Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی - با گسترش صنعت مواد غذایی و گسترده شدن سوپرمارکت ها که جای خود را به هایپر مارکت ها دادند، بیشترین میزان خرید و فروش مواد غذایی در جهان از طریق هایپر مارکت ها انجام میشود.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

با گسترش صنعت مواد غذایی و گسترده شدن سوپرمارکت ها که جای خود را به هایپر مارکت ها دادند، بیشترین میزان خرید و فروش مواد غذایی در جهان از طریق هایپر مارکت ها انجام می شود.

برای نگهداری ودسترسی آسان محصولات با ایجاد طرح های زیبا  و منحصر به فرد قفسه های فروشگاهی با جنس مرغوب برای هر محصول ساخته می شود و روز به روز کارآمد می گردد.


قفسه بندی فروشگاهی تهران

آریان پویان تولید کننده انواع قفسه بندی فروشگاهی در تهران می باشد و همچنین ارسال ان به سرتاسر ایران


پیدایش قفسه بندی از چه زمانی بوده است؟

دردهه های گذشته قفسه بندی تا به امروز بهینه و پیشرفته نبوده است.

مقصود از دکوراسیون٬ چیدمان صحیح و مناسب کالا برای دسترسی سریع مشتری به کالاها و همچنین برای کار کردن راحت خود فروشگاه دار است. سوپرمارکت های کوچک در گذشته همانند امروز قفسه بندی در آنها صورت نمی گرفته وروی زمین اجناس را قرار می دادند.

جنس قفسه های سنگین و نیمه سنگین از فولاد بوده و تحمل سنگینی کالاهای با وزن بالا را دارد٬ بنابراین محدودیت چیدن اشیاء سنگین در طبقات بالاتر را برای صاحب فروشگاه بر میدارد و دارای عمق مناسب (عرض 1800میلی متری) و پشت قفسه ای محکم هستند که این موضوع موجب بهینه سازی و استفاده کامل فضای فروشگاهی شده است.

بلندی هر طبقه ی این قفسه ها قابل تنظیم می باشد. بنابراین محصولات سنگین را میتوان در این قفسه ها جا داد.

این دو ویژگی دو حسن برای فروشگاه دار و مشتری را در پی دارد. اول اینکه فروشگاه دار نگران خالی بودن قفسه ها در اوج ساعات کاری نمی باشد، چرا که قابلیت شارژ مجدد وجود دارد، دوم اینکه مشتری می تواند به کالای مورد نیاز خود به سرعت دسترسی پیدا کند. که این موضوع از چیدمان موثر نشات می گیرد.

خصوصیات فنی قفسه های فروشگاهی

  1. پهنای  ۱۸۳۰ میلی متری برای بازدهی بهترو بیشتر.
  2. عمق بیشتر برای تعادل بیشتر قفسه ها.
  3. جنس فولادی.

استفاده از تیغه های سنگین پشت قفسه های محکم برای هر سلول جهت به وجود آوردن استقامتی پایدار برای نگه داری اشیا سنگین در قفسه های بالایی.

وجود پایه هایی بادوام و قابل تنظیم در سطوح ناهموار

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه فروشگاهی دست دوم

در صنعت خورده فروشی ، فروشگاهها و سوپرمارکت ها نحوه چیدمان کالاها تأثیر مستقیم بر روی میزان فروش و رضایت مشتریان دارد. صاحبان این مشاغل با علم به این موضوع و در جهت افزایش فروش خود به قفسه بندی فروشگاهی روی آوردند. قفسه بندی فروشگاهی باعث ایجاد نظم بیشتر در فروشگاه و دسترسی راحت تر مشتریان به کالاها می شود . و با ایجاد تنوع زیاد در قفسه بندی فروشگاهی و چیدمان مناسب کالاها بر روی این قفسه ها ، بر میزان زیبایی فروشگاه چندین برابر افزوده می شود.

بطور مثال در قسمت انبارهای خود از قفسه بندی پیچ و مهره ای و در بعضی از قسمت ها نیز امکان استفاده از قفسه بندی هایپرمارکتی وجود دارد.

سیستم قفسه بندی فروشگاهی بطور معمول در سبک های یک ردیفه و دو ردیفه که سرلاین های مختلف به آن وصل می شوند ساخته می شوند و استفاده آنها بیشتر برای کالاهای سبک و معمولی که با دست به راحتی جابجا می شوند می باشد.

قسمت های مختلف قفسه بندی فروشگاهی

قسمت های مختلف آن را به بصورت زیر می توان توصیف کرد :

قفسه فلزی فروشگاهی

مزیت های قفسه بندی فروشگاهی

از مزیت های سیستم قفسه بندی فروشگاهی می توان به نصب آسان و سریع ، تنظیم طبقات در فواصل مختلف و حذف ستون در پیشانی قفسه بندی فروشگاهی اشاره کرد.

در صورتی که نیاز به قفسه بندی انبار خود دارید با ما در ارتباط باشید.


انواع قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فلزی

قفسه بندی هایپرمارکتها

قفسه بندی سوپر مارکتها

قفسه بندی  مغازه ها


بطور معمول قفسه بندی فروشگاهی در سه نوع زیر ساخته می شود:

قفسه فروشگاهی دارای انواع مختلفی هستند که شامل:

قفسه های فروشگاهی نیازمند این هستند که محکم و با دوام باشند و متناسب با محل نصب، همچنین شیک و زیبا و مقرون به صرفه باشند.

برای طراحی قفسه های فروشگاه باید به موقعیت و مساحت فروشگاه و همچنین حجم و شکل محصولات و طرز قرار گیری محصولات توجه کرد تا به بهترین سطح فروش رسید.

قفسه های فروشگاهی نقش ویژه ای در به نمایش گذاشتن محصول دارند بازدید خوب، مشتری راحت تر محصول مورد نیاز خود را پیدا می کند علاوه بر این قفسه های فروشگاهی باعث ایجاد راهرو ها و مسیرهای حرکت می شوند با قرار دادن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان میتوان راندمان فروش را بالا برد و وسوسه خرید کالای مورد نظر را برای مشتریان ایجاد کرد.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

قفسه های فروشگاهی که در آنها محصولاتی مانند میوه و یا لوازم یدکی ماشین و به طور کلی لوازم سنگین قرار داده می شوند باید استحکام لازم را داشته باشند.

قفسه های فروشگاهی از مواد گوناگونی  ساخته می شوند که شامل آلومینیوم ، فراوده های پلاستیکی مانند پلی کربنات آهنی، قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای را نام برد.

قفسه های فروشگاهی

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت