Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاه مواد ، قفسه بندی فروشگاهی تهران و قفسه فروشگاهی دست دوم ، قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی ، قفسه فروشگاه مواد غذایی ، قفسه بندی فروشگاهی تهران ، قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی 

قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است ، با گسترش صنعت مواد غذایی و گسترده شدن سوپرمارکت ها که جای خود را به هایپر مارکت ها دادند، بیشترین میزان خرید و فروش مواد غذایی در جهان از طریق هایپر مارکت ها انجام می شود. برای نگهداری ودسترسی آسان محصولات با ایجاد طرح های زیبا  و منحصر به فرد قفسه های فروشگاهی با جنس مرغوب برای هر محصول ساخته می شود و روز به روز کارآمد می گردد.

قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی

نحوه چیدمان مواد غذایی در فروشگاههای مواد غذایی تاثیر بسزایی در انتخاب و خرید مشتریان دارد . چیدمان بهینه منجر به انتخاب بهتر و راحتتر کالا و در نهایت خرید حتمی مشتری می گردد و این مهم با انجام قفسه بندی اصولی و استاندارد منطبق با نیاز فروشگاه محقق می گردد.

ما با بهره گیری از دانش و تجربه دیرینه مدیران و کارشناسان خود و با در اختیار داشتن امکانات کافی و تجارب مفید در بهینه سازی فضا و دسترسی سریع و آسان مواد و کالا در فروشگاههای مواد غذایی بهترین و کاملترین خدمات را ارائه می نماییم . ما پس از مشاهده محل فروشگاه اقدام به طراحی جدیدترین قفسه ها متناسب با فروشگاه شما می نماییم و با هدف جلب رضایت مشتریان خدماتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را ارائه می دهیم .

طراحی و دکوراسیون امروزه نقش مهمی در جلب نظر مخاطب دارد و یکی از مهم ترین راهکار ها جهت ارائه کالا و خدمات می باشد. از این رو در طراحی و دکوراسیون فضا های مختلف از جمله فروشگاه ها از بهترین المان ها بهره گرفته می شود. از جمله بخش های مهم چیدمان فروشگاه های خرده فروشی و عمده فروشی ها قفسه بندی اجناس هست که نقش قابل توجهی در جلب مشتری دارد.از این رو در قفسه بندی فروشگاه ها از بهترین و کارآمد ترین روش ها بهره گرفته می شود.

قفسه فروشگاه مواد غذایی

نحوه چیدمان مواد غذایی در فروشگاههای مواد غذایی تاثیر بسزایی در انتخاب و خرید مشتریان دارد . چیدمان بهینه منجر به انتخاب بهتر و راحتتر کالا و در نهایت خرید حتمی مشتری می گردد و این مهم با انجام قفسه بندی اصولی و استاندارد منطبق با نیاز فروشگاه محقق می گردد


قفسه بندی فروشگاهی تهران

آریان پویان تولید کننده انواع قفسه بندی فروشگاهی در تهران می باشد و همچنین ارسال ان به سرتاسر ایران


پیدایش قفسه بندی از چه زمانی بوده است؟

دردهه های گذشته قفسه بندی تا به امروز بهینه و پیشرفته نبوده است.

مقصود از دکوراسیون٬ چیدمان صحیح و مناسب کالا برای دسترسی سریع مشتری به کالاها و همچنین برای کار کردن راحت خود فروشگاه دار است. سوپرمارکت های کوچک در گذشته همانند امروز قفسه بندی در آنها صورت نمی گرفته وروی زمین اجناس را قرار می دادند.

جنس قفسه های سنگین و نیمه سنگین از فولاد بوده و تحمل سنگینی کالاهای با وزن بالا را دارد٬ بنابراین محدودیت چیدن اشیاء سنگین در طبقات بالاتر را برای صاحب فروشگاه بر میدارد و دارای عمق مناسب (عرض 1800میلی متری) و پشت قفسه ای محکم هستند که این موضوع موجب بهینه سازی و استفاده کامل فضای فروشگاهی شده است.

بلندی هر طبقه ی این قفسه ها قابل تنظیم می باشد. بنابراین محصولات سنگین را میتوان در این قفسه ها جا داد.

این دو ویژگی دو حسن برای فروشگاه دار و مشتری را در پی دارد. اول اینکه فروشگاه دار نگران خالی بودن قفسه ها در اوج ساعات کاری نمی باشد، چرا که قابلیت شارژ مجدد وجود دارد، دوم اینکه مشتری می تواند به کالای مورد نیاز خود به سرعت دسترسی پیدا کند. که این موضوع از چیدمان موثر نشات می گیرد.


 قفسه های فروشگاهی

  1. پهنای  ۱۸۳۰ میلی متری برای بازدهی بهترو بیشتر.
  2. عمق بیشتر برای تعادل بیشتر قفسه ها.
  3. جنس فولادی.

استفاده از تیغه های سنگین پشت قفسه های محکم برای هر سلول جهت به وجود آوردن استقامتی پایدار برای نگه داری اشیا سنگین در قفسه های بالایی.

وجود پایه هایی بادوام و قابل تنظیم در سطوح ناهموار

قفسه بندی فروشگاه

قفسه بندی فروشگاهی یکی از راه های معمول و رایج مورد استفاده در اکثر فروشگاه هاست از یک لاستیک فروشی تا یک مال چند طبقه یا دکه های کنار خیابان همه از قفسه ها برای نگهداری و جلو دید قرار دادن اجناس استفاده می کنند.

تهیه قفسه بندی، نصب و معمولا دمونتاژ آن جزو هزینه هایی است که یک فروشگاه باید در نظر داشته باشد. شکل و شمایل و ویژگی های قفسه ها می تواند باعث افزایش فروش یا برعکس کاهش فروش می شود. بنابراین جزو موارد مهمی است که باید به دقت بررسی و انتخاب دقیقی در مورد آن انجام شود.

یکی از موارد بسیار مهمی که بایستی در فروشگاه ها اعم از فروشگاه های هایپر و سوپر مارکت های بزرگ تا یک مغازه معمولی مدنظر قرار بگیرد.  قفسه بندی کالا هاست.

اولین مرحله در ساخت یک قفسه فروشگاهی مناسب، شناخت نیاز سوپرماکت و هایپرمارکت برای طبقه بندی کالاها است، البته این امر مستلزم سال ها تجربه مدیران ِ این صنعت می باشد، آنچه ما امروز به عنوان صنعت خرده فروشی و تجهیزات فروشگاهی می شناسیم، محصول دانشی ایست که در طول زمان بدست آمده است و پیاپی در حال رشد و تکامل می باشد در این میان بهره مندی از طراحان ِ کارآمد و متخصص برای طراحی مدلی مناسب که هم از لحاظ زیبایی و هم کارآمدی مفید فایده باشد از ضروریات این کار است. یک طراح قفسه فروشگاهی خوب تمام ابعاد کار را می سنجد تا محصول تولید شده از لحاظ نوع طراحی، متریال (قفسه فلزی، قفسه چوبی، قفسه ترکیبی) رنگ بندی، نورپردازی داخلی و ... جوابگوی نیاز مشتریان باشد.


قفسه فروشگاهی دست دوم

در صنعت خورده فروشی ، فروشگاهها و سوپرمارکت ها نحوه چیدمان کالاها تأثیر مستقیم بر روی میزان فروش و رضایت مشتریان دارد. صاحبان این مشاغل با علم به این موضوع و در جهت افزایش فروش خود به قفسه بندی فروشگاهی روی آوردند. قفسه بندی فروشگاهی باعث ایجاد نظم بیشتر در فروشگاه و دسترسی راحت تر مشتریان به کالاها می شود . و با ایجاد تنوع زیاد در قفسه بندی فروشگاهی و چیدمان مناسب کالاها بر روی این قفسه ها ، بر میزان زیبایی فروشگاه چندین برابر افزوده می شود.

بطور مثال در قسمت انبارهای خود از قفسه بندی پیچ و مهره ای و در بعضی از قسمت ها نیز امکان استفاده از قفسه بندی هایپرمارکتی وجود دارد.


قفسه فروشگاهی قیمت

قفسه فروشگاهی یکی از متداول ترین ابزار در یک فروشگاه معتبر است شما با قفسه بندی فروشگاه خود علاوه بر مرتب شدن فضای داخلی فروشگاه باعث استاندارد شدن فروشگاه خود می شوید .

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت قفسه بندی فروشگاهی با آریا پویان آرنگ در تماس باشید.


سیستم قفسه بندی فروشگاهی بطور معمول در سبک های یک ردیفه و دو ردیفه که سرلاین های مختلف به آن وصل می شوند ساخته می شوند و استفاده آنها بیشتر برای کالاهای سبک و معمولی که با دست به راحتی جابجا می شوند می باشد.

قسمت های مختلف قفسه بندی فروشگاهی

قسمت های مختلف آن را به بصورت زیر می توان توصیف کرد :

قفسه فلزی فروشگاهی

مزیت های قفسه بندی فروشگاهی

از مزیت های سیستم قفسه بندی فروشگاهی می توان به نصب آسان و سریع ، تنظیم طبقات در فواصل مختلف و حذف ستون در پیشانی قفسه بندی فروشگاهی اشاره کرد.

در صورتی که نیاز به قفسه بندی انبار خود دارید با ما در ارتباط باشید.


انواع قفسه بندی فروشگاهی

  1. قفسه بندی فلزی

  2. قفسه بندی هایپرمارکتها

  3. قفسه بندی سوپر مارکتها

  4. قفسه بندی  مغازه ها


بطور معمول قفسه بندی فروشگاهی در سه نوع زیر ساخته می شود:

قفسه فروشگاهی دارای انواع مختلفی هستند که شامل:

قفسه های فروشگاهی نیازمند این هستند که محکم و با دوام باشند و متناسب با محل نصب، همچنین شیک و زیبا و مقرون به صرفه باشند.

برای طراحی قفسه های فروشگاه باید به موقعیت و مساحت فروشگاه و همچنین حجم و شکل محصولات و طرز قرار گیری محصولات توجه کرد تا به بهترین سطح فروش رسید.

قفسه های فروشگاهی نقش ویژه ای در به نمایش گذاشتن محصول دارند بازدید خوب، مشتری راحت تر محصول مورد نیاز خود را پیدا می کند علاوه بر این قفسه های فروشگاهی باعث ایجاد راهرو ها و مسیرهای حرکت می شوند با قرار دادن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان میتوان راندمان فروش را بالا برد و وسوسه خرید کالای مورد نظر را برای مشتریان ایجاد کرد.


بازار قفسه فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

قفسه های فروشگاهی که در آنها محصولاتی مانند میوه و یا لوازم یدکی ماشین و به طور کلی لوازم سنگین قرار داده می شوند باید استحکام لازم را داشته باشند.

قفسه های فروشگاهی از مواد گوناگونی  ساخته می شوند که شامل آلومینیوم ، فراوده های پلاستیکی مانند پلی کربنات آهنی، قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای را نام برد.


قیمت قفسه فروشگاهی دیجی کالا

برای اطلاع از قیمت های قفسه های فروشگاهی آریا پویان به سایت دی جی کالا مراجعه نمایید.

قفسه بندی فروشگاهی تهران

برای فروشگاه های تهران و مراکزی مانند هایپر مارکت ها قفسه بندی به صورت مدل های مختلف صورت می گیرد به طور مثال به صورت قفسه بندی دایره ای ، قفسه بندی دو طفه قفسه بندی یک طرفه قفسه بندی ایستاده و از نظر جنسی قفسه بندی چوبی و قفسه بندی فلزی شما نیز چنانچه در استان تهران هستید و قصد دارید فروشگاه خود را قفسه بندی نمایید جهت تهیه قفسه با تلفن تماس اریان پویان تماس حاصل فرمایید .

قفسه های فروشگاهی

تنوع در مدل ها و زیبایی قفسه بندی فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی در سه مدل دیوارکوب، خود ایستا یک طرفه و خود ایستا دو طرفه خود را معرفی نمود. هر یک از این مدل ها کاربردی داشتند. قفسه فروشگاهی دیوار کوب پایه آن اتکا به دیوار داشت. خود ایستا یک طرفه در کنار دیوار یا در قسمتی برای جداسازی دو قسمت قرار می گیرد. خود ایستا دو طرفه برای وسط مغازه و فروشگاه طراحی شده است و در دو طرف آن میتوان اجناس را چینش نمود و دسترسی یافت. رنگ بندی و تنوع رنگ و همچنین اجزا جانبی دیگر شامل جاکارتی و پاخور سبب گردیده تا زیبایی این قفسه فلزی چند برابر شود و جلوه هر مغازه و سوپرمارکت را تغییر دهد.

 

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک