Arya Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
شماره تماس : 02126712156
شماره تماس : 09129363699
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه فلزی

قفسه فلزی - امروزه بدلیل کمبود فضا در مکانهای تجاری و یا مسکونی جهت نگهداری از کالاها استقبال بسیاری از قفسه های فلزی گردیده است. این قفسه ها بدلیل استحکام بالا بسیار مورد پسند می باشند.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

قفسه فلزی

از گذشته تا به امروز با بیشتر شدن تعداد هایپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ نیاز به قفسه های فلزی گسترده تر شده است.بنابراین به دلیل پیشرفت تکنو لوژی  و طرح های مدرن میتوان گفت که نسبت به قفسه های پلاستیکی و چوبی ، قفسه های فلزی مورد استقبال اکثریت مشتریان میباشد.

مزیت قفسه های فلزی

از مزیتهای مهم قفسه فلزی می توان به اندازه و طراحی های گوناگون  و متنوع این قفسه ها اشاره کرد. قفسه های فلزی در انبارهای مغازه ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و غیره استفاده میشوند و برای نگهداری اجناس موجود در انبار گزینه بسیار مناسبی هستند زیرا به خاطر اندازه های مختلفی که دارند همه مدل جنس از کوچک تا بزرگ در این قفسه ها به راحتی جای میگیرد بنابراین از دیگر مزیتهای قفسه فلزی این است که حداثر فضا را استفاده میکنند زیرا میتوان آنها را هم به طور افقی و هم به طور عمودی در انبار قرار داد در نتیجه قفسه های فلزی نسبت به سایر قفسه ها فضای کمتری اشغال میکنند. همچنین جا به جایی و انتقال آنها از نقطه ایی به نقطه دیگر به راحتی امکان پذیر می باشد.

در صورتیکه نیاز به قفسه بندی انبار خود دارید کارشناسان ما شما را همراهی خواهند نمود.

انواع قفسه فلزی

آریا پویان آرنگ مجری تخصصی قفسه های فروشگاهی

ویژگی های قفسه فلزی

عموما می توان گفت که قفسه بندی فلزی نیم طبقه این امکان را دارد که سایز آن افزایش پیدا میکند و در صورت نیاز میتوان ارتفاع آن را بیشتر کرد، بنابراین اجناس بیشتری در انبارها ذخیره میشود. بدیهی است استفاده از قفسه‌ بندی فلزی در انبارها ضمن صرفه‌جویی در هزینه و زمان و بالا بردن راندمان کاری انبار به‌ نوعی سرمایه‌گذاری نیز محسوب میشود، زیرا با توجه به تورم بازار و افزایش قیمت‌های آهن‌آلات و فلزات پس از گذشت چند سال، ارزش قفسه های فلزی افزایش پیدا میکند و چون نسبت به قفسه های چوبی یا پلاستیکی دوام بیشتری دارند، مدت زمان بیشتری می توان از قفسه فلزی استفاده کرد و به راحتی خراب نمیشوند‌ .علاوه بر این قفسه های فلزی نسبت به قفسه های چوبی سبک تر هستند و راحت تر در انبارها و فضاهای بزرگ جابه جا میشوند.

از انواع قفسه های فلزی یا به عبارتی قطعات فلزی می‌توان به انواع پالت فلزی اشاره کرد که از خانواده قفسه فلزی میباشند و مانند قفسه های فلزی کاربرد زیادی دارند و میتوان در انبارها به خوبی از آنها استفاده کرد خدمات فلزی مانند خدمات پانچ .

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت