Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

طبقه فروشگاهی

طبقه فروشگاهی - طبقات فروشگاهی - اجناس و کالاهایی که در قفسه های بالایی قرار می گیرند ،به چیدمان و نظم و جلوه قفسه روح خاصی می بخشند وباعث می شودکه در میان رقبای خود خاص تر و برجسته تر به نظر آید

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .

طبقه فروشگاهی در واقع همان قفسه بندی فروشگاهی است که در مدل متفاوتی ظاهر شده است و تنها به صورت طبقه است که در درون قفسه ها جای میگیرد و اجناس بر روی آن گذاشته می شنود و باعث تفکیک اجناس از یکدیگرر میشنود.

جناس و کالاهایی که در قفسه های بالایی قرار می گیرند ،به چیدمان و نظم و جلوه قفسه روح خاصی می بخشند و باعث می شودکه در میان رقبای خود خاص تر و برجسته تر به نظرآید . برندهای کوچک توانایی لازم و بودجه کافی را برای بهتر دیده شدن ندارند.

طبقه فروشگاهی

کالاهایی که در طبقات بالای قفسه های فروشگاهی می یابید ، میبایست توسط مدیران فروشگاه های بومی و منطقه ای انتخاب شوند.

در طبقه منطقه ی خال سیاه ( دو طبقه یایینی طبقه ی فوقانی ) چه بگذاریم ؟ برندهای پرفروش و برندهای مطرح و شناخته شده.

برندهای پرفروش همیشه در قفسه ها و طبقاتی قرار میگیرند که به آنها « خال سیاه » ( نقطه مرکزی سیبل یا دارت ) میگویند .  یعنی جلو و وسط، درست جایی که در معرض دید باشد. این طبقه ها بهترین نقاط برای عرضه کالاها هستند و به همین دلیل است که تولیدکننده ها باید برای قرار گرفتنِ محصولاتشان در این نقاط طلایی هزینه بپردازند.

اگر سوپرمارکت یا هر فروشگاه خرده فروشی دیگری ، کالاهای ارزان قیمت یا کم سود را در بهترین و «در معرضِ دید»ترین قفسه ها و طبقات قرار دهد ، هیچ منفعتی نصیبش نمی شود. بنابراین در این قفسه ها و طبقات، کالاهایی را مشاهده میکنید که تفاوت میان هزینه ی خرید از تولیدکننده و قیمتِ فروش آنها  markup ، مبلغ قابل توجهی باشد و سودآوری مناسبی را تحقق ببخشند. کالاهایی که در رده های پایین تری قرار دارند، برای اینکه بتوانند در کنار کالاهای پرفروش نمایش داده شوند، باید هزینه اش را بپردازند.

درطبقات هم سطح با چشم کودکان چه کالاهایی را بگنجانیم ؟

کالاهایی را که برای کودکان جذابیت و مورد استفاده دارند .چراکه در معرض دید آنها قرار می گیرد و آنها می توانند نسبت به آن کالاها واکنش نشان دهند و به راحتی به آنها دستیابی داشته باشند.

بنابراین با این چیدمان 10 تا 40 درصد فروش بیشتر را به ارمغان خواهد آورد.

کالاهایی را که با برند خود فروشگاه به مشتریان عرضه میگردد ،ویا کالاهای که به صورت عمده خرید و فروش می شوند وکالاهایی که در اندازه های بزرگ می باشند را در طبقات نزدیک به کف فروشگاه جای می دهند.

کالاهایی که با برند فروشگاه عرضه می شوند در طبقات چهارم و پنجم قرار میگیرند چون مشتریانی که خریدار این نوع کالاها هستند همیشه سراغ شان می آیند. سوپرمارکت ها کالاهای عمده فروشی را در این قفسه ها می گذارند تا با عمده فروش های بازار که کالاها را بطور عمده یا تعداد بالا و با قیمت پایین به مشتری می فروشند و مشتریان شان هم صاحبان مشاغل خُرد یا افراد فرصت طلب هستند رقابت کنند . به جز طبقات نزدیک به کف سالن فروشگاه،  جای دیگری برای عرضه ی کالاهای عمده فروشی مناسب نیست .

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک