Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه انباری راک

قفسه بندی پالت راک - طرز چیدمان انبارها میبایست به گونه ای باشد که امکان استفاده از بیشترین فضا را داشته باشیم و دستیابی به وسایل وتجهیزات به آسانی امکان پذیر باشد.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است . قفسه بندی راک بهترین نوع قفسه بندی برای لوازم های سنگین است به دلیل جنس و قدرت تحمل وزن بالایی که دارند به همین دلیل در انباری ها بیشتر کاربرداشته والبته در قفسه بندی قطعات صنعتی کاربرد دارد .

قفسه بندی پالت راک یکی از انواع قفسه بندی های پیچ ومهره ای می باشد. محل محافظت از مواد و کالاهایی که در قفسه بندی تامین نیاز های آتی ذخیره و نگه داری میشوند. طرز چیدمان انبارها میبایست به گونه ای باشد که امکان استفاده از بیشترین فضا را داشته باشیم و دستیابی به وسایل و تجهیزات به آسانی امکان پذیر باشد.

برای ایجاد نظم و طبقه بندی مناسب کالاها از قفسه بندی استفاده می گردد. بنابراین استفاده از سیستم های قفسه بندی انبار دارای اهمیت ویژه ای میباشد.

قفسه بندی پیچ و مهره ای از پر کاربرد ترین نوع قفسه بندی درون انبارها میباشد. که با استفاده از نبشی های پانچ شده ، پیچ ومهره و کفه این نوع قفسه بندی انقلاب بزرگی ایجاد کرد. از مهم ترین مزیت ان نوع قفسه بندی نصب سریع آن میباشد. از این نوع قفسه بندی میتوان برای کالاهای گوناگون و در قالب های سبک و سنگین مونتاژ کرد.

امروزه سیستم های قفسه بندی پیچ و مهره ای علاوه بر کارخانه ها کاربردهای بسیار گسترده ای پیدا کرده است. استفاده از قفسه بندی پیچ ومهره ای در صنایع و اصناف دیگر مانند:

قفسه بندی بایگانی ادارات

قفسه بندی بایگانی متحرک نوعی از قفسه بندی است که در بیشتر ادارات و بانک ها از آن برای نگهداری اسناد و مدارک استفاده می شود. این نوع قفسه بندی همانگونه که از نامش پیداست به صورت متحرک است و باعث کاهش میزان فضای مورد نیاز برای بایگانی و نگهداری اسناد می شود.

با پیشرفت تکنولوژی، قفسه بندی ها در انواع ادارات و بانک ها و دیگر ارگان ها نیز کمی تغییر کرد. این نوع قفسه بندی که یکی از انواع قفسه بندی در ادارات می باشد، به صورت متحرک است و شما می توانید برای نگهداری از حجم اسناد بسیار زیاد از این نوع قفسه بندی ها استفاده کنید. قفسه بندی بایگانی متحرک، سبب امکان حداکثری از فضا می شود و این امر می تواند برای بسیاری از ادارات یک امتیاز ویژه باشد. زیرا در ادارات، نمی توان به دلیل کمبود فضا از قفسه بندی های زیادی استفاده کرد. این نوع قفسه بندی بسیار ایمن است و به همین دلیل در بیشتر ارگان ها برای نگهداری از اسناد مهم از این نوع قفسه بندی فلزی استفاده می کنند. قطعا شما نیز این نوع قفسه بندی را در ادارات دیده اید. این قفسه بندی، تنها با یک راهروی متغیر امکان استفاده ی ایده آل از فضای گران بهای تجاری و اداری را فراهم می آورد.

قفسه بندی داروخانه ها

از دیرباز٬ قفسه های دارویی٬ قفسه هایی ثابت فلزی شکل٬ بی روح و کاملا خشک بودند بطوریکه برای حرکت دادن یا تنظیم قفسه ها همواره با مشکل همراه بوده اند. امروزه قفسه ها شامل طراحی مفهومی مدرنی هستند که نه تنها قابل انعطاف هستند که در استفاده از فضا صرفه جویی کرده و علاوه بر سازماندهی داخلی٬ به جذابیت داروخانه ها افزوده اند.

قفسه بندی لوازم التحریرها

فسه‌بندی، یکی از قسمت‌های فروشگاه لوازم التحریر که باید به آن توجه زیادی شود چون مشتری از طریق آن به صورت مستقیم با محصولات در ارتباط خواهد بود. فروشگاه لوازم التحریر قفسه‌های زیادی دارد که لازم است وقت زیادی برای چیدمان آن‌ها صرف شود.

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است، زمانی که مشتریان برای دیدن محصولات وارد یک فروشگاه می‌شوند، از سمت راست شروع به حرکت می کنند و مغازه لوازم التحریر هم از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل بهترین قفسه‌ها و دکور مغازه شما باید در سمت راست فروشگاه چیده شده باشد و در قفسه‌ها از لوازم التحریری استفاده شده باشد که برای شما بیشترین اهمیت را دارند. چیزی که در قفسه ها می تواند توجه مشتری را جلب کند این است که از محصولاتی استفاده شده باشد که دارای رنگ‌های اصلی هستند و این‌ها بهترین گزینه برای قرار گرفتن در قفسه‌های سمت راست مغازه هستند. در قفسه‌های دیگر سعی کنید از محصولاتی استفاده کنید که با رنگ های اصلی هارمونی دارند و این طیف رنگی استفاده شده باعث می شود مشتری ترغیب شود از محصولات شما دیدن کند و در نهایت خرید کند.

انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای

تفاوت سیستم پالت راک و بالکی راک و ویژگی های آنها

تفاوت سیستم پالت راک و بالکی راک در استفاده از کفپوش است ، در پالت راک از کفپوش کمتر استفاده می شود و خریدار با استفاده از پالت های چوبی در هزینه تمام شده صرفه جویی کند.

در بیشتر مواقع و برای کاربری مناسب از پالت پروفیلی بدون ورق و نیز پالت پروفیلی دارای ورق با ضخامت و تحمل خاص استفاده می گردد.

بار گذاری در این سیستم بیشتر توسط لیفتراک انجام می شود. تحمل بار در این سیستم به طور گسترده 1 تن بر متر مربع است که قابلیت ارتقاء را نیز دارد.

در بار گذاری توسط انسان قابلیت تبدیل به چند طبقه با چندین بالکن را دارد به واقع همانند سیستم مشبک می توان از ارتفاع موجود استفاده بهینه را با ایجاد نیم طبقه کرد. تمامی قطعات این سیستم نیز تنها با پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

سیستم قفسه‌بندی پالت راک پر کاربردترین سیستم قفسه بندی جهت بارگذاری اقلام سنگین و دارای حجم استفاده می‌گردد که این اقلام روی پالت‌های مسطح و یا پالت‌های دیواره دار به‌صورت بار یکپارچه قرار می‌گیرند و توسط لیفتراک بارگذاری انجام می‌شود.

اجزای قفسه بندی پالت راک

اجزای این سیستم شامل قاب و اجزای آن (در ابعاد مختلف)، بازو (در ابعاد و تحمل‌های مختلف)، رابط‌های بین قاب، قفل بازو، زیر پالتی، پالت پروفیلی، محافظ ستون، بازوی تقویت، زیر جعبه‌ای، محافظ قاب و ... می‌باشد. رنگ استاندارد قاب‌ها طوسی، بازوهای و اجزای طبقات نارنجی و اتصالات گالوانیزه می‌باشند.


پالت راک

قفسه بندی پالت راک a به قفسه های فلزی و ثابت گفته میشود که برای چیدمان چند طبقه ای کالاها با وزن سنگین و ابعاد بزرگ در انبارهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. در این قفسه بندی کالاهای بسته بندی شده و بدون بسته بندی بر روی پالت های مسطح یا دیواره دار به صورت چند طبقه قرار گرفته و چیدمان و جا به جایی آنها توسط لیفتراک انجام میشود. از مهم ترین ویژگی ها و مزایای قفسه بندی پالت راک می توان به استفاده بهینه از فضای انبار و انبار گردانی و مدیریت بهتر و آسان تر انبار اشاره نمود.

ردیف های چند طبقه قفسه بندی پالت راک به منظور استفاده بهینه از فضا و چیدمان کالا بیشتر در آنها، در جهت عمق دهانه هر ردیف به صورت پهلو به پهلو پشت هم قرار میگیرند. به عبارت دیگر، در هر سمت راهروهای موجود در انبار، دو ردیف قفسه پالت راک از پشت متصل به هم قرار میگیرد.

قفسه بندی سنگین پالت راک با نام پالت راک آرسا جهت نگهداری بارهای سنگین پالتی طراحی گردیده است ، این نوع قفسه بندی با استفاه از حداکثر ارتفاع انبار و طراحی طبق ابعاد پالت ، ابعاد محصول و وزن محصول ، افزایش حجم چشمگیری در نگهداری پالت را ایجاد می نمایند . سازه این محصول از ستون های عمودی 12 خم به همراه بادبند های مربوطه و قید های باکس با کلیپ های شش ناخنی متناسب با بار گسترده هر طبقه می باشد

قیمت قفسه بندی پالت راک در تهران

برای کسب اطلاع از قیمت قفسه بندی پالت راک در تهران و خرید آنلاین  قفسه بندی پالت راک با واحد فروش آریا پویان در تماس باشید


کاربرد قفسه‌بندی پالت راک

این نوع سیستم قفسه‌بندی در انبارهای مواد، کالاها ، قطعات سبک و سنگین ، سردخانه‌ها و سایر موارد ، مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی‌های قفسه‌بندی پالت راک

طراحی و اجرای قفسه‌ها به‌صورت چندین طبقه و متناسب با ارتفاع و ابعاد فضای موجود

 سیستم قفسه‌بندی پالت راک پر کاربردترین سیستم قفسه بندی جهت بارگذاری اقلام سنگین و دارای حجم استفاده می‌گردد که این اقلام روی پالت‌های مسطح و یا پالت‌های دیواره دار به‌صورت بار یکپارچه قرار می‌گیرند و توسط لیفتراک بارگذاری انجام می‌شود. اجزای این سیستم شامل قاب و اجزای آن (در ابعاد مختلف)، بازو (در ابعاد و تحمل‌های مختلف)، رابط‌های بین قاب، قفل بازو، زیر پالتی، پالت پروفیلی، محافظ ستون، بازوی تقویت، زیر جعبه‌ای، محافظ قاب و ... می‌باشد. رنگ استاندارد قاب‌ها طوسی، بازوهای و اجزای طبقات نارنجی و اتصالات گالوانیزه می‌باشند.
کاربرد قفسه‌بندی پالت راک
این نوع سیستم قفسه‌بندی در انبارهای مواد، کالاها، قطعات سبک و سنگین، سردخانه‌ها و سایر موارد، مورد استفاده قرار میگیرد.


ویژگی‌های قفسه‌بندی پالت راک:
- قابلیت جابجایی ارتفاع طبقات قفسه‌بندی شده
- تنوع در اندازه‌ها و تحمل‌های طبقات قفسه‌بندی
- دسترسی آسان به طبقات بارگذاری
- قابلیت اتصال پیچ و مهره‌ای قفسه‌بندی‌ها به یکدیگر
- طراحی و اجرای قفسه‌ها به‌صورت چندین طبقه و متناسب با ارتفاع و ابعاد فضای موجود


قفسه بندی پالت راکت، یکی از انواع سیستم های قفسه بندی است که امروزه در دسترس می باشد. این نوع سیستم قفسه بندی به دلیل ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد با استقبال زیادی روبرو شده است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با قابلیت های این سیستم قفسه بندی بیشتر آشنا کنیم.
این روزها قفسه های پالت راک یکی از بهترین و پرکاربردترین قفسه هایی هستند که در مکان های گوناگون برای قرار دادن اجسام و لوازم سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. اقلام مورد نظر برای قرارگیری بر روی این سیستم قفسه بندی به صورت پالت های مسطح و یا پالت های دیواره دار و به شکل یکپارچه قرار می گیرند که برای بارگذاری آنها از لیفتراک استفاده می شود. از مهمترین اجزای تشکیل دهنده این سیستم قفسه بندی می توانیم به قالب، بازو، قفل بازو، زیر پالتی، رابط های بین قالب، محافظ ستون، زیر جعبه ای، محافظ قاب، بازوی تقویت، پالت پروفیلی و... اشاره کنیم.
معمولاً این سیستم قفسه بندی به گونه ای طراحی می شود که قاب های آن طوسی رنگ، بازوها و هر کدام از اجزای طبقات نارنجی و سایر اتصالات به صورت گالوانیزه می باشند. بیشترین موارد کاربرد این نوع سیستم قفسه بندی در انبارهای مواد، کالاها، سردخانه ها و... می باشد.
سیستم قفسه بندی راک امکان دسترسی راحت به هر کدام از طبقات را برای افراد فراهم کرده است و به راحتی می تواند ارتفاع طبقات گوناگون را جابجا کرد. یکی از ویژگی های برجسته این نوع سیستم قفسه بندی امکان اتصال پیچ و مهره های قفسه بندی ها به یکدیگر می باشد. طبقه بندی قفسه های این سیستم قفسه بندی را میتوان با توجه به ابعاد و ارتفاع فضای موجود تغییر داد و به نحوی طراحی کرد که بیشترین تناسب را با محیط داشته باشد.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک