Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی صنعتی

قفسه بندی صنعتی - در دنیای امروز با پیشرفت سریع تکنولوژی و حجم بالای عرضه و تقاضا در بازار، صنایع و سازمان‌ها نیاز مبرم به ایجاد فضا و تسریع در نقل‌وانتقال کالا و محصول احساس می‌گردد. در این راستا صنعت انبارداری و سیستم‌های مدیریت انبار بخش بسیار حائذ اهمیت است.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

امروزه با توجه به پیشرفت ونیاز بیشترو بالا رفتن میزان تکنولوژی و درخواست حجم بالای عرضه و تقاضا هم چنین ضرورت ارگان ها برای قفسه بندی صنعتی قابل بیان می باشد. در این خصوص سیست های مدیریت انبار و انبار داری بخش عمده ای  از نیاز های اساسی یک سازمان را شامل می شود.بنابراین قدمت صنعت قفسه بندی حدود 70سال در ایران از آن می گذرد.که با استفاده از الگوبرداری از طراحی شرکت های بزرگ اروپایی پیشرفت چشمگیری در راستای سطح سیستم های قفسه بندی داشته است.

قفسه بندی صنعتی

با توجه به نیاز کاربران ومیزان فضا سیستم های قفسه بندی صنعتی به شکل یکپارچه و ترکیبی قابل پیاده سازی می باشد. که با استفاده بهینه از فضای موجود و اجرای اصول راه کارهای مهندسی شده برای بیشتر شدن فضای انبار و دسترسی سریع و آسان به کالاو محصولات صنعت قفسه بندی برای رفع این نیاز با سازمان ها ارتباط تنگاتنگی داشته است.

فاکتور های قفسه سازی قدرتمند

سیستم قفسه بندی انبار ایده آل باید سبک و با استقامت بالا باشد.چراکه باید توانایی بارهای سنگین را داشته باشد.

چگونه قفسه و تجهیزات نگهداری مواد و کالا را محکم و ایمن بسازیم!؟

1.مواد اولیه : از مهمترین فاکتورهای ساخت تجهیزات مواد اولیه  می باشد.واستفاده از فلزهای مرغوب باعث می گردد که تجهیزات بتوانند وزن بیشتریاز بار گذاری را بدون خم شدن تحمل کنند.

2.طراحی : یکی از المان های مهم دیگر طراحی می باشد.که با طراحی ویژه و خاص  سازه ها می توانند صدها کیلو گرم بار را محافظت نمایند.

3.فضا سازی : در قفسه ها فاصله عامل مهمی می باشد،چراکه باید توانایی اینکه کالاها با اندازه های گوناگون را در خودش جای بدهد را داشته باشد.با اندازه ایده آل و مناسب میتوان قفسه بندی بهتر وکارآمدی داشت.

در صورتی که نیاز به قفسه های فروشگاهی دارید به مقاله ی ما مراجعه نمایید.

فاکتور های دیگری هستند که بجز قفسه ها اهمیت دارند:

1.زمین محکم و مقاوم

یک قفسه خیلی محکم بر روی یک زمین ضعیف قادر نیست به اندازه ای که قفسه محکم روی زمین محکم بار تحمل میکند وزن تحمل کند. اگر چه در نهایت تمام نیروی وزن از قفسه ها به زمین وارد میشود. بنابراین استقامت زمین حائز اهمیت می باشد.

2.توزیع وزن

استفاده از حداکثر ظرفیت یک واحد قفسه بندی به بارگذاری برابر ربط دارد. اگر یک قفسه ای میتواند مثلا شش تن وزن را تحمل کند در حالت ماکزیمم ، باید وزن را بصورت برابر روی کل واحد پخش کنید ( که به آن اصطلاحاً بار گسترده یکنواخت می گویند ) . اگر همه ی فشار روی یک طرف باشد به این معنی می باشدکه ظرفیت حمل بار کاهش پیدا میکند.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت