Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

خدمات

استند فلزی

استند های فلزی به صورت های متفاوت با اندازه های گوناگون به مرحله تولید می رسند. برای انتخاب استندهای فلزی می بایست به مواردی توجه کرد ، چراکه برای هر محصول یا کالایی عمومیت ندارد و باید بنا به شرایطی مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات
قفسه های فلزی دیواری

قفسه های فلزی دیواری - قفسه یک طرفه ،سیستم نصب خود شونده که به پیچ و مهره نیازی نیست و باعث سرعت بیشتر و نصب آسان می شود.

جزئیات
بازار قفسه فروشگاهی

بازار قفسه فروشگاهی - تعیین و انتخاب سازه ها و کابینت ها و طراحی و دیزاین آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.چراکه میتواند بر روی میزان فروش وبازدهی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

جزئیات
قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی - با گسترش صنعت مواد غذایی و گسترده شدن سوپرمارکت ها که جای خود را به هایپر مارکت ها دادند، بیشترین میزان خرید و فروش مواد غذایی در جهان از طریق هایپر مارکت ها انجام میشود.

جزئیات
قفسه سنگین فروشگاهی

قفسه سنگین فروشگاهی - یکی از اقلام مورد نیاز برای فروشگاه ها قفسه های سنگین می باشد، چرا که هایپر مارکت ها ، سوپر مارکت ها و فروشگاه ها از محل های پر تردد می باشد که معمولا برای برقراری و ایجاد نظم در آنها از قفسه بندی استفاده می نمایند

جزئیات
قفسه ی فروشگاهی چیست؟

قفسه ی فروشگاهی چیست؟ - برای جای دادن اجناس از قفسه های فلزی و محکم استفاده نمایید. علاوه بر نظم دادن به فروشگاه جهت ارائه محصولات و کالاها وزیبایی فروشگاه نقش به سزایی دارد.که این موضوع به طراحی دکوراسیون بستگی دارد.

جزئیات
قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار

قفسه های فروشگاهی - برندهای پرفروش اغلب در قفسه ها و طبقاتی قرار میگیرند که به آنها « خال سیاه » ( نقطه مرکزی سیبل یا دارت ) میگویند . درست جایی که در معرض دید باشد، قسمت جلویی و وسط ، این طبقه ها بهترین نقاط برای عرضه کالاها هستند.

جزئیات
قفسه وسط فروشگاهی

قفسه وسط فروشگاهی - یکی از بهترین راهها برای فروش بیشتر در فروشگاه ها استفاده از قفسه های وسط فروشگاه با کارایی بالا می باشد.

جزئیات
طبقه فروشگاهی - طبقات فروشگاهی

طبقه فروشگاهی - طبقات فروشگاهی - اجناس و کالاهایی که در قفسه های بالایی قرار می گیرند ،به چیدمان و نظم و جلوه قفسه روح خاصی می بخشند وباعث می شودکه در میان رقبای خود خاص تر و برجسته تر به نظر آید

جزئیات
قفسه بندی انبارهای صنعتی

قفسه بندی انبار صنعتی - با پیشرفت صنایع، افزایش تولیدات داخلی، گسترش واردات اقلام خارجی و همچنین ارزشمند شدن زمین، استفاده بهینه از فضا جهت نگهداری اجناس، امری بدیهی به شمار می رود.

جزئیات
قفسه بندی سوپرمارکتی

قفسه بندی سوپرمارکتی - امروزه قفسه های فروشگاهی و چیدمان آنها روز به روز از اهمیت ویژه ای برخوردار می گردد. بزرگترین مشکل مشتریان با قفسه های فروشگاهی چیدمان نادرست آنها می باشد. نبود دسته بندی مناسب نیز باعث کاهش رضایت مشتری واتلاف وقت او می شود.

جزئیات
انواع قفسه های فروشگاهی

انواع قفسه های فروشگاهی - قفسه های فروشگاهی دارای انواعی می باشند که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

جزئیات
ابعاد قفسه بندی انبار

ابعاد قفسه بندی انبار - سیستم قفسه بندی می تواند انبار یا مرکز توزیع را بهبود ببخشد و یا بلامصرف کند. اگر قصد دارید برخی از تغییرات را انجام دهید و فضای مورد نیاز را در یک مرکز موجود پیدا کنید،قبل از انتخاب یک سیستم قفسه سازی، باید محدودیت های فیزیکی و نیازهای عملیاتی منحصر به فرد را در نظر..

جزئیات
قفسه بندی صنعتی

قفسه بندی صنعتی - در دنیای امروز با پیشرفت سریع تکنولوژی و حجم بالای عرضه و تقاضا در بازار، صنایع و سازمان‌ها نیاز مبرم به ایجاد فضا و تسریع در نقل‌وانتقال کالا و محصول احساس می‌گردد. در این راستا صنعت انبارداری و سیستم‌های مدیریت انبار بخش بسیار حائذ اهمیت است.

جزئیات
قفسه سازان

قفسه سازان - قفسه بندی ایده آل میبایست سبک و مقاوم باشد،چراکه باید توانایی نگه داری بارهای سنگین را داشته باشد.

جزئیات

با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت