نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

تجهیزات انبار

تجهیزات انبار

تیر-7-1401


قفسه های فروشگاهی

طراحی و تولید قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار یکی از اصلی ترین خدمات شرکت آریا پویان آرنگ می باشد.

بعضی از کالاهابه علت اینکه دارای ترکیبات خاص و حساس هستند باید درانبارنگهداری شوند و احتیاج به قفسه بندی انبار دارند. معمولا انبار جایی مناسب برای انباشته کردن مقدار متعددی کالاست و دارای قفسه هایی به نام قفسه بندی انبار بوده که توسط کارشناسان این امر طراحی ونصب می گردد.

 درساخت قفسه بندی انبار باید ابتدابه فکرابعاد قفسه انبار بود در خرید قفسه انباری باید به توان قفسه بندی و همچنین مقاومت قفسه ها توجه کرد . اصولا برخی ازقفسه بندی انبار باید ضد زنگ باشد و روکش گالوانیزه که روی قفسه های است می تواند مانع خوردگی قفسه انبار شود قفسه انباری دارای نصب اسان است اما پیشنهاد ما برای نصب قفسه انبار این است که خود سرانه عمل نکنید برای نصب هرگونه قفسه و قفسه انباری خود از نصاب کمک بگیرید.

مشتری از دید خود و با توجه به فضایی که برای قفسه بندی انباری در نظر دارد, فکر میکند که چند مترمربع قفسه انبار, فضای او را تجهیز میکند در حالیکه نمیداند که در طراحی فضای انبار مشتری, ابتدا میبایست اطلاعات کلی خود از جمله نوع حرفه, نوع تولید, استفاده کاربری از این قفسه ها برای چیست را به مشاور طراحی اعلام نماید.

قفسه بندی انبار رکن اساسی یک انبار منظم و پر کاربرد می باشد. به طور مثال در یک سردخانه که مواد غذایی در آن نگه داری می شود بدون تجهیز شدن سردخانه به قفسه بندی انبار مواد اگر روی هم قرار گیرند ممکن است اسیب جدی ببینند و محصولات به طور کلی غیر قابل استفاده گردند.


قفسه انباری دست دوم

بسیاری از خریداران آریا پویان نیز سفارش های خود را به صورت قفسه بندی دست دوم سفارش میدهند .شما میتوانید قفسه انباری دست دوم خود را دست سایت اریا پویان سفارش دهید .

مشتری با توجه به دید خود و توجه به مکانی که برای انبار در نظر گرفته است.فکر میکند که به چه فضایی نیاز دارد.در ابتدا میبایست اطلاعات کلی خود را از جمله سبک حرفه ،روش های تولید،و استفاده کاربری از این قفسه ها به چه منظور میباشد،وبه مشاور طراحی اعلام کند. برای نمونه ،نوع قفسه بندی که برای تجهیز انبار یک شرکت پخش دارو در نظر گرفته میشود با مجهز کردن انبار یک شرکت مواد غذایی متفاوت است. در تجهیزانبار نوع کار، نوع تولید و نوع کاربر مهم میباشد.


تجهیزات انبار

مشاور طراحی با در نظر گرفتن جواب و بررسی سوالات زیر , شروع به طراحی میکند:

1- فضای انبار چند مترمربع, و کروکی فضای انبار را درخواست می نماید واگر کروکی موجود نباشد، بازدید از محل انجام و اندازه گیری دقیق انجام می شود. برای نمونه سوله ای با طول وعرض 20*50 متر مربع ،درب ورودی کجای سوله می باشد، بارگیری کالاها از چه قسمتی داخل و از چه قسمتی خارج می شود و .....

2- تولیدات مشتری چیست؟

3- در این انبار قرار است که افراد با این قفسه ها کار بکند و یا ماشین های بالابر لیفتراک, استاکر و ...قرار است که کار کند.

برای نمونه در استفاده اشخاص ، راهروهای بین قفسه های انبار باریک تر می باشد, در صورتی که در استفاده ماشین, راهروها به اندازه عرض عبور ماشین پهن می باشد.

آریا پویان آرنگ مجری تخصصی قفسه بندی انبار در سراسر ایران

 

 

قفسه بندی انباری کوچک

پس از تبادل پرسش و پاسخ در مورد نحوه ی کار ، طراحی آغاز می شود و طراحی اولیه صورت میگیرد و برای مشتری فرستاده می شود.

مشتری پس از بازنگری, دادن ایده ها و نقطه نظرات خودش, دوباره طراحی با تغییرات صورت گرفته به مشتری ارسال میشود.

مراحل محاسبه مالی و پیش فاکتور انجام می شود.

بعد از ارسال پیش فاکتور, مشتری پیش فاکتور را بررسی و پس از تایید, آن را به همراه پیش پرداخت به شرکت ارسال می کند.

در صورتیکه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قفسه فلزی دارید به مقاله ی آن مراجعه نمایید.


قیمت قفسه بندی انبار

برای اطلاع از قیمت قفسه بندی انبار با کارشناسان واحد فروش آریا پویان در تماس باشید.

قفسه های انبار مورد نیاز مشتری تولید و آماده ارسال به انبار مشتری است.

تیم نصب فنی به محل اعزام میشوند و نصب شروع میشود.

پس از گرفتن تاییدیه نصب و تکمیل کار, با مشتری تسویه حساب میشود.

قفسه بندی انبار

امروزه دیگر شما نمی توانید انبار و یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به قفسه بندی نباشد استفاده از قفسه بندی در فروشگاه و انبارها نیز با پیشرفت تحول پیدا کرده و در هر قسمت با توجه به نیاز مشتری اندیشه و ابداع جدید به کار گرفته شده است. استفاده از قفسه بندی سبب آسان شدن فعالیت های کارخانه ای و تولیدی بخصوص در بخش انبارداری و ایجاد فضای بهینه شده است. این امر بخصوص درانبارها ،مراکز خرید و فروشگاه ها ،با اشکال مختلف و در طراحی متفاوت ساخته می شود.

باتوجه به در اختیار داشتن مقدار فضا کم و کوچک که برای نظم دهی و ترتیب دادن وجود دارد قفسه بندی و نظم دهی به اجسام بسیار مهم است در این بین انتخاب قفسه متناسب با مکان و اجسامی که قرار است برروی آن قرار گیرد با توجه و متناسب با مکان و فضا نیاز به متخصصین این فن را مطلبد. مثلا در یک فروشگاه ،قفسه بندی بیش از سایر اجزای داخلی دیگر نیازیک فروشنده است باید قفسه ها و طبقاتی بطوری تعبیه گردد که علاوه بر اینکه مشتری بتواند براحتی به همه وسایل دسترسی داشته باشد و به شکلی قرار گیرد که در دیدرس آن قرار گیرد ،باید به شکلی نیز تعبیه گردد که رفت و آمد شد در بین قفسه ها نیز به آسانی صورت گیرد.


قیمت قفسه بندی انبار در تهران

قفسه ها به لحاظ شکل ظاهر شاید با قفسه های رقبا یکی باشد, اما در جزییات و بحث فنی آن, تفاوت بسیاری وجود دارد. دومین حرکتی که در پاسخ به مشتری صورت میگیرد, مشاورین طراح به مشتری نمونه پروژه انجام شده شبیه پروژه مشتری معرفی می نماید.

بخش های غیرفعال و فعال را شناسایی کنید. بخش فعال قسمتی از خانه شما میباشد که معمولا به صورت مکرر از آن استفاده می کنید. این بخش ها شامل ورودی ، کابینت ها ، روی کمد و شلف و.. که در معرض دید شما قرار دارد.

قسمت غیرفعال فضاهایی از خانه شما هستند که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند مانند اتاق مهمان، گاراژ، زیر زمین، شلف و قفسه هایی که در ارتفاع بالا قرار دارند و همچنین گوشه هایی در عمق کمدها. قفسه های باز را زیباتر کنید. منازل عموما ترکیبی از قفسه ها و فضاهای نگهداری باز و بسته و پنهان استفاده میکنند. بنابراین برای نگهداری در قفسه های روباز انتخاب می کنید میبایست از نظر دیداری زیبا باشد. فضای مناسب برای نگه داری لوازم دکوری زیبا و کتاب و.. فضای نشیمن گزینه مناسبی میباشد.

ظروف زیبا را در درون کابینت ها یا فضاهای بسته قرار ندهید. ظروف شفاف برای اینکه درون آنها مشخص می باشد و در معرض دید بیننده می باشد،ایده ال هستند. زمانی که می خواهید وسایل خودرا مرتب کنید ،میبایست با توجه کارکرد آنها را در یک فضا دسته بندی کنید. به عنوان نمونه می توانید جعبه های مخصوص نگهداری دارو، لوازم اداری، لوازم قنادی و شیرینی پزی و ... نظم بدهید. بر اساس اندازه وسایل (کوچکی وبزرگی)آنها را دسته بندی نمایید.برای نظم دادن به کشوها از تقسیم کننده استفاده کنید. هرگز سعی نکنید وسایل را روی هم تلنبار کنید و به جای آن از سطح عمودی فضای خود استفاده کنید. از شلف های بیشتر در کابینت استفاده کنید تا فضای مثبت بیشتری داشته باشید.

واقعا بسیار ناراحت کننده است که ببینید وسایل قدیمی مانند عکس های خانوادگی به دلیل نگهداری نامناسب آسیب دیده و از بین رفته اند. ابعاد هرکدام از فضاهای نگهداری را داشته باشید تا بتوانید وسایل با اندازه صحیح را در آنها قرار دهید. عکس و کاغذ خاطرات را در آلبوم یا قفسه های غیر اسیدی نگهداری کنید. لوازم شکستنی مانند چینی و سرامیک را در جعبه های مخصوص قرار دهید.

لوازم سنگین مانند جعبه و وسایل آشپزخانه را در ارتفاعی کم یا پایین تر از آن نگه دارید تا زمانی که می خواهید آن را بلند کنید، نیاز به تلاش چندانی نداشته باشید. اگر در شهر زلزله خیز زندگی می کنید، بسیار مهم است که لوازم سنگین و شکستنی را در ارتفاع بالای سر قرار ندهید.


قیمت قفسه بندی انبار

همانطور که در رابطه با قیمت قفسه بندی انبار نوضیحات تکمیلی داده شد . برای تهیه و خرید قفسه بندی انبار و همچنین اطلاع از قیمت قفسه بندی انبار با کارشناسان واحد فروش آریا پویان در تماس باشید :
021-26712156 : شماره ثابت

قفسه بندی انبار خانگی

قفسه بندی انبار خانه باید به صورت تخصصی و توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود زیرا به دلیل محدودیتی که در فضای انباری خانه وجود دارد معمولا علاوه بر دیوارها از قسمت کف و حتی سقف نیز ممکن است برای قفسه بندی انبار خانه استفاده شود. قفسه بندی باعث می شود تا شما همه وسایل را با نظم در جای خود قرار دهید و به راحتی آنها را پیدا کنید. اما نکته ای که در قفسه بندی انبار خانه باید به آن دقت کنید انتخاب نوع قفسه بندی است که باید با توجه به اندازه فضا انتخاب شود. از سوی دیگر اگر در انباری خود پنجره دارید، باید زاویه تابش آفتاب نیز بر روی قفسه ها در نظر گرفته شود تا وسایلی که ممکن است با تابش آفتاب خراب شوند در این قفسه ها قرار نگیرند. همچنین باید این قفسه بندی طوری طراحی شود تا در عین سادگی، سهولت دسترسی و رفت و آمد و زیبایی نیز لحاظ شود.

قیمت قفسه بندی انباری منزل

برای اطلاع از قیمت قفسه بندی انباری منزل با شماره تماس درجح شده در قسمت بالا حاصل فرمایید همچنین می توانید در بخش پایین توضیحات تکمیلی در رابطه با قفسه بندی انباری منزل را مطالعه نمایید.

برای قفسه بندی انبازی منزل از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. این افراد در نظم دهی خانه تخصص کامل دارند. آنها با تهیه کمدهای سفارش و طراحی مناسب مد نظر شما مطمئن می‌شوند که همه‌چیز در خانه شما در جای مناسبش قرار گرفته‌ و شما می‌ توانید به هر چیزی به‌ راحتی دست پیدا کنید. برخی از آنها کمک می‌کنند تا کنترل فضای انباری را دوباره به دست بگیرید برخی از این متخصصان در زمینه خاصی فعالیت می کنند.

سعی کنید وسایلی که هیچگاه به کارتان نمی آید را در انباری نگهداری نکنید زیرا این وسایل ممکن است سال ها گوشه انباری خاک بخورند و قفسه ها را اشغال کنند اما هیچگاه از آنها استفاده ای نشود. بنابراین از گذاشتن وسایلی که هیچگاه استفاده ای ندارند در انباری خودداری کنید.
در قفسه بندی انباری سعی کنید همیشه از سبدهای شلف و طبقات و آویزهای دیواری نیز استفاده کنید زیرا اینگونه از سبدها در نگهداری بسیاری از وسایل همچون چکش، پیچ گوشتی و چتر به شما کمک می کنند.
وسایل را در قفسه ها هیچگاه روی هم انبار نکنید زیرا این کار فضایی ناخوشایند به وجود می آورد و پیدا کردن وسایل را نیز سخت تر می کند. وسایل را به صورت عمودی در قفسه ها نگهداری کنید.

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

سراج

وقت بخیر برای قفسه بندی های انباری یک مجتمع مسکونی چه نوع قفسه بندی رو پیشنهاد میکنید ؟

آریا پویان آرنگ

درود بر شما. به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا