Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار

قفسه های فروشگاهی - برندهای پرفروش اغلب در قفسه ها و طبقاتی قرار میگیرند که به آنها « خال سیاه » ( نقطه مرکزی سیبل یا دارت ) میگویند . درست جایی که در معرض دید باشد، قسمت جلویی و وسط ، این طبقه ها بهترین نقاط برای عرضه کالاها هستند.

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

اجناس و کالاهایی که در بالای قفسه های فروشگاهی یافت می شوند، میبایست توسط مدیران فروشگاه های منطقه ای و بومی انتخاب شوند.

قفسه های فروشگاهی 

در طبقه منطقه خال سیاه (دو طبقه پایینی طبقه ی فوقانی )چه محصولاتی گذاشته شود.

برندهای پرفروش اغلب در قفسه ها و طبقاتی قرار میگیرند که به آنها « خال سیاه » ( نقطه مرکزی سیبل یا دارت ) میگویند . درست جایی که در معرض دید باشد، قسمت جلویی و وسط ، این طبقه ها بهترین نقاط برای عرضه کالاها هستند . بنابراین تولیدکننده ها باید برای قرار گرفتنِ محصولاتشان در این نقاط طلایی هزینه نمایند.

چنانچه فروشگاه های خرده فروش یا سوپر مارکت ها ، اجناس ارزان قیمت یا کم سود را در بهترین  قفسهای فروشگاه قرار دهد ,هیچ سودی عایدشان نمی شود. اغلب در این قفسه ها و طبقات اجناسی دیده می شود که بین هزینه ی خرید از تولید کننده و قیمت فروش آنها تفاوت چشمگیری وجود دارد و باعث سود آوری نیز می گردد.

بنابراین کالاهایی که در رده های پایین تر قرار دارند، برای اینکه بتوانند در کنار کالاهای پر فروش به نمایش گذاشته شوند، میبایستهزینه را بپردازند.

بنابراین محصولاتی که برای کودکان جذابیت دارد را می بایست در معرض دید آنها قرار داد تا بتوانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.با این کار فروش محصولات افزایش می یابد.

کالاهایی که به صورت عمده خرید و فروش می شوند یا کالاهایی که در اندازه های بزرگ می باشند را در طبقات نزدیک به کف فروشگاه جای می دهند.

اجناسی که با برند فروشگاه عرضه می شوند در طبقات چهارم و پنجم قرار میگیرند چراکه مشتریانی که خریدار این نوع کالاها هستند همیشه سراغ شان می آیند. سوپرمارکت ها کالاهای عمده فروشی را در این قفسه ها می گذارند تا با عمده فروش های بازار که کالاها را بطور عمده یا تعداد بالا و با قیمت پایین به مشتری می فروشند و مشتریان شان هم صاحبان مشاغل خُرد یا افراد فرصت طلب هستند رقابت کنند . برای به نمایش گذاشتن کالاهایی که به شکل عمده به فروش می رسند بهترین مکان طبقات نزدیک به که فروشگاه می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با طراحی های هوشمندانه برای دسترسی آسان محصولات ونگه داری آنها قفسه های مناسب برای هر محصول ساخته می شود.

در گذشته سوپر مارکت ها به این شکلی که امروزه دکور می شوند نبوده ، چرا که امروزه قفسه بندی ها هدفمند طراحی شده اند.

مقصود از دکوراسیون ،چیدمان صحیح و مناسب کالاها برای دستیابی سریع متقاضیان به کالاها می باشد.

قفسه نیمه سنگین فروشگاهی

سوپری های کوچک یا به اصطلاح بقالی های زمان گذشته نهایت استفاده ای که از قفسه ها می کردند برای نگهداری اشیاء سبک بود و مابقی محصولات سنگین مانند کیسه های برنج و روغن و … روی هم روی زمین انباشته می شد که این نوع از نگه داری هم مشکلاتی را به همراه داشت.

سوپرمارکت های بزرگ و انبارهای خرده فروشی به صورت  قفسه های سنگین فروشگاهی  است. به دلیل کاربردی بودن بسیار بالای آنها بیشترین استفاده را در فروشگاه ها پیدا کردند.

در صورتیکه نیاز به قفسه بندی انبار دارید با مدیریت فروش ما در تماس باشید.

قفسه سنگین فروشگاهی

مهمترین ویژگی قفسه های سنگین و نیمه سنگین جنس فولادی آن بوده که قدرت تحمل کالاهای با وزن سنگین را دارد . وبه صورتی طراحی شده اند که دارای عمق بسیار مناسب (عرض ۱۸۰۰ میلی متری)و پشت قفسه ای محکم هستند ، که با این وجود استفاده کامل و بهینه از فضای فروشگاه شده است.


شرکتهای تولید کننده قفسه های فروشگاهی

شرکت آریا پویان جز شرکت های اصلی تولید کننده قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار ها می باشد که دارای تنوع بالا در تولید محصول قفسه های فروشگاهی است .


قابلیت تنظیم ارتفاع این نوع قفسه بندی ها وجود دارد . قفسه های سنگین فروشگاهی قفسه هایی هستند که سریع خالی نمی شوند.

بنا به این شکل میتوان محصولات سنگین را در این نوع قفسه ها جا داد.

بنابراین این خصوصیت برای مشتری و فروشگاه دو مزیت دارد.چه برای مشتری و فروشگاه دار قفسه ی خالی وجود ندارد.چراکه فروشگاه دار نگران خالی بودن قفسه نمی باشد و هم چنین مشتری نیز با قفسه ی خالی کالای مورد نیاز خود مواجه نمی شود و به آسانی به کالای مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کند.

قفسه بندی فروشگاهی

کالاهای مورد نیاز مشتری که به هم مرتبط و در عین حال سنگین هستند رو در کنار هم قرار داد٬ مانند کیسه های برنج٬ باکس های نوشابه٬ دلستر٬ باکس های روغن و … در اینصورت مشتری با کالای سنگین خود در طی فروشگاه به دنبال کالای سنگین دیگر نمیگردد.

خصوصیات فنی قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی انبار

قفسه بندی چیست؟

هر سازه ای اعم از فلزی، چوبی و یا پلاستیکی که دارای سطوح قابل بارگذاری و یا دسترسی باشد را قفسه اطلاق می نمایند.قفسه بندی از دیرباز نقش بسزایی در جهت ساماندهی و نظم دهی به چیدمان و نگهداری اقلام داشته است بطوریکه در همه ابعاد زندگی (شخصی، کاری، اجتماعی) نیاز به قفسه بندی وجود دارد.برای مثال از زمانهای قدیم گنجه ها و طاقچه ها با همان فرم ساده خود حکم طبقه و قفسه را داشته اند.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت