Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در قم

قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است . قفسه های فروشگاهی یکی از مهم ترین کارهای است که هر فروشنده ای باید انجام دهد زیرا با استفاده از قفسه های فروشگاهی محصولات خود را به راحتی عرضه نمایند همچنین استفاده از قفسه بندی انبار باعث بالامرتب کردن فضای انبار فروشگاهی و مشخص ضدن اجناس داخل فروشگاه و انبار می شود .

به هر سازه ای که به صورت چوبی،پلاستیکی و یا فلزی باشد و بتوان برروی آن اقلام و اجناسی را قرار داد قفسه بندی می گویند. از زمان های گذشته صنعت قفسه بندی نقش مهمی در راستای نظم و ساماندهی اقلام و اجناس داشته است.در همه ی بعدهای زندگی اعم از شخصی،کاری و اجتماعی به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشیم. شرکت آریا پویان آرنگ با به کارگیری اشخاص توانمند و کارآزموده آماده ارائه خدمات در خصوص قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قم می باشد،هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل کنید و کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قم  خود را به ما بسپارید.

انواع قفسه

قفسه میز صندوق ، قفسه بندی اجیل ، قفسه بندی پوشاک ، قفسه بندی دوطرفه وسط فروشگاه ،قفسه سنگین فروشگاهی ، قفسه بندی گرد ، قفسه بندی میوه وسبزیجات ، قفسه نان ، قفسه یکطرفه کنار دیوار

در ابعاد متنوع ارائه می گردد و دارای اجزاء زیر می باشند:

ستون - پایه - بازو - پانل - صفحه پشت - لیبل قیمت - حفاظ طبقات

قفسه های بکار رفته در تمام ابعاد زندگی از دو نوع ثابت و متحرک تشکیل شده اند. قفسه بندی های متحرک همانطور که از نام آن پیدا است متحرک و جابجا پذیر می باشد یعنی می توان هر یک از طبقات مختلف قفسه را به راحتی جابجا کرده و حتی آنها را از یکدیگر جدا ساخت و در حالت ثابت نمی توان قفسه بندی را جابجا کرده و طبقات مختلف آن را از یکدیگر سوا کرد.

اما هر یک از این دو نوع قفسه را می توان از قبل ساخته و تهیه نمود و در مکانی که قصد دارید آن را قرار دهید اعمال کنید ولی این را نیز باید بدانید که در هنگام استفاده از قفسه ثابت یک راهرو باید به آن اختصاص دهید و نمی توانید قفسه ها را کم یا زیاد کنید ولی در حالت متحرک فضای قرار گیری قفسه دست شماست و می توانید آزادانه قفسه های را کم یا زیاد کرده و آن را تغییر شکل دهید. در قسمت بعدی مقاله، انواع قفسه بندی های ثابت و متحرک موجود در بازار را ذکر می کنیم که هر کدام دارای ویژگی و خصوصیات خاصی می باشد که برای بهره گیری از امکانات آن باید در مورد آن تحقیق کرده و یکی را انتخاب کنید.

قفسه متحرک انواع مختلفی دارد که شامل: قفسه بندی درایوین، قفسه بندی موبایل، قفسه های خود جریان، خود تغذیه، خود برگشت و قفسه بایگانی از نوع متحرک می باشد. قفسه های ثابت نیز دارای انواع و اقسام مختلفی است که از آنها می توان به: راهرو باریک، قفسه بندی پالت، خود راهرو، انواع قفسه بندی کفپوشدار سبک و سنگین، قفسه بازویی، قفسه بندی از نوع دفتری و مشبک اشاره نمود.

تمامی این قفسه های ثابت و متحرک با توجه به نیازهای شما عزیزان توسط مهندسین با تجربه طراحی شده است و هر کدام برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد که بتوانید کالاها و اقلام خود را به طور منظم درون آن چیده و در زمان اندک آن را خارج کنید و در هنگام فروش این اقلام به مشتریان خود به راحتی آن را جابجا کنید و از فضای کم بیشترین استفاده را ببرید.

قفسه های فروشگاهی

زمانی که محصولات ویا کالاها در مکان مناسب خود قرار گیرند و دسته بندی آنها به درستی صورت گیرد، مشتریان می توانند سریع به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. دیدن تمامی محصولات : با چیدمان مناسب کالاها در قفسه های فروشگاهی در فروشگاه ها و یا هایپر مارکت ها میتوان به درستی محصولات ویا کالا ها را مورد بررسی قرارداد . دسته بندی محصولات : بنابراین با گستردگی تنوع قفسه فروشگاهی به راحتی می‌توان انواع محصولات را دسته بندی کرد تا انتخاب محصول برای مشتریان راحت‌تر وسریع تر انجام  شود.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک