نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

فروش قفسه بندی انبار

فروش قفسه بندی انبار

خرداد-25-1401


کارخانه جات و تولیدی ها تولیدات خود را باید در محلی همانند انبار نگه داری کرده تا در زمان مد نظر از آن ها استفاده کرده و یا برای فروش و جا به جایی از آن ها استفاده کنند. برخی از کالا ها و تولیدات دارای تاریخ انقضا می باشند و یا برخی ممکن است بر اثر ضربه و فشردگی آسیب ببینند از این رو مجهز نمودن انبار به قفسه بندی انبار یکی از ضروری ترین اقدامات می باشد

تجهیز کردن انبار ها به قفسه بندی از الزامات برای مدیریت زمان و هزینه به شمار می آید و از آسیب مالی به اجناس جلوگیری می نماید.

برای به روز کردن انبارها جهت دسترسی آسان تر و نظم بیشتر توصیه میشود از قفسه بندی مناسب برای انبار بسته به محصولات داخل آن استفاده شود. هر شرکت و یا فروشگاهی انبار دارد که بسته به نوع کار و محیط ممکن است بزرگ یا کوچک باشد میتواند مجهز به قفسه بندی شود. قفسه بندی انبار علاوه بر منظم کردن محیط به ایمنی هم کمک زیادی میکند و از آسیب های احتمالی به افراد بر اثر نا مرتبی و سقوط اجسام و یا در مسیر حرکت بودن آن ها جلوگیری می نماید.

تجهیز انبار به قفسه بندی انبار

ایجاد قفسه بندی انبار و رعایت اصولی و درست در چیدمان باعث می شود فضای بیشتری برای چیدمان اقلام و نیز رفت و امد در انبار داشته باشیم. همچین این امر باعث میشود در زمان هم صرفه جویی شود زیرا با ایجاد قفسه بندی انبار اجسام و لوازم در دسته بندی درست بوده و دسترسی و انتخاب ملزومات مورد نیاز بهتر انجام می شود. انواع قفسه بندی انبار به دو دسته تقسیم می شود قفسه بندی ثابت این مدل از قفسه بندی به شکل ثابت می باشد و امکان جا به جایی برای این قفسه ها به راحتی وجود ندارد این نوع از قفسه بندی خود دارای مدل های متفاوتی می باشد مانند بازویی ، پالت ، شبک... قفسه بندی متحرک در این نوع از قفسه بندی امکان جا به کردن قفسه ها وجود دارد و به راحتی میتوان قفسه ها و چیدمان را جا به جا نمود. قفسه بندی متحرک نیز دسته های مختلفی دارد مانند قفسه بندی شاتل و... برای قفسه بندی انبار استاندارد هایی در نظر گرفته شده که بر اساس آن روند درست برای راندمان کار مد نظر بوده است.

استانداردهای قفسه بندی انبار شامل موارد ذیل می باشد:

ساخت قفسه بندی نصب قفسه بندی انبار ، جایگذاری و امکان دسترسی مناسب اقلام ، برای اجرای تمامی استاندارد ها باید قفسه بندی به طریق درستی ساخته و انتخاب شود همچنین به درستی بتواند وسایل را نگه دارو مقاوت در قفسه بندی بسیار با اهمیت می باشد. نصب قفسه بدی نیز بسیار مهم است زیرا اگر نصب به درستی صورت نگیرد باعث سقوط و یا ریختن لوازم و کالاها می گردد. با چیدمان درست که به کمک قفسه بندی امکان پذیر است حتی تاریخ مصرف محصولات به ترتیب میتواد باشد تا از خراب شدن ان ها به علت چیدمان نا درست و در دید نبودن تاریخ انقضا جلوگیری شود. همچنین قفسه بندی انبار باعث می گردد از نفود آب و یا نم کشیدن اجسام از کف انباری جلوگیری کنیم.

کارشناسان ما در شرکت آریا پویان آماده اراِئه مشاوره به شما عزیزان در زمینه قفسه بندی های انبار فروشگاه ها و کارخانه جات می باشند تا به بهترین روش و مناسب ترین هزینه از تجهیزات و قفسه بندی با کیفیت بهره مند شوید.

مزایای قفسه بندی انبار

  • ایجاد نظم و یکپارچگی درانبار
  • حفظ ایمنی اجناس در انبار و پیشگیری از آسیب های احتمالی
  • قابلیت اضافه نمودن قفسه بندی به قفسه های قبلی برای جایگذاری کلاهای بیشتر
  • استفاده مفید از فضای انباری و صرفه جویی در فضای مورد احتیاج
  • قابلیت جا به جایی اقلام در انبار و دسترسی راحت به هر کدام از اجناس مورد نیاز
  • با استفاده از قفسه بندی کف انبار از کالاخالی شده که این موردعلاوه بر رفت و آمد آسان از صدمه به کالا نیز جلوگیری می نماید.

مراحل طراحی قفسه بندی

برای طراحی قفسه بندی انبار  باید مراحل را قدم به قدم باید پیش رفت تا بهترین نوع و سایز قفسه بندی انبار را برای انبار ساخته و تحویل کارفرما داد. ابتدا باید فضای انبار توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد . شرکت آریا پویان آرنگ آماده مشاوره به شما عزیزان می باشد. در گام بعدی باید نوع کالا و اجناسی که قرار است در انبار نگه داری شود را بررسی کرده و به نسبت حجم و سایز اجناس نوع قفسه بندی را تعیین نمود. در مرحله بعد باید دید آیا کالاها نیاز به پالت دارند یا خیر که برای آن ها پالت در نظر گرفتن بر روی انتخاب نوع قفسه بندی موثر است.

حال باید در قدم بعدی هزینه را براورد کرده و متناسب با بودجه کارفرما نوع و متریال قفسه بندی انبار را در نظر گرفت.

بررسی نوع کالا از این رو مورد توجه می باشد که طریقه نگه داری کالا به چه صورت می باشد به طور مثال محل نگه داری باید با رطوبت باشد و یا کالا به صورت یخ زده نگه داری می شود و فاکتورهای دیگر.

قفسه بندی انبار و صرفه جویی در هزینه

برای استفاده از قفسه بندی انبار این نکته را باید در نظر داشت که قفسه بندی علاوه بر نظم و ایمنی باعث می شود در وقت و هزینه صرفه جویی بهتری صورت گیرد به طور مثال اگر کارگرها بخواهند کالا و یا مواد اولیه ای را از انبار بردارند باید مدام بین بقیه اجناس جست و جو کنند حال اگر این کالا ها در قفسه بندی ها استه بندی و شده و به صورت تاریخ مصرف و یا اولیوت های دیگر برای استفاده چیدمان شوند دسترسی به آن ها به طور کلی دقیق ترمی شود. نیاز به قفسه بندی انبار عمری است که نمیتوان از آن به راحتی گذر کرد و با توجه به نوع اجناسی که در انبار قرار می گیرد متریال و نوع قفسه بندی انبار متفاوت خواهد شد.

قفسه های فروشگاهی

برای مشاغل و فروشگاه هایی که کوچک بوده و نیاز به فضای زیادی جهت قراردهی وسایل و تجهیزات خود دارند لزوم ایجاد قفسه فروشگاهی مهم تلقی می شود که دارندگان مشاغل باید برای تهیه آن اقدام کنند . قفسه های فروشگاهی را می توان جزئی جدا نشدنی از فروشگاه های برتر و بزرگ دانست . با سرمایه گذاری دقیق بر روی قفسه فروشگاهی می توانید یک فضای آرام و منظم را در اختیار خود و خریدارانتان قرار دهید و نیز در تمیز ماندن محیط فروشگاهی خود موثر واقع شوید. مسلماً محل ذخیره سازی محصولات و ارائه آن ها از جمله مهم ترین بخش ها بوده که با یک نقشه چینی مناسب، می تواند در امر توزیع سفارسات نقش اساسی داشته باشد. در نتیجه با داشتن قفسه فروشگاهی مناسب، می توانید سفارشات مشتریان را بدون دردسر و قابل اطمینان به دست آنان برسانید. انواع قفسه فروشگاهی را می توان با در نظر داشتن راندمان و طراحی دقیق و نیز ابعاد و فضای قرارگیری آن ها به موارد مختلفی طبقه بندی کرد.

قفسه های مدنظر خود را می توانید با مشاوره های دقیق از کارشناسان مجرب ما در قالب قفسه پالت راک ، قفسه نیم طبقه پیش ساخته ، قفسه فروشگاهی ، انواع قفسه دیواری ، قفسه بالکی راک ، قفسه خودراهرو ،قفسه بازویی ، بایگانی ایزی راک ، قفسه انباری ، قفسه طبقه ، قفسه پیچ و مهره ای و ... در سراسر کشور، به صورت اختصاصی دریافت کنید. برای تصمیم به انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی بر طبق نیاز خود در فروشگاه و نیز سرمایه گذاری در این مسیر باید با در نظر داشتن تمامی موارد انتخاب قفسه فروشگاهی در سفارش های خود ، این کالا را با بهره مندی از تمام مدیریت کارآمد موجودی در فروشگاه خود انتخاب کنید. این را در نظر داشته باشید که هر فروشگاهی باید دارای قفسه فروشگاهی بوده تا بتواند تمام محصولات را مرتب و با نظم دهی در اختیار خریداران قرار دهند. در تجهیزاتی که برای تهیه قفسه فروشگاهی به کار می رود می توان به استانداردهای تهیه مواد اولیه اشاره کنیم که مواردی چون استندهای تنقلات، صندوق های فروشگاهی و یا چک اوت کانترها و سایر تجهیزات می باشد .

هم چنین تمامی فروشگاه های زنجیره ای به جهت ارتقای ارائه محصولات نیاز به این قفسه ها دارند. در زمان ارائه محصولات و نیز تخفیفات در کالاها ، فروشندگان فروشگاه ها اقدام به نصب قفسه می کنند که برای تمیز ماندن فروشگاه های بدون نقص بکار می رود. قفسه ها برای تسهیل عبور و مرور افراد در فروشگاه های زنجیره ای و فروش نصب می گردد. لوازم لازم جهت نصب قفسه فروشگاهی باید توسط نصاب و متخصص نصب و ارائه دهنده آن ارائه گردد. قفسه های فروشگاهی در ابعاد مختلف و با متریال خاص خود به بازار ارائه می شود.

شرکت آریا پویان آرنگ با سال ها تجربه درخشان در حوزه ساخت قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی آماده ارائه خدماتبه شما عزیزان می باشد.

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

پیری

سلام روزتون بخیر برای بهینه سازی فضای ذخیره سازی انبار این قفسه ها پیشنهاد میشوند ؟

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. بله حتما. کارشناسان ما برای ارائه توضیحات تکمیلی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا