نتیجه جستجوی ( صفحه پیدا شد)

بازار قفسه فروشگاهی

بازار قفسه فروشگاهی

تیر-14-1401


برای مطالعه بیشتر در رابطه با قفسه های فروشگاهی به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

برای تهیه قفسه های فروشگاهی ابتدا لازم است افرادی ماهر در این حوزه فروشگاه و هایپر مارکت شما را بررسی نمایند تا بتوانند بهترین قفسه های فروشگاهی را برای شما طراحی نمایند. بدین صورت علاوه بر داشتن قفسه های مناسب طراحی داخلی فروشگاه هم به نوعی انجام می گیرد.

افراد قبل از خرید معمولا به بررسی قیمت های روز می پردازند و تنها به قیمت های قبلی و قدیمی اکتفا نمی نمایند. این امر بدین منظور صورت می گیرد که خریداران بتوانند متناسب با بودجه این محصولات را خریداری نمایند.
بزرگ ترین بازار خرید و فروش انواع قفسه های فروشگاهی در کشور توانسته در تامین بازارهای داخلی نقش موثری ایفا نماید زیرا انواع مختلف این محصولات را در اختیار دارند و می توانند طیف وسیعی از مشتریان را پوشش دهند.در این بازار می توان مراکز مختلفی را مشاهده نمود که به صورت فعال در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند و افراد می توانند محصولات مورد نیاز خود را در حجم های مختلف از طریق آن ها تهیه نمایند.وجود تنوع در محصولات واقع در این مراکز سبب شده افراد دست بازتری جهت انتخاب داشته باشند زیرا گزینه های متعددی پیش روی دارا می باشند. این‌ موضوع می تواند در جذب هر چه بیشتر مشتریان موثر واقع شود.

پس از طراحی و ساخت قفسه های فروشگاهی نوبت به انتخاب متریال می رسد . برای انتخاب متریال مناسب ابتدا باید نوع اجناسی که در فروشگاه عرضه می شود بررسی گردد و بنا بر حجم و اندازه اجناس و همینطور میزان سنگینی آن ها می توان متریال درستی را برای ساخت قفسه های فروشگاهی در نظر گرفت.

تعیین و انتخاب سازه ها و کابینت ها و طراحی و دیزاین آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.چراکه میتواند بر روی میزان فروش وبازدهی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

بنابراین برای اینکه در زمینه کاری از خواسته و نیاز مشتری آگاه شویم می بایست دنبال راهی برای اطلاع از این موضوع باشیم.چراکه با در نظر گرفتن این موضوع و با انتخاب درست قفسه های درب دار یا جلو باز میتوان به زیبایی محیط افزود و باعث جلب رضایت بیشتر مشتری گردید.

ظاهرِ کابینت ها و قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی ظاهری متناسب و زیبا به فروشگاه می بخشد.با به کار گیری قفسه ها و کابینت های چوبی میتوان عرضه ی کالاها را در فضای مناسب به وجود آوردو فضایی دلنشین و گرم را به ارمغان می آورد.لذا استفاده از قفسه های فلزی و سنگین جای خود را به قفسه های فروشگاهی (چوبی و.. )داده اند.

ظاهر قفسه های فروشگاهی تاثیر بسزایی در نوع طراحی داخلی فروشگاه دارد و می توان گفت دکوراسیون فروشگاه بر حسب قفسه ها شکل می گیرد. همچنین  این ظاهر در دید و ذهن مشتری اثر فوق العاده ای دارد و هر چه مشتری با محیط احساس زاحتی داشته باشد بیشتر جذب آن فروشگاه شده و راندمان فروش بالا می رود.

کارکرد و کارآییِ کابینت ها و قفسه ها

قفسه های فروشگاهی که برای نگهداری از کالاهای فروشگاه و عرضه ی آنها به مشتریان نیازمند به سازه می باشند،این سازه ها به شکل کابینت های جلو باز یا درب دار یا قفسه های پارتیشن بندی ساخته و در فروشگاه ها نصب می گردد.این نوع سازه ها در اندازه های گوناگون عرضه می شوند،که علاوه بر استفاده حداقل فضا باعث نظم فضا نیز می گردد.علاوه بر این موارد این امکان را فراهم می کند که بعضی از وسایل نظیر سطل های زباله و لوازمی که می بایست ازدید مشتری را پنهان نماییم .

سادگی و آراستگی مشتریانی که به فروشگاه های کوچک و خرده فروش مراجعه می کنند به دنبال خریدی راحت و آسان می باشند.بنابراین اگر تصمیمی دارید که برای هریک از کالاها و اجناس جایی را در نظر بگیرید می بایست از قفسه فروشگاهی استفاده کرد.

اجناس لوکس وگران قیمت با برند های معروف را می بایست در سر قفسه ها قرار داد،چراکه تمامی تغییرات و نوآوری ها می بایست در جهت آسان نمودن مسیر انتخاب کالای مشتری باشد.

در کنار کالاهای اساسیِ مورد نیاز مشتریان، کالاهای تکمیلی یا مشابه اما لوکس و گرانقیمت را هم بگنجانید تا بتوانید توجه مشتریان را جلب کرده و فروشِ این نوع کالاها را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهید. هر چه یافتن و برداشتنِ کالاهای دلخواه یا مورد نیازِ مشتریان برای آنها آسان تر باشد، احتمالِ افزایشِ نرخ فروشِ فروشگاه بیشتر خواهد شد. همواره قفسه ها و کابینت ها و فضای فروشگاه تان را مرتب و تمیز نگه دارید. هنگام طراحی و ساختِ این سازه ها، هر دو فاکتورِ زیبایی و کارآیی (جادار و قابل دسترس بودن )را در نظر بگیرید تا بتوانید فروش تان را تا حد چشمگیری افزایش دهید.

بازار قفسه فروشگاهی در تهران

ما با تجربه چندین ساله در زمینه تولید و فروش انواع قفسه بندی به صورت حرفه ای در بازار قفسه فعالیت می نماییم . ما به عنوان تولید کننده قفسه ، با کمک نیروهای متخصص و مجرب در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرا و نصب قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی و سوپرمارکت و انواع قفیه های سنگین برای انبارهای صنعتی ، با بکارگیری جدیدترین ماشین آلات انواع مجصولات به روز و منحصر بفرد قفسه بندی را ارائه می دهیم . ما با ارائه محصولات متنوع ، تحویل سریع و به موقع ، کیفیت بالای محصولات و ...ما با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان سعی نموده ایم تا محصولاتی با تنوع بسیار را با کیفیت عالی تحویل دهیم .

وجود تنوع در محصولات واقع در این مراکز سبب شده افراد دست بازتری جهت انتخاب داشته باشند زیرا گزینه های متعددی پیش روی دارا می باشند. این‌ موضوع می تواند در جذب هر چه بیشتر مشتریان موثر واقع شود.

قیمت روز قفسه های فروشگاهی در بازار

برای بررسی و برآورد قیمت قفسه های فروشگاهی فاکتور های مختلفی مد نظر قرار میگیرد به طور مثال:

مساحت فروشگاه ، هر چه مساحت فروشگاه و یا هایپر بیشتر باشد تعداد بیشتری قفسه ساخته می شود.

متریال قفسه ها ، بنا بر نوع کالایی که برای فروش باید در قفسه های فروشگاه قرار داده شود و میزان وزن و سایز اقلام متریال های مختلفی استفاده می گردد که در محاسبه هزینه ها تاثیر زیادی دارد .

قیمت روز قفسه های فروشگاهی در بازار از طرق مختلف قابل بررسی می باشد و افراد قادرند با مراجعه به این مکان ها به پیگیری قیمت ها بپردازند. مراکز معتبر می توانند جهت اطلاع از قیمت های روز و دقیق به مشتریان یاری رسانند.

افراد قبل از خرید معمولا به بررسی قیمت های روز می پردازند و تنها به قیمت های قبلی و قدیمی اکتفا نمی نمایند. این امر بدین منظور صورت می گیرد که خریداران بتوانند متناسب با بودجه این محصولات را خریداری نمایند.

گاها امکان بررسی قیمت های روز از طریق سایت های اینترنتی نیز وجود دارد که به راحتی می توان بدون خارج شدن از منزل به مشاهده آن ها پرداخت. این سایت ها می توانند قیمت ها را به طور روزانه و آنلاین به روزرسانی نمایند.

قفسه های فروشگاهی

صاحبان فروشگاه ها به قفسه فروشگاهی و نوع چیدمان آن‌ها بیش از پیش اهمیت می‌دهند. بزرگ‌ترین مشکلی که مشتریان با قفسه فروشگاهی دارند در فروشگاه‌های بزرگ وهایپر ها در سطح شهر، چیدمان غلط قفسه بندی فروشگاهی و نداشتن دسته بندی درست و درخور برای نمایش کالاها است. بارها برای مشتری پیش آمده است که وقتی به دنبال خمیردندان یا هر کالای بهداشتی دیگری است ، باید به دو نقطه مختلف فروشگاه برود تا به قفسه مربوطه دسترسی پیدا کند، در صورتی این دو محصول را می‌توان در یک دسته بندی بهداشتی و ارایشی قرار دارد. این مورد نه تنها باعث تلف شدن وقت مشتریان می‌شود، بلکه میزان رضایت انها در خرید از فروشگاه شما را به صورت غیر ارادی کاهش می‌دهد.

در این مقاله می خواهیم تا درخصوص انواع قفسه فروشگاهی، معایب و مزایا و چگونگی چینش آن صحبت کنیم. چیدمان قفسه فروشگاهی یک نمونه کوچک از تقسیم بندی خیابان ها ی یک شهر است. هرچقدر خیابان‌ها و کوچه ها به صورت استاندارد طراحی شده باشند، افراد بهتر می‌توانندراه خود رابیابند و برعکس، هرچه که غیر استاندارد تر و غیراصولی تنظیم شده باشند، باعث اشتباه و گمراهی آن‌ها می‌شود.

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران
بازگشت به بالا