Arya Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
شماره تماس : 02126712156
شماره تماس : 09129363699
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پالت راک - طرز چیدمان انبارها میبایست به گونه ای باشد که امکان استفاده از بیشترین فضا را داشته باشیم و دستیابی به وسایل وتجهیزات به آسانی امکان پذیر باشد.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی پالت راک یکی از انواع قفسه بندی های پیچ ومهره ای می باشد. محل محافظت از مواد و کالاهایی که در قفسه بندی تامین نیاز های آتی ذخیره و نگه داری میشوند. طرز چیدمان انبارها میبایست به گونه ای باشد که امکان استفاده از بیشترین فضا را داشته باشیم و دستیابی به وسایل و تجهیزات به آسانی امکان پذیر باشد.

برای ایجاد نظم و طبقه بندی مناسب کالاها از قفسه بندی استفاده می گردد. بنابراین استفاده از سیستم های قفسه بندی انبار دارای اهمیت ویژه ای میباشد.

قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پیچ و مهره ای از پر کاربرد ترین نوع قفسه بندی درون انبارها میباشد. که با استفاده از نبشی های پانچ شده ، پیچ ومهره و کفه این نوع قفسه بندی انقلاب بزرگی ایجاد کرد. از مهم ترین مزیت ان نوع قفسه بندی نصب سریع آن میباشد. از این نوع قفسه بندی میتوان برای کالاهای گوناگون و در قالب های سبک و سنگین مونتاژ کرد.

امروزه سیستم های قفسه بندی پیچ و مهره ای علاوه بر کارخانه ها کاربردهای بسیار گسترده ای پیدا کرده است. استفاده از قفسه بندی پیچ ومهره ای در صنایع و اصناف دیگر مانند:

قفسه بندی بایگانی ادارات

قفسه بندی داروخانه ها

قفسه بندی لوازم التحریرها

و...... بسیار رایج گردیده.

در صورتیکه نیاز به مطالعه ی بیشتر در زمینه قفسه بندی فروشگاهی دارید به مقاله ی آن مراجعه نمایید.

انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای

تفاوت سیستم پالت راک و بالکی راک و ویژگی های آنها

 

تفاوت سیستم پالت راک و بالکی راک در استفاده از کفپوش است ، در پالت راک از کفپوش کمتر استفاده می شود و خریدار با استفاده از پالت های چوبی در هزینه تمام شده صرفه جویی کند.

در بیشتر مواقع و برای کاربری مناسب از پالت پروفیلی بدون ورق و نیز پالت پروفیلی دارای ورق با ضخامت و تحمل خاص استفاده می گردد.

بار گذاری در این سیستم بیشتر توسط لیفتراک انجام می شود. تحمل بار در این سیستم به طور گسترده 1 تن بر متر مربع است که قابلیت ارتقاء را نیز دارد.

در بار گذاری توسط انسان قابلیت تبدیل به چند طبقه با چندین بالکن را دارد به واقع همانند سیستم مشبک می توان از ارتفاع موجود استفاده بهینه را با ایجاد نیم طبقه کرد. تمامی قطعات این سیستم نیز تنها با پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

سیستم قفسه‌بندی پالت راک پر کاربردترین سیستم قفسه بندی جهت بارگذاری اقلام سنگین و دارای حجم استفاده می‌گردد که این اقلام روی پالت‌های مسطح و یا پالت‌های دیواره دار به‌صورت بار یکپارچه قرار می‌گیرند و توسط لیفتراک بارگذاری انجام می‌شود.

در صورتیکه نیاز به مطالعه ی بیشتر در زمینه قفسه بندی فلزی دارید به مقاله ی آن مراجعه نمایید.

اجزای قفسه بندی پالت راک

اجزای این سیستم شامل قاب و اجزای آن (در ابعاد مختلف)، بازو (در ابعاد و تحمل‌های مختلف)، رابط‌های بین قاب، قفل بازو، زیر پالتی، پالت پروفیلی، محافظ ستون، بازوی تقویت، زیر جعبه‌ای، محافظ قاب و ... می‌باشد. رنگ استاندارد قاب‌ها طوسی، بازوهای و اجزای طبقات نارنجی و اتصالات گالوانیزه می‌باشند.

کاربرد قفسه‌بندی پالت راک

این نوع سیستم قفسه‌بندی در انبارهای مواد، کالاها ، قطعات سبک و سنگین ، سردخانه‌ها و سایر موارد ، مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی‌های قفسه‌بندی پالت راک

طراحی و اجرای قفسه‌ها به‌صورت چندین طبقه و متناسب با ارتفاع و ابعاد فضای موجود

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت