نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

قفسه های فلزی دیواری

قفسه های فلزی دیواری

اسفند-18-1400


قفسه های فروشگاهیو قفسه بندی انبار یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است . قفسه یک طرفه ،سیستم نصب خود شونده که به پیچ و مهره نیازی نیست و باعث سرعت بیشتر و نصب آسان می شود. قفسه های فلزی دیواری با توجه به کار اامدی که دارند بسیار پر کاربرد هستند زیرا می توان به راحتی این قفسهها را به دیوار نصب کرد و ویژگی دیگر این قفسه ها فلزی بودن آنهاست که به دلیل کارامد بودنو استفاده بیشتر از قفسه های فلزی می توان این نوع قفسه ها بسیار پر طرفدار شمرد.

با در نظر گرفتن قابلیت جابه جایی هر طبقه قفسه یک طرفه در راستای عمودی با ضریب 25 میلی متر ،این فرصت وجود دارد تا نسبت به کالای چیده شده از حداکثر فضا استفاده شود.

لیبل های پلاستیکی پی وی سی برای آسان شدن درج قیمت کالا با بهترین کیفیت در طرح ها و رنگ های مختلف برای قفسه های یک طرفه ارائه می شود.

بخش وسیعی از لــــوازم جانبی (اکــسسوری) مانند: انواع سبد و رگال ها و آویز دپارتمان های خاص ارائه می گردد.

امکان تولید قفسه های فلزی دیواری در عرض و ارتفاع دلخواه و با رنگ آمیزی در و طرح های متفاوت با توجه به سلیقه مشتری وجود دارد.

از مهم ترین اجزای اصلی قفسه ها پایه می باشد،چراکه پایه ها ستون ها ی متصل به زمین ویا دیوار قفسه ها می باشند.

شرکت آریا پویان مجری تخصصی قفسه های فروشگاهی

قفسه های فلزی دیواری در قفسه های فروشگاهی با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد به سه دسته تقسیم می گردد.

۱– دوبل (وسط و انتهایی):

۲- دیواری : همان گونه که از نامش پیداست ،به دیوار متصل شده و صفحات روی آن قرار می گیرند.و چگونگی قرار گرفتن صفحات به این شکل می باشد که بعد از نصب پایه ی دیواری به سطحی عمودی مثل دیوار براکت های فرم دار در ابتدا در محل تعبیه شده ی پایه نصب و بعد از آن صفحات روی براکت‌های فرم‌دار یا لچکی سوار می‌شوند

۳- خودایستا.

مشخصات فنی قفسـه های فلزی دیــواری

- از ستـــون هــای یک تکه و بدون درز برای زیبــایی بیشتر و افزایش مقاومت واستحکام ستون ، در ابعــاد 80 * 40 میلیمتر و 100 *40 میلیمتر استفــاده می گردد

ساخت بازویی در طرح های گوناگون با استفـاده از جدیدترین تکنولوژی برشکاری لیزر به همراه نک دوطرفـه جهت افزایش تحمل بار انجام می پذیرد

- طبقات یک تکه در عــرض های 20 ، 30 ، 40 ، 50 ، 60 سانتیمتر دارای پل هایی با مقاومت خمشی بالا که در زیر آن جوش داده شده است ، تولید و ارائه می گردد.

رنگ تجهیزات بصورت سیستم پاشش تمام اتوماتیک پودری الکتروستاتیک (توسط ربات) انجام گرفته و از یکی از بهترین رنگ های پودری موجود در دنیا استفاده می شود.

تحویل تجهیزات به صورت بسته بندی در کارتن و سلفون پیچ ارائه می گردد.

ویژگی های قفسـه های فلزی دیــواری

امکان همگام سازی با عنایت به درخواست مشتری و ظرفیت فروشگاه، قفسه های فروشگاهی یک طرفه ی دیواری با فضاهای بزرگ و کوچک را دربر دارد.

قفسه فروشگاهی یک طرفه دیواری، توان تولید از کمترین ارتفاع تا ارتفاع حداکثر 6 متر برای جلوه بخشی به محیط فروشگاه ها را دارد.

قفسه های یک طرفه ، با یک طرف پشت برای قرارگیری در مقابل دیوارهای فروشگاه استفاده می شود و همچنین می توان از قفسه های یک طرفه با دو طرف پشتی برای جداسازی و ایجاد دیواره نیز استفاده نمود.

با وجود پیچ های رگلاژ مخصوص در این محصول تراز نمودن را می توان به سرعت و به راحتی و بدون هیچ گونه صدمه به پوشش کف انجام داد .

- قفسه یک طرفه در طول استاندارد 97 سانتیمتر تولید می شود که قابلیت تولید طول های گوناگون بهشکل غیر استاندارد را داراست. بنابراین این قابلیت وجود دارد تا ستون های فروشگاه را در داخل قفسه های یک طرفه دیواری پوشیده نماییم .

قفسه یک طرفه دیواری، برای یکنواختی هر چه بیشتر در زوایای دیواره های فروشگاه ها

محصولاتی به نام های

- قفسه گوشه یک طرفه

- قفسه گوشه معکوس یک طرفه

- قفسه انتهایی یک طرفه

طراحی و تولید گردیده تا در قسمت های چرخشی قفسه یکنواختی خود را حفظ نماید.

- قفسه یک طرفه قابلیت استفاده با پشتی مولتی باربرای استفاده در دپارتمان هایی که نیاز به آویز (هوک) سنگین و به تعداد زیاد دارند را دارد.

 1. قفسه هایپر مارکت
 2. قفسه فروشگاه زنجیره ای
 3. قفسه راک
 4. قفسه های انباری ( قفسه راک )
 5. قفسه دوبل ( قفسه دو طرفه ) با سرلاین گرد
 6. قفسه کتابی یک طرفه
 7. قفسه دوبل ساده ( ثقسه دو طرفه ساده )
 8. قفسه ی دوبل ساده]
 9. قفسه کنج
 10. قفسه خود ایستا با باکس نور
 11. قفسه دوبل ( قفسه دو طرفه ) با پا خور فلزی
 12. قفسه یک طرفه خود ایستا
 13. قفسه دیواری یک طرفه

سطوح افقی هستند که در یک خانه، محیط کسب و کار، سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره‌ای، کارخانه ها، انبار ها، کارگاه ها و ... با استفاده از براکت یا ستون های مختلف بر روی دیوار یا یک سطح افقی برپا شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از دیرباز تا به امروز قفسه‌ ها تجهیزات پر کاربردی در زندگی ما بوده‌اند زیرا که نظم خاصی به چیدمان اشیاء مختلف و همچنین، تشخیص و تفکیک آن‌ها می‌بخشند.
به طور معمول قفسه ها از مواد قوی مانند چوب MDF ، بامبو، یا فولاد ساخته شده‌اند، هرچند قفسه هایی که برای اشیاء سبک تر مورد استفاده قرار می‌گیرند را می‌توان از شیشه یا پلاستیک و یا از جنس PVC نیز ساخت .
هر واحد قفسه را با 2 تا 6 درجه شیب می‌توان طراحی و تنظیم نمود . طول و عرض هر قفسه نیز بنا به محدودیت توان نگهداری آن تنظیم می‌شود که سیستم قفسه بندی قابل تنظیم این اجازه را می‌دهد که فاصله عمودی طبقات متغیر و منعطف نسبت به تغییرات اشیائی باشد که در آن نگهداری می‌شود .
ویژگی های یک قفسه خوب ؛
1. آلیاژ مرغوب
2. ضخامت ورق استاندارد
3. ستون، براکت، و ساپورت مقاوم
4. رنگ
مهم ترین ویژگی، یعنی رنگ عالی و با کیفیت است که باید موجب تطبیق و Match شدن با دیزاین محیط داخلی گردد. البته این نکته را نیز نباید نادیده گرفت که نحوه‌ی چیدمان اشیاء در قفسه نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود .
در این میان سنگین ترین وظیفه بر دوش قفسه یا شلف های پالت سنگین است که در اینجا تنها به بررسی شلف های فروشگاهی خواهیم پرداخت .

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

ارمغانی

سلام و درود خسته نباشید قفسه های دوبل ساده رو میتونم وسط فروشگاه نصب کنم؟قفسه های دیواری تا چه وزنی رو تحمل میکنن؟

آریا پویان آرنگ

سلام. سپاس از پیام شما. کارشناسان ما برای ارائه توضیحات کامل در این زمینه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت به بالا