Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی که برای عرضه محصول و به نمایش گذاشتن بهتر محصولات طراحی گردیده است.

قفسه های فروشگاهی دارای انواع مختلفی به شرح ذیل می باشند:

 1. یکطرفه(دیواری و خود ایستا)
 2. دوطرفه خود ایستا(وسط)
 3. سرلاین
 4. قفسه های فروشگاهی گرد

در ابعاد متنوع ارائه می گردد و دارای اجزاء زیر می باشند:

ستون - پایه - بازو - پانل - صفحه پشت - لیبل قیمت - حفاظ طبقات


قیمت قفسه های فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت قفسه های فروشگاهی با آریانن پویان ارنگ در  تماس باشید شما میتوانید به صورت حضوری و یا از طریق خرید اینترنتی با کارشناسان فروش آریان پویان در تماس باشید .

قفسه فلزی فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی نیازمند این هستند که محکم و با دوام باشند و سازگار با محل نصب، همچنین شیک و زیبا و مقرون به صرفه باشند.
و همچنین باید متناسب با محصولی که در معرض دید مشتری قرار میگیرند باشند. انواع مختلف محصولات نیازمند قفسه های متنوع برای به نمایش گذاشتن بهتر می باشد .

برای طراحی قفسه های فروشگاه باید به موقعیت و مساحت فروشگاه و همچنین حجم و شکل محصولات و طرز قرار گیری محصولات توجه کرد تا به بهترین سطح فروش رسید.

قفسه های فروشگاهی نقش مهمی در به نمایش گذاشتن محصول دارند با نمایش خوب، مشتری راحت تر محصول مورد نیاز خود را پیدا می کند علاوه بر این قفسه های فروشگاهی باعث ایجاد راهرو ها و مسیرهای حرکت می شوند با قرار دادن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان میتوان راندمان فروش را بالا برد و وسوسه خرید کالای مورد نظر را برای مشتریان ایجاد کرد.

قفسه های فروشگاهی راک تهران

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

قفسه های فروشگاهی که در آنها محصولاتی مانند میوه و یا لوازم یدکی ماشین و به طور کلی لوازم سنگین قرار داده می شوند باید استحکام لازم را داشته باشند
قفسه های فروشگاهی از مواد مختلفی ساخته می شوند که می توان به آلومینیوم، فراوده های پلاستیکی مانند پلی کربنات آهنی، قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای را نام برد.

قفسه فروشگاهی یکی از مهم ترین قسمت ها برای خرید لوازم است از این رو تجهیز فرآیند سیستم به عنوان نماینده ترکیه اقدام به تولید انواع قفسه فروشگاهی کرده است.

انواع قفسه های فروشگاهی

 1. قفسه بندی میز صندوق
 2. قفسه بندی اجیل
 3. قفسه بندی پوشاک
 4. قفسه بندی دوطرفه وسط فروشگاه
 5. قفسه بندی سنگین فروشگاهی
 6. قفسه بندی گرد
 7. قفسه بندی میوه وسبزیجات
 8. قفسه نان
 9. قفسه یکطرفه کنار دیوار

مرکز پخش قفسه های فروشگاهی

شرکت آریان پویان مرکز پخش قفسه های فروشگاهی در تهران می باشد جهت خرید قفسه های فروشگاهی با ما در تماس باشید.

قیمت هر متر قفسه فروشگاهی


آریا پویان بامجهز ترین ونوین ترین ماشین آلات روز جهان صنعت توانسته است انواع واقسام محصولات جدید و منحصربه فردرا ارائه نماید.همین امراست که باعث شده آریان پویان به عنوان سرآمدترین و پرطرفدارترین شرکتها باشد. آریان پویان بامتکی برعلم و فن آوری وکادری متعهدو ومسئول توانسته است درزمینه های مختلفی ازجمله اجرای پروژه های بزرگ وکوچک و بنام و برجسته (همچون فروشگاه های زنجیره ای رفاه  مارکت)توانایی خودرا نشان دهد.

ازافتخارهای تک قفسه برابری طرحها وکیفیت آنها با محصولات خارجی است آریان پویان علاوه برهمکاری با پروژه های داخل کشورافتخارهمکاری  با پروژه های خارج کشور را داراست.چراکه تک قفسه همواره درتلاش برای به روز رسانیه خود از نظر کیفیت کالا. وطرح و...... است.

مدیریت مناسب. حسن خلق.و و وجدان کاری و برخورد مناسب با مشتری .فن آوری پیشرفته. تنوع محصول و سرعت درعرضه محصولات و نازل بودن اقلام و توجه و احترام به سلایق مشتری  از جمله مواردی است که تک قفسه را منحصربه فرد کرده است  و موجب شده است که مشتریان  را راغب به خرید از آریان پویان باشند.

حسن دیگر آریان پویان این است که پس از خرید محصول .مشتریان خودرا تنها نخواهدگذاشت ودرصورت نیاز آنهارا با ارجاع به کارشناسان راهنمایی می کند.

همکاری شما عزیزان این اعتمادبه نفس رابه ما میدهدکه درجهت  به روز شدن وتناسب با استانداردهای روز جهان صنعت درجهت خدمات رسانی به شما بزرگواران پیش رویم.

بخاطررعایت نکات اصولی آوازه موفقیت آریان پویان درمیان مشتریان پیچیده است.

آریان پویان در زمینه تجهیزات فروشگاهی  و قفسه های فروشگاهی که شامل جدیدترین طرح های فروشگاهی همچون انواع :

 1.     قفسه هایپری
 2.     قفسه یکطرفه هایپری خود ایستا
 3.     قفسه هایپری  دو طرفه
 4.     قفسه دیواری یکطرفه
 5.     قفسه  انباری همراه با سیستم قفسه بندی انبار
 6.     قفسه پیچ و مهره ای
 7.     قفسه انباری راک
 8.     قفسه مشبک
 9.     میزچک اوت
 10.     چرخ خرید فروشگاهی
 11.     انواع یخچالهای فریرزهای فروشگاهی

مدیریت صحیح، مشتری مداری، فن‌آوری پیشرفته، تنوع محصول، آینده نگری، عرضه سریع محصولات، این اعتماد به نفس را به ما می‌دهد که بتوانیم سلایق مشتریان را در واگذاری پروژه‌های قفسه بندی انبار و همچنین طراحی و اجرای قفسه‌ بندی فروشگاهی جلب نماییم و مفتخر هستیم اعلام نماییم در این راستا پروژه‌های قفسه بندی صنایع مختلف و مهمی را با موفقیت و با استانداردهای بالا اجرا نماییم از جمله: صنایع خودروسازی، صنایع فولاد و فلزی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چوب و نساجی، شرکت‌های مختلف پخش، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، بانک‌ها، سازمانها و ادارات دولتی

قفسه فروشگاه های زنجیره ای