Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه فروشگاهی هایپر مارکت ها

خرید قفسه فروشگاهی هایپر مارکت ها، قفسه فلزی به سبک و قفسه هایپر مارکتها همچنین خرید آنلاین قفسه سوپرمارکتها

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

یکی از اصلی ترین محصولات آریا پویان قفسه های فروشگاهی می باشد . در فروشگاه ها به ویژه هایپرمارکتها اصلی ترین بخش دکوراسیون قفسه های فروشگاهی می باشد زیرا وجود این قفسه ها باعث می شود چیدمان مرتب ، هر محصولی در بخش مختص به خودش قرار بگیرد ، مشتریان به راحتی می توانند محصولات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند و کمتر به نیروی انسانی نیاز است .این را بدانید که هر قفسه ای برای یک نوع محصول مدنظر است البته می توان از چند نوع حصول در یک نوع قفسه بندی استفاده کرد اما بدانید باید سنگینی و حجم محصولات به گونه ای باشد که بتوانند در قفسه مورد نظر بمانند پس سایز و جنس قفسه ها متفاوت و بر اساس حجم و وزن محصولات متفاوت است .

.قفسه های فروشگاهی یکی از راه های معمول و رایج مورد استفاده در اکثر فروشگاه هاست از یک لاستیک فروشی تا یک مال چند طبقه یا دکه های کنار خیابان همه از قفسه ها برای نگهداری و جلو دید قرار دادن اجناس استفاده می کنند. تهیه قفسه بندی، نصب و معمولا دمونتاژ آن جزو هزینه هایی است که یک فروشگاه باید در نظر داشته باشد.

شکل و شمایل و ویژگی های قفسه ها می تواند باعث افزایش فروش یا برعکس کاهش فروش می شود. بنابراین جزو موارد مهمی است که باید به دقت بررسی و انتخاب دقیقی در مورد آن انجام شود.

یکی از موارد بسیار مهمی که بایستی در فروشگاه ها اعم از فروشگاه های هایپر و سوپر مارکت های بزرگ تا یک مغازه معمولی مدنظر قرار بگیرد.  قفسه بندی کالا هاست.


خرید قفسه فروشگاهی هایپر مارکت ها

خرید قفسه فروشگاهی یا قفسه هایپر مارکت به خصوص قفسه فلزی ازجمله مهم ترین قسمت های تجهیزات فروشگاهی است ونقش عظیمی در جلب مشتری دارد از آن جایی که این روز ها بازار هایپر مارکت ها سوپر مارکت ها بیش از پیش رونق یافته است مشتریان رغبت بیشتری برای خرید ازاین مکان ها دارند.

قفسه های هایپرمارکتی مزیت های بسیاری برای فروشگاه های بزرگ دارند که میتوان به تحمل وزن بالا زیبایی هرچه بیشتر و داشتن جای قیمت جلوی طبقات و نصب بسیار آسان آن اشاره کرد .


قفسه فلزی

امروزه به دلیل تنوع در محصولات و مزایا و امکاناتی که فلزها نسبت به دیگر مواد دارند، ساخت قفسه های فلزی بسیار زیاد شده است و بسیاری از شرکت ها نیز تمامی انرژی خود را در ساخت قفسه فلزی و بهبود امکانات آن قرار می دهند. قفسه های چوبی، پلاستیکی دیگر توان مقابله با قفسه های فلزی را ندارند، و کم کم دارند از رده خارج می شوند. چوب در محیط انبار پس از مدتی پوسیده می شود و توسط جانداران ریز نظیر موریانه خورده شده و در برابر رطوبت باد کرده و بوی بدی را ایجاد می کند و همچنین استفاده از پلاستیک در ساخت قفسه بندی ها نیز به دلیل شکسته شدن و استحکامات کم آن به ندرت در ساخت قفسه بندی ها استفاده می شود. اما در ساخت قفسه بندی با استفاده از فلزات تمامی موارد بالا را مرتفع کرده و دارای استحکام کافی در برابر رطوبت، ضربه و لرزش است. و به راحتی می توان آن را تغییر شکل داد. استفاده از قفسه بندی فلزی امنیت بیشتری را به اقلام و کالا های ما ممکن می سازد. مزیت اصلی استفاده از قفسه بندی فلزی این است که ابعاد آن را می توان به راحتی تغییر داد و به آسانی و بدون لرزش به تمامی طبقات قفسه بندی دسترسی پیدا کرد.

قیمت قفسه هایپر مارکت

قفسه هایپر مارکتها یکی از پر فروش ترین قفسه هستند زیرا بیشتر از هر فروشگاهی این هایپر مارکتها هستند که به دلیل تنوع بالای محصولات نیازمند قفسه بندی های مختلف می باشد جهت خرید و اطلاع ار قیمتقفسه هایپر مارکتها با کارشناسان واحد فروش آریا پویان در تماس باشید.

قفسه هایپری

 تولید قفسه فروشگاهی ، تجهیزات فروشگاهی ، قفسه فلزی به سبک

تمرکز بیشتر مشتریان ِ فروشگاه های خرده فروشی اعم از سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها، بر روی کالاهای مورد نظرشان است برای همین شاید درک خودآگاهی نسبت به تجهیزات فروشگاهی ، قفسه بندی ، قفسه بندی فروشگاهی یا مثلا صندوق فروشگاهی نداشته باشند..

کیفیت ، استحکام ، طراحی زیبا و رنگ بندی چه تاثیری بر ذهن مخاطب و سپس در انتخاب رفتار او در فروشگاه می گذارد؟ آیا اگر مشتریان به طور مستقیم متوجه این عوامل نباشند می توان به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری روی تجهیزات فروشگاهی بی تاثیر است؟ مسلما جواب این سوال واضح است؛ کافی است برای نمونه، تنها یک ساعت از یک کارخانه ساخت قفسه بندی فروشگاهی بازدید کنیم؛ در همان لحظات اول بهت زده خواهیم شد که چنین کارخانجات عظیمی در سراسر جهان با اختیار داشتن نیروی متخصص و خلاق، تجهیزات و دستگاه های مدرن و سرمایه های هنگفت، بوجود آمده اند تا به این ضرورت پاسخ گویند که نیاز اولیه فروشگاه های خرده فروشی را به بهترین نحو تامین کنند چیزی که شاید قبل تر به آن توجه نمی کردیم تقریبا همه ما تجربه خرید در هایپرمارکت ها را داریم، بارها و بارها در کنار این قفسه های فروشگاهی ایستاده ایم و دنبال کالای مد نظر خود بوده ایم اما نکته جالب توجه اینجاست که آیا می دانیم کیفیت این محصولات در همه ابعاد آن چه تاثیر شگرفی در ذهن ما داشته است؟ حال که با این مقدمه در مورد اهمیت این تجهیزات سخن گفتیم وقت آن رسیده که تخصصی تر،تولید قفسه فروشگاهی ، قفسه بندی فروشگاهی و طراحی این تجهیزات فروشگاهی را مورد بررسی قرار دهیم.

قفسه های فروشگاهی

 چیدمان قفسه های فروشگاه و مغازه ها و طراحی غرفه های سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها نیاز به ترتیب و نظم  و اصولی خاص است که علاوه به تامین و دسترسی سریع و بیشتر برای مشتریان به انها توصیه های مختلفی نیز برای افزایش فروش کلی مغازه یا سوپرمارکت به لحاظ انتخاب و تصمیم می دهد . شکل زیبا و طریقه  ارائه هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها و ارائه کالا ها یکی از مهمترین آیتم های اثر گذار بر خرید و تصمیم مشتریان یک مغازه یا سوپرمارکت دارد ، قفسه های زیبا و دارای طراحی خوب دارای فضای زیاد که خریدار بیشترین دید را نسبت به آنها داشته باشد از ویژگی های آن است ، نوع ظاهر قفسه  ها و متریال و جنس و چگونگی اتصال آنها در زیبایی و پاکیزگی آنها بسیار اثر گذار است .

بازار قفسه فروشگاهی

اولین مرحله در ساخت یک قفسه فروشگاهی مناسب، شناخت نیاز سوپرماکت و هایپرمارکت برای طبقه بندی کالاها است، البته این امر مستلزم سال ها تجربه مدیران ِ این صنعت می باشد، آنچه ما امروز به عنوان صنعت خرده فروشی و تجهیزات فروشگاهی می شناسیم، محصول دانشی ایست که در طول زمان بدست آمده است و پیاپی در حال رشد و تکامل می باشد در این میان بهره مندی از طراحان ِ کارآمد و متخصص برای طراحی مدلی مناسب که هم از لحاظ زیبایی و هم کارآمدی مفید فایده باشد از ضروریات این کار است.

یک طراح قفسه فروشگاهی خوب تمام ابعاد کار را می سنجد تا محصول تولید شده از لحاظ نوع طراحی، متریال (قفسه فلزی، قفسه چوبی، قفسه ترکیبی) رنگ بندی، نورپردازی داخلی و ... جوابگوی نیاز مشتریان باشد. این مرحله ای طولانی ایست که در آن از میان صدها طرح و ایده یکی به مرحله نهایی رسیده و به انتظار تولید انبوه مینشیند.

خوب است بدانیم در بخش طراحی قفسه فروشگاهی و تجهیزات فروشگاهی حتی به سهولت در نصب هم توجه می شود این به آن معناست که گروه نصب باید در حداقل زمان بتواند تعداد قفسه مورد نیاز یک هایپرمارکت را نصب کند این طراحی تا انجا جلو می رود که صاحبان فروشگاه و متخصصین چیدمان بعد از نصب بتوانند به راحتی طبقات و لوازم جانبی قفسه ها را به دلخواه خود جابجا کرده و از نو چیدمان نمایید.
از ویژگی های تجهیزات فروشگاهی وین شلف می توان به زیبایی، استحکام، سهولت در نصب و جابجایی، رنگ بندی زیبا، مقاومت در برابر رطوبت، سرما و گرما، ضد زنگ بودن و ... را نام برد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم قفسه فروشگاهی وین شلف عمق زیاد قفسه است که تاثیر بسیار زیادی در چیدمان کالا برای شما به ارمغان می آورد، در ضمن قفسه فروشگاهی وین شلف در یک یونیت کامل بین 300 تا 350 کیلوگرم وزن را به راحتی تحمل می کند، شایان ذکر است قفسه ها تحت فشار بار به هیچ عنوان تاب بر نمی دارد و خم نمی شود.

ازموارد مهمی که در قفسه فروشگاهی و تجهیزات فروشگاهی وین شلف قابل بیان است، مقاومت رنگ قفسه است، همانطور که می دانید قفسه فروشگاهی در طول زمان دچار رنگ پریدگی شده که این موضوع در ظاهر فروشگاه موثر بوده و بسیار نازیبا خواهد بود، در حالی که قفسه های وین شلف دارای رنگ کوره ای ثابت بوده که در طول سالین متمادی تغییر نخواهد کرد.


خرید آنلاین قفسه سوپرمارکتها

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت بهتر است کالا های که میخواهید خریداری نمایید به صورت انلاین باشد این امر باعث صرفه جویی در زمان نیز می گردد . آریا پویان نیز بر همین اساس محصولات خود را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار داده است و شما میتوانید سفارش های خود را به صورت آنلاسن ثبت نمایید.

قفسه سوپرمارکت

هایپرمارکت و سوپرمارکت فرمتی از فروشگاه های فیزیکی هستند که از نظر ابعاد و اندازه جزو بزرگترین فرمت ها هستند. هایپرمارکت به بزرگترین انواع فروشگاه خرده فروشی اطلاق می شود که از حیث تنوع محصولی نیز بسیار متنوع و کامل است. در این نوع از فروشگاه طیف کامل کالا از انواع خواروبار تا انواع پوشاک و لوازم خانگی عرضه می شود.

سوپرمارکت ها فرمت های کوچکتری در مقایسه با هایپرمارکت ها هستند اما در عین حال تنوع محصول ارائه شده در آنها به ویژه در گروه کالاهای تندمصرف کامل است.


قفسه بندی هایپر مارکت ها

در هایپر مارکت ها به دلیل گوناگونی بیشتر کالاها نسبت به سوپرمارکت ها معمولا نوع قفسه بندی ها تا حدی تغییر می کند و در هایپر مارکت ها نقش اساسی ای در کنترل تردد و دسترسی مشتریان به محصولات دارند.

از انجا که هایپرمارکت ها گستره وسیعی از محصولات را شامل می شوند لذا بایستی از گستره وسیع تری از قفسه بندی ها و مدیریت انبار مجهزتری برخوردار باشند. در هایپر مارکت ها لوازم خانگی به فروش می رسد. لوازم خانگی دارای ویژگی های خاص خود است و اندازه و وزن و مدیریت جابجایی آن بسیار متفاوت از محصولاتی است که در سوپر مارکت به فروش می رسند.

در کل قفسه بندی یکی از مهمترین مواردی است که بایستی در فروشگاه ها مورد توجه قرار بگیرد. قفسه ها در انواع مدل ها و تکنولوژی ها و قابلیت ها قابل تولید و استفاده هستند از قفسه بندی های مهم که در این مقاله به آنها اشاره شد قفسه های سوپرمارکتی، قفسه بندی راک و قفسه بندی هایپر مارکتی بودند.


قفسه بندی راک

قفسه بندی راک این قابلیت را دارد که با استفاده از مفهوم ارتفاع توانسته درصد بالاتری از فضای انبار را به فضای مفید تبدیل کند و از این لحاظ قابلیت مهمی به شمار می رود. قابلیت اتوماسیون جابجایی بارگذاری و تخلیه قفسه های راک تا حد زیادی استفاده از نیروی انسانی و حوادث احتمالی را کم کرده و به دلیل افزایش سرعت در تحویل دهی کالاها میتواند گزینه خوبی برای انبار های صنعتی باشد.

قفسه فروشگاهی

قفسه های به کاررفته در تجهیز فروشگاهی، به دلیل تفاوت در نوع، اندازه و حجم کالای انبارش شده، متفاوت از انواع قفسه های فروشگاهی است. این نوع از قفسه ها دارای ستون، بازویی و مهاربند است که بسته به نوع کاربری از مهاربندهای افقی، ضربدری و زیگزاگ جهت افزایش ایمنی و تقویت ستون های آن استفاده می شود. قفسه ایستاده از جمله قفسه های بسیار پرکاربرد در حوزه فروشگاهی است.

قفسه فلزی فروشگاهی

یکی از بزرگ ترین فواید استفاده از قفسه های فلزی صرفه جویی در حجم برای محیط های کم جا می باشد. ساختار این نوع قفسه ها باعث می شود تا شما بتوانید از حداقل جای ممکن بهترین و بیشترین بهره برداری را بکنید. استفاده از قفسه باعث می شود تا بتوانید کالا ها را به طور مرتب و منظم در این قفسه ها جای دهید. و هر زمان که نیاز بود به آن ها راحت دسترسی پیدا کنید. استفاده از این قفسه ها مخصوصا در انبار ها نه تنها درر متراژ و جای ابار صرفه جویی می کند بلکه در کاهش هزینه های شما نیز بسیار موثر است.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک