Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در گنبد کاووس

قفسه های فروشگاهی ، قیمت قفسه فروشگاهی و قفسه فروشگاهی ارزان قیمت در گنبد کاووس

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .

شما به عنوان یک فروشنده باید راحی مشتری و ارائه مناسب محسولات خود را جز اولویت هایتان قرار دهید و تنها راه براورده ساخت آن استفاده از قفسه در فروشگاه یا هایپر مارکتتان است اما مسئله ای که حائز اهمیت است هر نوع قفسه ای نمیتواند برای محصولات مناسب باشد و شما بر اساس استفاده و البته وزن و حجم محصولات تان باید قفسه فروشگاهی مد نظر خود را انتخاب نمایید. در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد زیرا محصولات به خوبی در جای خود قرار نمی گیرند و استفاده از انها برای مشتریان نیز آسان نخواهد بود نکته بسیار مهمی که حائز اهمیت است چیدمان این نوع قفسه هاست که باید بگونه ای باشد تا همه چی در راس دید مشتریان قرار بگیرد .

و مورد بندی انتخاب بهترین قفسه برای فروشگاه تان است شما میتوانید این امر را به ما بسپارید

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در گنبد کاووس   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در گنبد کاووس با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.

قفسه دیوارکوب

قفسه های دیوارکوب یکی از بهترین نوع قفسه ها محسوب میش ود به دلیل حجم کمی که در فض اشغال می کنم و کارایی بالایی که دارد . اما به این نکته توجه کنید این نوع قفسه ها به دلیل نوع نصبی که دارند نمیتوان از اجسام بسیار سنگین بر روی آنها استفاده کرد

قفسه‌بندی فروشگاهی در گنبد کاووس

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در گنبد کاووس   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در گنبد کاووس  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در گنبد کاووس با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید .


قیمت قفسه بندی انبار

می دانیم که نوع قفسه بندی که برای انبار خود انتخاب می کنیم بستگی مستقیم به بودجه، سازماندهی و گردش مستقیم محصولاتمان دارد. بنابراین برای داشتن قفسه هایی متناسب با انبار خود، ما به تجزیه و تحلیل مفصلی از انواع قفسه بندی انبار می پردازیم تا بتوانیم در یافتن بهترین قفسه انبار به شما کمکی کرده باشیم. سبک ها، طرح ها و طراحی های مختلفی وجود دارد، بنابراین پیدا کردن بهترین قفسه بندی انبار می تواند کار دشواری برای یک تجارت باشد. ما همچنین به گزینه هایی که در صنایع مختلف قفسه بندی انبار به عنوان استاندارد محسوب می شوند می پردازیم.


قفسه بندی انبار چیست؟

قفسه بندی انبار قسمت اساسی کلیه محیط های کاری است. این نه تنها بهره وری را به حداکثر می رساند بلکه باعث افزایش بهره وری و ایمنی همه کارگران می شود. گرچه قفسه انبار تنها یکی از عوامل مؤثر در اثربخشی تجارت است، مطمئناً یکی از مواردی است که بسیاری از انبارها برای دستیابی به سود بیشتر، کاهش خسارات و صدمات در محیط کاری از آن بهره می جویند.

قیمت قفسه فروشگاهی

برای اطلاع قیمت قفسه فروشگاهی با واحد فروش آریا پویان در تماس باشید :

021-26712156 : شماره ثابت

خرید آنلاین قفسه فروشگاهی

برای خرید آنلاین قفسه فروشگاهی می توانید با مراجعه به وب سایت آریا پویان مراجعه نمایید . شما میتوانید هر چه میخواهید را سفارش دهید 

قفسه فلزی وسط فروشگاه

استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در گنبد کاووس موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در گنبد کاووس شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.

قفسه فروشگاهی

تنوع در مدل ها و زیبایی قفسه بندی فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی در سه مدل دیوارکوب، خود ایستا یک طرفه و خود ایستا دو طرفه خود را معرفی نمود. هر یک از این مدل ها کاربردی داشتند. قفسه فروشگاهی دیوار کوب پایه آن اتکا به دیوار داشت. خود ایستا یک طرفه در کنار دیوار یا در قسمتی برای جداسازی دو قسمت قرار می گیرد. خود ایستا دو طرفه برای وسط مغازه و فروشگاه طراحی شده است و در دو طرف آن میتوان اجناس را چینش نمود و دسترسی یافت. رنگ بندی و تنوع رنگ و همچنین اجزا جانبی دیگر شامل جاکارتی و پاخور سبب گردیده تا زیبایی این قفسه فلزی چند برابر شود و جلوه هر مغازه و سوپرمارکت را تغییر دهد.

 قفسه فروشگاهی ارزان قیمت

علی رغم محاسنی که در بند بالا برای قفسه بندی فروشگاهی ذکر گردید، قیمت خرید آن تفاوت چندانی با قفسه پیچ و مهره ای مشبک که ارزان ترین نوع قفسه آن دوران به شمار می آمد نداشت. حذف دو ستون جلویی که در انواع قفسه طرح قدیم به ناچار باید استفاده میشد، به واسطه طراحی و ساخت زاویه یا لچکی میسر شد و بسیار در مطرح شدن این قفسه نقش داشته، زیرا دسترسی را تا حد فزاینده ای بدون مزاحمت افزایش داد و از سوی دیگر در زیبایی آن نیز بسیار موثر واقع افتاد. کیفیت پیش بینی شده برای قفسه فروشگاهی به لحاظ رنگ و زیبایی و استقامت به خوبی توانست از مسئولیت گذاشته بر دوش آن برآید و حتی بیشتر از حد انتظار نیز پاسخگو بود.
قفسه بندی فروشگاه : چیزی که دیده نشود، تاثیری هم روی دیگران نخواهد گذاشت! در فروش حضوری در فروشگاه باید اطمینان حاصل کنید که نقطه فروش (point of sale ) شما برای مشتری قابل رویت است. به محض اینکه توانستید توجه مشتری را به سمت کارهایتان جلب کنید، در مرحله بعد باید مطمئن شوید که مشتری با دیدن کالای شما متوجه می شود که آن کالا به چه دلیل آنجاست و چه نیازی را برای او برطرف خواهد کرد. این مرحله در عرض یکی دو ثانیه اتفاق می افتد و در همین زمان کوتاه، اگر نتوانید این ارتباط را بین مشتری و کالایتان بر قرار کنید، مشتری بدون هیچ تردید یا فکری از کنار کالایتان خواهد گذشت.

شکست در این مرحله یعنی ماندگار شدن کالاهایتان بر روی قفسه های فروشگاه اکنون که مشتری را در دو مرحله اول به ایستادن در مقابل قفسه ی کالایتان ترغیب کردید، مشتری در این حالت در حال بالا و پایین کردن عوامل مختلف برای تصمیم گیری برسر خریدن یا نخریدن کالای شماست.

اینکه پیام شما برای مشتری چقدر شفاف و گیرا و متقاعد کننده باشد تعیین می کند که این مشتری تا چه حد به کالایتان نزدیک می شود و از بالا و پایین کردن لزوم خرید کالا به مرحله خرید قطعی آن قدم می گذارد. پس از جلب نمودن توجه مشتری، برقراری ارتباط با او و انتقال پیام به او( مبنی بر اینکه این کالا همان چیزی است که او برای رفع نیاز یا ایجاد احساس رضایت در خود به آن نیاز دارد)، اکنون نوبت به این میرسد که کالا از درون قفسه وارد سبد یا چرخ خرید فروشگاه شود.

قفسه بندی فروشگاهی

چیزی که دیده نشود، تاثیری هم روی دیگران نخواهد گذاشت! در فروش حضوری در فروشگاه باید اطمینان حاصل کنید که نقطه فروش (point of sale ) شما برای مشتری قابل رویت است. به محض اینکه توانستید توجه مشتری را به سمت کارهایتان جلب کنید، در مرحله بعد باید مطمئن شوید که مشتری با دیدن کالای شما متوجه می شود که آن کالا به چه دلیل آنجاست و چه نیازی را برای او برطرف خواهد کرد. این مرحله در عرض یکی دو ثانیه اتفاق می افتد و در همین زمان کوتاه، اگر نتوانید این ارتباط را بین مشتری و کالایتان بر قرار کنید، مشتری بدون هیچ تردید یا فکری از کنار کالایتان خواهد گذشت. شکست در این مرحله یعنی ماندگار شدن کالاهایتان بر روی قفسه های  فروشگاه
اکنون که مشتری را در دو مرحله اول به ایستادن در مقابل قفسه ی کالایتان ترغیب کردید، مشتری در این حالت در حال بالا و پایین کردن عوامل مختلف برای تصمیم گیری برسر خریدن یا نخریدن کالای شماست. اینکه پیام شما برای مشتری چقدر شفاف و گیرا و متقاعد کننده باشد تعیین می کند که این مشتری تا چه حد به کالایتان نزدیک می شود و از بالا و پایین کردن لزوم خرید کالا به مرحله خرید قطعی آن قدم می گذارد. پس از جلب نمودن توجه مشتری، برقراری ارتباط با او و انتقال پیام به او( مبنی بر اینکه این کالا همان چیزی است که او برای رفع نیاز یا ایجاد احساس رضایت در خود به آن نیاز دارد)، اکنون نوبت به این میرسد که کالا از درون قفسه وارد سبد یا چرخ خرید فروشگاه شود.

 قفسه انباری پانل راک

یکی از انواع قفسه انباری پرکاربرد میباشد.این نوع قفسه بندی قابل استفاده جهت انبارهای مواد اولیه، کالاهای حجیم و نیمه سنگین یا قطعات كه اجناس بصورت دستی بارگذاری می شوند بسیار مناسب میباشد.در قفسه انباری پانل راک امكان بارگذاری کالاها تا حداكثر ارتفاع سالن وجود دارد .در ضمن امکان جابجائی آسان طبقات با توجه به ارتفاع كالا نیز در تولیدات قفسه بندی راک قفسه بندی میلان وجود دارد. قفسه بندی انباری پانل راک دارای امکان انصال آسان بازوها به ستون ها بوسیله كلیپ و امكان كاهش و افزایش فاصله طبقات برای نیازهای اتی را دارا میباشد. طراحی و نصب قفسه انباری پانل راک از یك طبقه تا پنج طبقه با راهرو های ارتباطی وجود داشته و قابلیت نصب انواع بالا بر را دارا میباشد .

 

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک