Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

بازار قفسه فروشگاهی

بازار قفسه فروشگاهی - تعیین و انتخاب سازه ها و کابینت ها و طراحی و دیزاین آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.چراکه میتواند بر روی میزان فروش وبازدهی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

تعیین و انتخاب سازه ها و کابینت ها و طراحی و دیزاین آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.چراکه میتواند بر روی میزان فروش وبازدهی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

بازار قفسه فروشگاهی

بنابراین برای اینکه در زمینه کاری از خواسته و نیاز مشتری آگاه شویم می بایست دنبال راهی برای اطلاع از این موضوع باشیم.چراکه با در نظر گرفتن این موضوع و با انتخاب درست قفسه های درب دار یا جلو باز میتوان به زیبایی محیط افزود و باعث جلب رضایت بیشتر مشتری گردید.

ظاهرِ کابینت ها و قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی ظاهری متناسب و زیبا به فروشگاه می بخشد.با به کار گیری قفسه ها و کابینت های چوبی میتوان عرضه ی کالاها را در فضای مناسب به وجود آوردو فضایی دلنشین و گرم را به ارمغان می آورد.لذا استفاده از قفسه های فلزی و سنگین جای خود را به قفسه های فروشگاهی (چوبی و.. )داده اند.

شرکت آریاپویان مجری تخصصی قفسه های فروشگاهی

کارکرد و کارآییِ کابینت ها و قفسه ها

قفسه های فروشگاهی که برای نگهداری از کالاهای فروشگاه و عرضه ی آنها به مشتریان  نیازمند به سازه می باشند،این سازه ها به شکل کابینت های جلو باز یا درب دار یا قفسه های پارتیشن بندی ساخته و در فروشگاه ها نصب می گردد.این نوع سازه ها در اندازه های گوناگون عرضه می شوند،که علاوه بر استفاده حداقل فضا باعث نظم فضا نیز می گردد.علاوه بر این موارد این امکان را فراهم می کند که بعضی از وسایل نظیر سطل های زباله و لوازمی که می بایست ازدید مشتری را پنهان نماییم .

سادگی و آراستگی

مشتریانی که به فروشگاه های کوچک و خرده فروش مراجعه می کنند به دنبال خریدی راحت و آسان می باشند.بنابراین اگر تصمیمی دارید که برای هریک از کالاها و اجناس جایی را در نظر بگیرید می بایست از قفسه فروشگاهی استفاده کرد.

اجناس لوکس وگران قیمت با برند های معروف را می بایست در سر قفسه ها قرار داد،چراکه تمامی تغییرات و نوآوری ها می بایست در جهت آسان  نمودن  مسیر انتخاب کالای مشتری باشد.

در کنار کالاهای اساسیِ مورد نیاز مشتریان، کالاهای تکمیلی یا مشابه اما لوکس و گرانقیمت را هم بگنجانید تا بتوانید توجه مشتریان را جلب کرده و فروشِ این نوع کالاها را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهید. هر چه یافتن و برداشتنِ کالاهای دلخواه یا مورد نیازِ مشتریان برای آنها آسان تر باشد، احتمالِ افزایشِ نرخ فروشِ فروشگاه بیشتر خواهد شد. همواره قفسه ها و کابینت ها و فضای فروشگاه تان را مرتب و تمیز نگه دارید. هنگام طراحی و ساختِ این سازه ها، هر دو فاکتورِ زیبایی و کارآیی (جادار و قابل  دسترس بودن )را در نظر بگیرید تا بتوانید فروش تان را تا حد چشمگیری افزایش دهید.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت