Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قیمت قفسه های فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت قفسه های فروشگاهی با آریانن پویان ارنگ در تماس باشید شما میتوانید به صورت حضوری و یا از طریق خرید اینترنتی با کارشناسان فروش آریان پویان در تماس باشید .

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

فروش قفسه های فروشگاهی یکی از اصلی ترین درخواست های صاحبان فروشگاه و هایپرمارکتها است باید بدانید قفسه فروشگاهی قابل استفاده در تمامی هایپر مارکتهاست زیرا با استفاده از ان ها می توان محصولات خود را به راحتی و در یک مجموعه مشخص شده به مشتریان عرضه نمود آریا پویان ارنگ نیز با تولید انواع قفسه های فروشگاهی و فروش آن با کمترین هزینه و همچنین جز ارزان ترین قفسه های فروشگاهی در سرتاسر ایران است

برای اطلاع از قیمت قفسه های فروشگاهی با آریان پویان ارنگ در  تماس باشید شما میتوانید به صورت حضوری و یا از طریق خرید اینترنتی با کارشناسان فروش آریان پویان در تماس باشید .

 قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی نیازمند این هستند که محکم و با دوام باشند و سازگار با محل نصب، همچنین شیک و زیبا و مقرون به صرفه باشند.
و همچنین باید متناسب با محصولی که در معرض دید مشتری قرار میگیرند باشند. انواع مختلف محصولات نیازمند قفسه های متنوع برای به نمایش گذاشتن بهتر می باشد .

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

همان طور که می دانید خرید قفسه فروشگاهی یا قفسه سوپرمارکت، به خصوص قفسه فلزی، از جمله مهم ترین قسمت های تجهیزات فروشگاهی است و نقش عظیمی در جلب مشتری دارد. از آن جایی که این روزها بازار هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها بیش از پیش رونق یافته است، مشتریان رغبت بیشتری برای خرید از این مکان ها دارند و رقابت شدیدتری برای تعیین قیمت قفسه فلزی و قفسه سوپرمارکت، در این بازار شکل گرفته و شرکت های بسیاری برای ارائه خدمات تجهیزات فروشگاهی پدید آمده اند.

قیمت قفسه های راک فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

قفسه های فروشگاهی که در آنها محصولاتی مانند میوه و یا لوازم یدکی ماشین و به طور کلی لوازم سنگین قرار داده می شوند باید استحکام لازم را داشته باشند
قفسه های فروشگاهی از مواد مختلفی ساخته می شوند که می توان به آلومینیوم، فراوده های پلاستیکی مانند پلی کربنات آهنی، قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای را نام برد.

قفسه فروشگاهی یکی از مهم ترین قسمت ها برای خرید لوازم است از این رو تجهیز فرآیند سیستم به عنوان نماینده ترکیه اقدام به تولید انواع قفسه فروشگاهی کرده است.

قیمت انواع قفسه های فروشگاهی

قیمت قفسه های فروشگاهی در تهران

آریان پویان بامتکی برعلم و فن آوری وکادری متعهدو ومسئول توانسته است درزمینه های مختلفی ازجمله اجرای پروژه های بزرگ وکوچک و بنام و برجسته (همچون فروشگاه های زنجیره ای رفاه  مارکت)توانایی خودرا نشان دهد.

ازافتخارهای تک قفسه برابری طرحها وکیفیت آنها با محصولات خارجی است آریان پویان علاوه برهمکاری با پروژه های داخل کشورافتخارهمکاری  با پروژه های خارج کشور را داراست.چراکه تک قفسه همواره درتلاش برای به روز رسانیه خود از نظر کیفیت کالا. وطرح و...... است.

خرید قفسه های فروشگاهی

قطعا یکی از عوامل مهم در جذب مخاطب بیشتر، بررسی رفتار مشتری و سپس هدایت او به سمت قفسه فروشگاهی یا قفسه سوپرمارکت مورد نظر اوست تا با صرف زمان کمتر و دیدن تنوع بیشتر، به هدف خود دست یابد. در این مسیر، نوعی از قفسه بندی فروشگاهی و سوپرمارکت، یعنی قفسه فلزی، بسیار اهمیت دارد چراکه یکی از مهم ترین عوامل رونق یک فروشگاه است.

فروش قفسه های فروشگاهی

اما در میان انواع قفسه فروشگاهی، چرا قفسه فلزی در چیدمان سوپرمارکت این قدر اهمیت دارد؟ اگر کالای شما بهترین نوع موجود در بازار باشد، اما به شکل صحیح در معرض دید مخاطب قرار نگیرد، یا مشتری نتواند به راحتی آن را در میان انبوهی از کالاهای دیگر پیدا کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینجاست که اهمیت قفسه فروشگاهی یا قفسه هایپرمارکت در چیدمان سوپرمارکت بیشتر مشخص می شود. در این میان، قفسه فلزی در اولویت قرار می گیرد.

چرا که قفسه فلزی، نظم را در فروشگاه برقرار می کند. با انجام قفسه بندی فلزی، کالا به بهترین نحو دیده شده و مشتری می تواند به راحتی آن را انتخاب کند. نکته قابل توجه این است که کار قفسه فلزی فقط نظم دادن به کالاها نیست، در واقع قفسه بندی فروشگاهی رابطه مستقیمی با بازاریابی دارد، جالب است بدانیم که با رونق هایپرمارکت ها، شیوه جدیدی در بازاریابی مدرن بوجود آمده است که با انتخاب دقیق تجهیزات فروشگاهی، می توان از آن بهره برد.

به عنوان مثال خیلی از هایپرمارکت های بزرگ، قفسه فروشگاه خود را تبدیل به عرصه ای برای تبلیغات کرده اند. این گونه که بنگریم، قفسه فروشگاهی علاوه بر چیدمان صحیح کالا در سوپر مارکت، می تواند در سود آوری فروشگاه شما نیز سهیم باشد. برای اطلاع از قیمت قفسه فلزی می توانید با ما تماس بگیرید. از اینجا به بعد، موضوع اساسی، انتخاب قفسه فروشگاهی مناسب است. چه المان هایی برای این انتخاب وجود دارد؟ شاید اولین فاکتور انتخاب یک قفسه مغازه مناسب، طراحی و رنگ بندی آن باشد؛ زیرا اولین نکته ای است که توسط مشتریان شما دیده می شود و باعث ترغیب او در انتخاب های بعدی می گردد.

قفسه بندی فروشگاهی

اين نوع قفسه معمولا در انبارهاي بزرگ استفاده ميشود و به صورت صنعتي ميباشد و با تحمل بار بين از ١ تن ميباشد
کارخانه ها ، پتروشیمی ها و تمام صنایع تولیدی و خدماتی که به نحوی با انبارداری مرتبط هستند ، یکی از مهمترین بخش های فرآیند تولید آنها انبارداری است ، انبارداری از حیث هزینه ها و همچنین نحوه مدیریت اقلام مصرفی و مواد اولیه یکی از مهمترین بخش های فرآیند تولید و زنجیره تامین کارخانه و خط تولید است .
دسترسی و بار حمل کم ، و نیز متغییر بودن انبار بر اساس اقلام تند مصرف و کند مصرف و حجم مصرف از انبار نیازمند چیدمان دقیق ولی قابل انعطاف هستند ، در این میان همان طور که انبار مهمترین بخش یک صنعت تولیدی است ، قفسه بندی و انبار و قفسه بندی راک سنگین برای قطعات بزرگ و حجیم و سنگین بسیار اهمیت دارد .
قفسه بندی هایی با استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربه و بار وزنی بالا خصوصیاتی هستند که این قفسه بندی ها به آن نیاز دارند ، و انها را از قفسه های سبک و نیمه سبک منفک می کند . قفسه هایی با جنس ضخیم و مقاوم هستند که علاوه بر استحکام جنس باید استحکام طراحی و ایستادگی را هم داشته باشند ، از این رو شکل ظاهری و نوع طراحی انها بسیار مهم است .

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک