Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فلزی دیواری

قفسه های فلزی دیواری - قفسه یک طرفه ،سیستم نصب خود شونده که به پیچ و مهره نیازی نیست و باعث سرعت بیشتر و نصب آسان می شود.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

قفسه یک طرفه ،سیستم نصب خود شونده که به پیچ و مهره نیازی نیست و باعث سرعت بیشتر و نصب آسان می شود.

قفسه های فلزی دیواری

با در نظر گرفتن قابلیت جابه جایی هر طبقه قفسه یک طرفه در راستای عمودی با ضریب 25 میلی متر ،این فرصت وجود دارد تا نسبت به کالای چیده شده از حداکثر فضا استفاده شود.

لیبل های پلاستیکی پی وی سی برای آسان شدن درج قیمت کالا با بهترین کیفیت در طرح ها و رنگ های مختلف برای قفسه های یک طرفه ارائه می شود.

 بخش وسیعی از لــــوازم جانبی (اکــسسوری) مانند: انواع سبد و رگال ها و آویز دپارتمان های خاص ارائه می گردد.

امکان تولید قفسه های فلزی دیواری در عرض و ارتفاع دلخواه و با رنگ آمیزی در و طرح های متفاوت با توجه به سلیقه مشتری وجود دارد.

از مهم ترین اجزای اصلی قفسه ها پایه می باشد،چراکه پایه ها ستون ها ی متصل به زمین ویا دیوار قفسه ها می باشند.

شرکت آریا پویان مجری تخصصی قفسه های فروشگاهی

قفسه های فلزی دیواری در قفسه های فروشگاهی با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد به سه دسته تقسیم می گردد.              

۱– دوبل (وسط و انتهایی):

۲- دیواری : همان گونه که از نامش پیداست ،به دیوار متصل شده و صفحات روی آن قرار می گیرند.و چگونگی قرار گرفتن صفحات به این شکل می باشد که بعد از نصب پایه ی دیواری به سطحی عمودی مثل دیوار براکت های فرم دار در ابتدا در محل تعبیه شده ی  پایه نصب و بعد از آن صفحات روی براکت‌های فرم‌دار یا لچکی سوار می‌شوند    

۳- خودایستا.

مشخصات فنی قفسـه های  فلزی دیــواری

- از ستـــون هــای یک تکه و بدون درز برای  زیبــایی بیشتر و افزایش مقاومت واستحکام ستون ، در ابعــاد 80 * 40 میلیمتر و 100 *40 میلیمتر استفــاده می گردد

ساخت بازویی در طرح های گوناگون با استفـاده از جدیدترین تکنولوژی برشکاری لیزر به همراه نک دوطرفـه جهت افزایش تحمل بار انجام می پذیرد

- طبقات یک تکه در عــرض های 20 ، 30 ، 40 ، 50 ، 60 سانتیمتر دارای پل هایی با مقاومت خمشی بالا که در زیر آن جوش داده شده است ، تولید و ارائه می گردد.

رنگ تجهیزات بصورت سیستم پاشش تمام اتوماتیک پودری الکتروستاتیک (توسط ربات) انجام گرفته و از یکی از بهترین رنگ های پودری موجود در دنیا استفاده می شود.

تحویل تجهیزات به صورت بسته بندی در کارتن و سلفون پیچ ارائه می گردد.

ویژگی های قفسـه های فلزی دیــواری

امکان همگام سازی با عنایت به درخواست مشتری و ظرفیت فروشگاه، قفسه های فروشگاهی یک طرفه ی دیواری با فضاهای بزرگ و کوچک را دربر دارد.

قفسه فروشگاهی یک طرفه دیواری، توان  تولید از کمترین ارتفاع تا ارتفاع حداکثر 6 متر برای جلوه بخشی به محیط فروشگاه ها را دارد.

قفسه های یک طرفه ، با یک  طرف پشت برای قرارگیری در مقابل دیوارهای فروشگاه استفاده می شود و همچنین می توان از قفسه های یک طرفه با دو طرف پشتی برای جداسازی و ایجاد دیواره نیز استفاده نمود.

با وجود پیچ های رگلاژ مخصوص در این محصول تراز نمودن را می توان به سرعت و به راحتی و بدون هیچ گونه صدمه به پوشش کف انجام داد .

- قفسه یک طرفه در طول استاندارد 97 سانتیمتر تولید می شود که قابلیت تولید طول های گوناگون  بهشکل  غیر استاندارد را داراست. بنابراین  این قابلیت وجود دارد تا ستون های فروشگاه را در داخل قفسه های یک طرفه دیواری پوشیده نماییم .

قفسه یک طرفه دیواری، برای یکنواختی هر چه بیشتر در زوایای دیواره های فروشگاه ها

محصولاتی به نام های

- قفسه گوشه یک طرفه

- قفسه گوشه معکوس یک طرفه

- قفسه انتهایی یک طرفه

طراحی و تولید گردیده تا در قسمت های چرخشی قفسه یکنواختی خود را حفظ نماید.

- قفسه یک طرفه قابلیت استفاده با پشتی مولتی باربرای  استفاده در دپارتمان هایی که نیاز به آویز (هوک) سنگین و به تعداد زیاد دارند را دارد.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت