Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه فلزی فروشگاهی

خرید قفسه فلزی فروشگاهی ، قیمت قفسه فلزی فروشگاهی در تهران و قفسه های فروشگاهی ،

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است . معمولا در انبار ها برای ذخیره و نگهداری از محصولات و کالا های متفاوت از این نوع قفسه ها بسیار استفاده می شود. این قفسه ها در ابعاد و اندازه های مختلفی برای انبار کردن وسایل مختلف استفاده می شوند. بسته به نوع کالایی که می خواهید انبار کنید ساختار قفسه فلزی متفاوت خواهد بود.

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

یکی از بزرگ ترین فواید استفاده از قفسه های فلزی صرفه جویی در حجم برای محیط های کم جا می باشد. ساختار این نوع قفسه ها باعث می شود تا شما بتوانید از حداقل جای ممکن بهترین و بیشترین بهره برداری را بکنید. استفاده از قفسه باعث می شود تا بتوانید کالا ها را به طور مرتب و منظم در این قفسه ها جای دهید. و هر زمان که نیاز بود به آن ها راحت دسترسی پیدا کنید. استفاده از این قفسه ها مخصوصا در انبار ها نه تنها درر متراژ و جای ابار صرفه جویی می کند بلکه در کاهش هزینه های شما نیز بسیار موثر است.


تلفن دفتر مرکزی : 02126712156 


قیمت قفسه فروشگاهی دست دوم

دسترسی راحت یکی دیگر از مهم ترین فواید استفاده از قفسه های فلزی این است که حتی وسیله ها و محصولاتی که در دور ترین و گوشه ترین قسمت قفسه قرار گرفته است به راحتی در دسترس باشد و شما بتوانید هر زمان که می خواهید بدون هیچ گونه مشکلی به کالا های خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین لازم به ذکر است که دسترسی آسان به کالا ها کار با لیفتراک را برای شما راحت تر خواهد کرد همچنین زمان کمتری از کارکنان گرفته می شود.

قفسه فلزی

قفسه فلزی راک ، قفسه فلزی پانل راک ، قفسه فلزی نیم طبقه (قفسه فلزی مزنین)، قفسه بندی فلزی کانتی لور ، قفسه فلزی خود راهرو و .... تک قفسه با توجه به نیاز مشتریان گرامی همواره بر تنوع تولیدات قفسه فلزی خود میکوشد .انواع قفسه فلزی انباری عرضه شده توسط تک قفسه دارای استحکام و کیفیت بالا میباشد. نصب قفسه بندی فلزی انباری نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد لذا در صورتی که نیاز به تجهیز انبار و یا قفسه فلزی انباری داشتید میتوانید ضمن تماس  با کارشناسان فروش تک قفسه اطلاعات جامع و کاملی از انواع قفسه بندی فلزی و قیمت به روز پیاده سازی آن دریافت نمایید . تک قفسه کلیه تجهیزات مربوط به قفسه بندی انباری را با برترین کیفیت و بهترین قیمت به بازار عرضه نموده  است .

قفسه های فروشگاهی

طبقه یا قفسه به سطحی افقی اطلاق شده که در ارتفاع معینی از زمین قرار گرفته و ما را قادر میسازد اشیا مورد نظر را متناسب با کار آیی ایجاد شده بر روی آن چیدمان نماییم. به چنین سطحی که از جنس آن فلز باشد قفسه فلزی اطلاق می گردد که دارای ابعاد و اندازه های بسیار مختلف و با کاربردهای فراوان است. بر اساس کاربردی که یک قفسه بندی خواهد داشت تقسیم بندی آن را می توان انجام داده و حدود ابعاد آن را تعریف داشت. فلز دارای قابلیت انعطاف و شکل پذیری و هم چنین قدرت و مقاومت بسیار بالا به نسبت سایر مواد است. ضخامت یک ورق فلزی مختلف تا ۰٫۳ میلیمتر هم ممکن است کاهش یابد. در عوض این محاسن قیمت قفسه فلزی دارای حداقل ممکن است. به تمامی این محاسن باید سرعت ساخت را نیز افزود.

قیمت روز قفسه فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی بر حسب نیاز تقسیم بندی و قیمت گذاری خواهد شد. خرید مستقیم از تولید کنندگان ایرانی راهی برای کاهش هزینه است. یک مغازه احتیاج به دو نوع قفسه بندی یک طرفه و دو طرفه دارد. قفسه فلزی دو طرفه الزاما بایستی خود ایستا انتخاب و نصب گردد ولی این امر برای یک طرفه صادق نیست. یعنی می تواند به صورت خود ایستا یا دیوارکوب انتخاب و نصب شود. برخی مشخصات فنی استاندارد برای ارزان ترین قفسه سوپرمارکت به این شرح است. ضخامت تمام کفه ها یا پانل های انتخابی بایستی حداقل ۰٫۷ میلیمتر انتخاب گردد. ضخامت ورق مورد استفاده قرار گرفته در ساخت ستون حداقل ۱٫۵ میلیمتر پیشنهاد می گردد. برای زاویه یا لچکی با طول ۲۰ و ۲۵ سانتیمتر کمترین ضخامت ورق ۱٫۲۵ میلیمتر و زاویه ۳۰ و ۴۰ ضخامت کمتر از ۱٫۵ میلیمتر نباید باشد.

خرید قفسه فلزی فروشگاهی

بالاترین کیفیت قفسه فروشگاهی مربوط به قفسه های فلزی هایپری است. اگر چه ممکن است تعداد زیادی از مصرف کنندگان و فروشندگان هر نوع قفسه فروشگاهی لیبل دار هایپری بخوانند ولی کیفیت تولید و قطعات کاملا با هم متفاوت ممکن است باشد. گاها برخی از افراد از این عدم آگاهی کافی نیز احتمال سودجویی را دارند. یک روش مطمین علاوه بر خرید از تولید کننده این است که مشخصات فنی قطعات را از تولید کننده یا فروشنده دریافت کنیم.

یک قفسه هایپری برای هر یک پانل باید ۱۰۰ کیلوگرم تحمل بار را ایجاد نماید. حداقل مشخصات این نوع قفسه ستون قوطی ۶۰*۴۰ میلیمتر است. زاویه یا لچکی ضخامت ۲ میلیمتر و به شکل دو حالت می باشند. کفه یا پانلها با حداقل ضخامت ورق ۰٫۷ میلیمتر و باید لبه دار ساخته شوند و دارای دو پل تقویتی از قسمت زیر باید باشد.

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی در تهران

طبقه یا قفسه به سطحی افقی اطلاق شده که در ارتفاع معینی از زمین قرار گرفته و ما را قادر میسازد اشیا مورد نظر را متناسب با کار آیی ایجاد شده بر روی آن چیدمان نماییم. به چنین سطحی که از جنس آن فلز باشد قفسه فلزی اطلاق می گردد که دارای ابعاد و اندازه های بسیار مختلف و با کاربردهای فراوان است. بر اساس کاربردی که یک قفسه بندی خواهد داشت تقسیم بندی آن را می توان انجام داده و حدود ابعاد آن را تعریف داشت. فلز دارای قابلیت انعطاف و شکل پذیری و هم چنین قدرت و مقاومت بسیار بالا به نسبت سایر مواد است. ضخامت یک ورق فلزی مختلف تا ۰٫۳ میلیمتر هم ممکن است کاهش یابد. در عوض این محاسن قیمت قفسه فلزی دارای حداقل ممکن است. به تمامی این محاسن باید سرعت ساخت را نیز افزود.

قفسه فلزی دیواری فروشگاهی

در تقسیم بندی دیگر قفسه فلزی انواع قفسه های فروشگاهی مغازه و قفسه های مغازه جای دارند. این سبک قفسه بندی توانست در بدو ورود به بازار در انواع مختلف فروشگاه جایگزین قفسه های قدیمی شده و به سرعت خود را معرفی دارد. آسانی نصب، زیبایی بالا، ایجاد امکان دسترسی آسان به محصولات، ایجاد دید بیشتر برای مشتریان، قیمت مناسب فروش، امکان جابجایی طبقات بدون بر هم زدن سازه اصلی قفسه و غیره همگی دلایلی بودند که سبب استقبال بسیار زیاد از این نوع قفسه بندی گردید. در تمامی نمونه های قفسه های سبک فلزی ستون در فاصله ای معینی نسبت به هم در جلوی کار قرار میگرفت. این ستونها محدودیت های بسیار ایجاد میداشتند. حذف ستون های ردیف جلو با جایگزین داشتن لچکی امکان پذیر شد. با این ابداع در هر ردیف طبقات یک سطح صاف بدون مانع با فاصله دلخواه را ایجاد داشته و ستونها فقط در پشت کار قرار داشتند.

قفسه بندی فروشگاهی

 سوپرمارکت ها و خواروبارفروش ها و مغازه ها یا بوتیک ها برای سرویس دهی به مشتریان و تسریع امر تامین کالا برای مشتریان با توجه به نیازهای روزمره و نیاز به سرعت بالا در مشتریان غالبا به تامین و ارائه محصولات و کالاهای مختلف و در رده های مصرفی گوناگون می نمایند ، این کالاها و اقلام مصرفی روزمره برای آنکه به سرعت در دسترس فروشندگان قرار گیرند و در قفسه های مغازه یا قفسه سوپرمارکت قرار گیرند نیاز به یک نظم و ظاهر مناسب و طراحی شده بر اساس اصول اماکن عمومی دارد  
سوپرمارکت ها و مغازه ها برای دسترسی روزمره به کالاها و اقلام مصرفی و نیز تامین کالاها برای فروشندگان سوپر مارکت و مغازه و درون فروشگاهها خواستار ان هستند که نظم و فضای مناسب داشته باشند و این نظم جز با بخش بندی و طبقه بندی و کد گذاری گروههای محصولات میسر نیست ،
سوپرمارکت ها و مغازه ها انتخابی جز قفسه ها و قفسه بندی های مناسب و سیستم قفسه بندی فروشگاهی ندارند . چه در درون مغازه یا سوپر مارکت ، هایپر مارکت و چه در انبار ایشان این دسته های کالا و محصول را تفکیک شده و با توجه به اثراتی که ممکن است بر هم به لحاظ مواد شیمیایی و بو و مزه ایجاد کنند تفکیک  می کنند
چیدمان قفسه های فروشگاه و مغازه ها و طراحی غرفه های سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها نیاز به ترتیب و نظم  و اصولی خاص است که علاوه به تامین و دسترسی سریع و بیشتر برای مشتریان به انها توصیه های مختلفی نیز برای افزایش فروش کلی مغازه یا سوپرمارکت به لحاظ انتخاب و تصمیم می دهد .

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک