه های فروشگاهی است که شما میتوانید با مراجعه به وب سایت آریان پویان آرنگ سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

قفسه های فروشگاهی بهترین روش برای چیدمان مناسب فروشگاهی شما می باشد و ایجاد این چیدمان باعث جلب رضایت مشتری و از همه مهم تر قرارگیری لوازم مورد نیاز خریداران در جای مناسب که همین به خودی خود باعث جلب مشتری و متمایز ساختن فروشگاه شما با سایر فروشگاه ها می شود.


قفسه کاتالوگ

یک فروشگاهی که انبوهی از اجناس و محصولات در آن وجود دارد، بهتر است که در آن قسمتی را به کاتالوگهای محصولات اختصاص داد. چنانچه در قسمتی که بیشتر در دسترس می باشد و در معرض دید قرار دارد را با کاتالوگ ها یا تصویر محصولات و کالاهای پر مصرف و جذاب تر را پوشش داد.

در معرض دید قراردادن محصولات به صورت تمام قد،نمایش دادن تنخور پوشاک و معرفی برند و کارایی محصول در کاتالوگ روند انتخاب را برای مشتری ساده تر خواهد کرد.

قفسه کاتالوگها ممکن است شامل توضیحاتی باشد که فرایند استفاده کردن از یک محصول یا لوازم خانگی نیز باشد.


قفسه های فروشگاهی راک تهران

قفسه‌بندی پالت راک جهت بارگذاری اقلام سنگین و دارای حجم استفاده می‌گردد که این اقلام روی پالت‌های مسطح و یا پالت‌های دیواره دار به‌صورت بار یکپارچه قرار می‌گیرند و توسط لیفتراک بارگذاری انجام می‌شود. اجرای این سیستم شامل موارد زیر می باشد.
قاب و اجزای آن (در ابعاد مختلف)، بازو (در ابعاد و تحمل‌های مختلف)، رابط‌های بین قاب، قفل بازو، زیر پالتی، پالت پروفیلی، محافظ ستون، بازوی تقویتی، زیر جعبه‌ای، محافظ قاب و ... همچنین رنگ استاندارد قاب‌ها طوسی، بازوها و اجزای طبقات نارنجی و اتصالات گالوانیزه می‌باشند.
کاربرد قفسه بندی راک :
در انبارهای مواد، کالاها، قطعات سبک و سنگین، سردخانه‌ها و سایر موارد مشابه، مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم‌های قفسه‌بندی انبار بسته به فضا و نیاز کاربران آن دارای قابلیت اجرا به‌صورت یکپارچه، ترکیبی و یا مکانیزه می‌باشند.

از دیرباز تا به امروز قفسه‌ ها تجهیزات پر کاربردی در زندگی ما بوده‌اند زیرا که نظم خاصی به چیدمان اشیاء مختلف و همچنین، تشخیص و تفکیک آن‌ها می‌بخشند.
به طور معمول قفسه ها از مواد قوی مانند چوب MDF ، بامبو، یا فولاد ساخته شده‌اند، هرچند قفسه هایی که برای اشیاء سبک تر مورد استفاده قرار می‌گیرند را می‌توان از شیشه یا پلاستیک و یا از جنس PVC نیز ساخت .
هر واحد قفسه را با 2 تا 6 درجه شیب می‌توان طراحی و تنظیم نمود . طول و عرض هر قفسه نیز بنا به محدودیت توان نگهداری آن تنظیم می‌شود که سیستم قفسه بندی قابل تنظیم این اجازه را می‌دهد که فاصله عمودی طبقات متغیر و منعطف نسبت به تغییرات اشیائی باشد که در آن نگهداری می‌شود .
ویژگی های یک قفسه خوب ؛

 1. آلیاژ مرغوب
 2. ضخامت ورق استاندارد
 3. ستون، براکت، و ساپورت مقاوم
 4. رنگ

فروش اینترنتی قفسه فروشگاهی

فروش قفسه های فروشگاهی یکی از اصلی ترین درخواست های صاحبان فروشگاه و هایپرمارکتها است باید بدانید قفسه فروشگاهی قابل استفاده در تمامی هایپر مارکتهاست زیرا با استفاده از ان ها می توان محصولات خود را به راحتی و در یک مجموعه مشخص شده به مشتریان عرضه نمود آریا پویان ارینگ نیز با تولید انواع قفسه های فروشگاهی و فروش آن به صورت اینترنتی راه شما عزیزان و خریداران اینترنتی قفسه فروشگاهی را همواره کرده است

شلف فروشگاهی

قفسه‌ها سطوح افقی هستند که در یک خانه، محیط کسب و کار، سوپر مارکت‌ها و فروشگاه های زنجیره‌ای، کارخانه‌ها، انبار‌ها، کارگاه‌ها و … با استفاده از براکت یا ستون‌های مختلف بر روی دیوار یا یک سطح افقی برپا شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دیرباز تا به امروز قفسه‌‌ها تجهیزات پر کاربردی در زندگی ما بوده‌اند زیرا که نظم خاصی به چیدمان اشیاء مختلف و همچنین، تشخیص و تفکیک آن‌ها می‌بخشند. به طور معمول قفسه‌ها از مواد قوی مانند چوب MDF ، بامبو، یا فولاد ساخته شده‌اند، هرچند شلف هایی که برای اشیاء سبک‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند را می‌توان از شیشه یا پلاستیک و یا از جنس PVC نیز ساخت.
هر واحد قفسه را با 2 تا 6 درجه شیب می‌توان طراحی و تنظیم نمود . طول و عرض هر قفسه نیز بنا به محدودیت توان نگهداری آن تنظیم می‌شود که سیستم قفسه بندی قابل تنظیم این اجازه را می‌دهد که فاصله عمودی طبقات متغیر و منعطف نسبت به تغییرات اشیائی باشد که در آن نگهداری می‌شود .

قفسه بندی انبار یکی از بهترین روش ها برای مرتب و منظم سازی انبار، استفاده از قفسه بندی انبار ، قفسه بندی انبار منزل ، قفسه بندی انبار خانگی تجهیزات انباری شرکت آریا پویان آرنگ می باشد .

شرکت آریا پویان آرنگ مطابق نیاز و سلیقه مشتریان، قفسه بندی انبار را طراحی،اجرا و نصب می کند یکی از بارزترین خصوصیات شرکت آریا پویان آرنگ این است که از بهترین مواد جهت ساخت استفاده می کند و کلیه مشاوره های شرکت به صورت رایگان صورت می گیرد .

 

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

کنعانی

سلام و درود خدا قوت جنس الیاژ استفاده شده چیه؟ضخامت ورق ها چقدر هستن؟براکتشون مقاوم هستن؟

آریا پویان آرنگ

درود بر شما. به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا