Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی دیواری

قفسه بندی دیواری - امروزه برای چیدمان وسایل از قفسه استفاده می شود، که بسته به نوع و جنس آن اقسام گوناگونی دارد. از خانه تا انبارهای عظیم و فروشگاه ها استفاده می گردد.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .امروزه برای چیدمان وسایل از قفسه استفاده می شود، که بسته به نوع و جنس آن اقسام گوناگونی دارد. از خانه تا انبارهای عظیم و فروشگاه ها استفاده می گردد.

قفسه بندی دیواری با توجه به نوعی که دارد جز مهم ترین و البته پرکاربرد ترین قفسه بندی هاست از این نوع قفسه بندی ها در فروشگاه های زنجیره ای استفاده بیشتری می شود و به دلیل آنکه راحت تر اجناس در دسترس مردم قرار میگیرد.

یکی ازبهترین نوع قفسه بندی ، قفسه بندی فلزی می باشد. که اغلب در انبارها و اداره ها و فروشگاه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین استفاده از قفسه ها باعث نظم بیشتر محیط می شود که مشتری با دیدن نظم و ترتیب محصولات با خیالی راحت راغب به خرید کردن می شود.

مزایا قفسه بندی دیواری

در صورتیکه نیاز به قفسه بندی انبار دارید همین حالا با ما در تماس باشید.

معرفی انواع قفسه بندی

قفسه بندی کمد دیواری

اهمیت به چیدمان کمد دیواری‌ها به خصوص کمد دیواری اتاق خواب بسیار اهمیت دارد. در واقع با ایجاد نظم داخل کمد دیواری علاوه بر اینکه می‌توانید فضاسازی بیشتری انجام دهید، امکان پیدا کردن چیزهای مختلف نیز برای شما آسان می‌شود. یکی از راه‌های نظم بخشیدن به فضای کمد دیواری، استفاده از انواع قفسه بندی است. فرقی ندارد کمد دیواری شما بزرگ است یا کوچک مهم این است که شما با قفسه بندی دیگر مشکل کمبود جا یا گم شدن وسایل خود را نخواهید داشت.

چیدمان کمدهای دیواری حائز اهمیت می باشد. با برقراری نظم داخل کمدهای دیواری امکان دسترسی به وسایل مختلف نیز برای شما آسان می شود. استفاده از قفسه بندی برای نظم بخشیدن به فضای کمد دیواری از را ه های موثر برای نظم دادن می باشد.

انواع مدل قفسه بندی برای کمد دیواری

اگر کمد دیواری متعلق به اتاق خواب شما است، قطعا وسایل زیادی برای جای دادن در آن دارید. برای قفسه بندی شما می‌توانید از قفسه، میله یا تخته جداکننده استفاده کنید. به طور مثال اگر می‌خواهید داخل کمد دیواری انواع کفش، لباس و وسایل جانبی قرار دهید برای هر کدام یک مدل خاص قفسه انتخاب کنید و سعی کنید با چیدمانی منظم آن‌ها را داخل فضای کمد دیواری نصب کنید.

یکی دیگر از انواع قفسه بندی که می‌تواند کاربرد زیادی برای فضای داخل کمد دیواری داشته باشد، کشوهای بازشو پیش ساخته است که به آسانی داخل کمد نصب می‌شود. مزیت این نوع قفسه بندی کشویی که معمولا به صورت ریلی داخل کمد دیواری نصب می‌شود این است که فضای نسبتا بزرگی دارد و شما به راحتی می‌توانید تمام وسایل جانبی خود را داخل آن قرار دهید.

قفسه بندی انباری خانه

اغلب وسایل اضافی در هر مکانی را به انبار آنجا انتقال می دهند. معمولا رفت و آمد به انباری کم و شخصی می باشد.با به کارگیری از قفسه های فلزی ، چوبی و..میتوان این محیط را تمیز نگه داشت پس اگر بیشتر وسایل داخل انباری سنگین هستند از قفسه‌بندی چوبی استفاده کنید چراکه از استحکام بالایی برخوردار می باشد. برای قفسه بندی انباری خانه، بسته به میزان فضایی که در اختیار دارید می‌توانید از انواع قفسه بندی دیواری و یا مستقل استفاده کنید.

قفسه بندی فروشگاهی

فروشگاه ها جز مکان های پر رفت و آمد می باشد، از این رو قفسه های فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، میبایست توجه مشتری به محصولات را جلب نماید. بنابراین با ایجاد قفسه های گوناگون و متنوع باید محیط جذابی را به وجود آورد. برای قفسه بندی فروشگاه ها معمولا از قفسه های فلزی استفاده می شود، با توجه به فضا قفسه ها را چیدمان می کنند.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک