Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در قزوین

قفسه های فروشگاهی ، قیمت قفسه فروشگاهی ، قیمت قفسه بندی انبار ، قفسه وسط فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .  فروشگاهها برای سرویس دهی به مشتریان و تسریع امر پاسخگویی به نیازهای روزمره و با سرعت بالای مشتریان نیاز به تامین و ارائه محصولات مختلف و در رده های مختلف نمایند ، این محصولات برای آنکه به سرعت در دسترس قرار گیرند و در غرفه ها قرار گیرند نیاز به یک انبار بزرگ دارند.

قفسه های فروشگاهی براساس نیاز مشتریان ساخته می شود و باید جدادار باشد و تمام مصولات به خوبی در آن جا بگیرند و خریداران بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند. 
 
انبارها برای دسترسی و در اختیار قرار دادن و تامین کالاها برای زنجیره فروش درون فروشگاهها نیاز دارند که نظمی فرای تصور داشته باشند و این نظم جز با بخش بندی و طبقه بندی و کد گذاری گروههای محصولات میسر نیست ،
 
انبارها مجبورند با قفسه بندی ها و سیستم قفسه بندی فروشگاهی چه در درون فروشگاه و چه در انبار این گروههای محصول را مجزا و با توجه به اثراتی که ممکن است بر هم به لحاظ بو و مزه ایجاد کنند جداسازی نمایند
غرفه چینی و طراحی غرفه های فروشگاهها نیازمند نظم و سیاست خاصی است که علاوه به دسترسی سریعتر و بیشتر برای مشتریان به انها پیشنهادهای مختلفی نیز برای افزایش فروش کلی به لحاظ بصری می دهد .
زیبایی و نحوه نمایش و ارائه محصولات یکی از مهمترین آیتم های اثر گذار بر خرید و تصمیم مشتریان یک فروشگاه دارد ، قفسه های شکیل و زیبا و دارای فضای باز که مشتری بیشترین دید را نسبت به آنها داشته باشد از ویژگی های آن است ، نوع طراحی قفسه و جنس و نحوه اتصال آنها در زیبایی و پاکیزگی آنها بسیار اثر گذار است .

خرید قفسه های فروشگاهی

جهت خرید قفسه های فروشگاهی می توانید به صورت حضوری و یا از طریق سایت و غیر حضوری در ارتباط باشید و قفسه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

قفسه بندی چیست

به هر سازه ای که به صورت چوبی،پلاستیکی و یا فلزی باشد و بتوان برروی آن اقلام و اجناسی را قرار داد قفسه بندی می گویند. از زمان های گذشته صنعت قفسه بندی نقش مهمی در راستای نظم و ساماندهی اقلام و اجناس داشته است.در همه ی بعدهای زندگی اعم از شخصی،کاری و اجتماعی به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشیم.

قفسه فلزی فروشگاهی

شرکت آریا پویان آرنگ با به کارگیری اشخاص توانمند و کارآزموده آماده ارائه خدمات در خصوص قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین می باشد،هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل کنید و کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین  خود را به ما بسپارید.

قفسه بندی انبار در قزوین

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی، عرضه و تقاضا در بازار بیشتر شده  است و سازمان ها،انبارها و فروشگاه ها  در قزوین بیشتر از گذشته به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشد.

در این بین صنعت انبارداری و فروشگاه ها بخش مهمی از نیازهای هر نهاد،در جهت نگهداری و تحویل اقلام و اجناس را شامل می شود.برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین به اشخاصی که به انجام این امور وارد می باشند و در این کار تخصص دارند نیاز  دارید برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین  بهترین راه حل تماس با شرکت آریا پویان آرنگ و سپردن کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین به پرسنل این مجموعه می باشد خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ علاوه بر امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین به امور دیگری نیز می پردازد که به شرح ذیل است:

  1. مشارکت در طراحی، ساخت و پیاده سازی انبار های مکانیزه با همکاری شرکت های پیشرو در صنعت انبارهای تمام اتوماتیک(AS/RS)
  2. تامین و فروش تجهیزات انبارهای صنعتی و فروشگاهی با مشارکت شرکتهای تولیدی و بازرگانی (داخلی و خارجی)
  3. تجهیزات صنعتی: انواع پالت، لیفتراک، جک پالت، استکر، بالابر، هم سطح کننده، نوار نقاله، سیستم خود تغذیه، کانوایر.
  4. تجهیزات فروشگاهی: انواع قفسه های فروشگاهی،انواع مدل های میز صندوق،انواع سبدهای دستی و چرخدار خرید،انواع کالسکه های خرید فروشگاهی در ظرفیت های متغیر،انواع استندهای کالا،سبدهای فروش میوه،سبزیجات و نان،انواع رگال های فروشگاهی،یخچال های هایپر مارکتی و ...

خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ متناسب با مکان و فضای مورد نظر شما امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین   را انجام می دهد بهتر است که قبل از اقدام به قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در قزوین از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

 قفسه سوپر مارکت

نکته بعدی در طراحی هایپرمارکت ها، انتخاب نوع قفسه سوپرمارکت و سپس خرید قفسه فروشگاهی است. بسته به نوع محصولی که در فروشگاه ارائه می شود، نوع قفسه مورد استفاده هم متفاوت است. برای مثال، قفسه های سوپرمارکتی دوطرفه، قفسه های سوپرمارکتی دیواری، قفسه های جزیره ای، قفسه های مخصوص ارائه حراجی یا تخفیف ویژه، قفسه پوشاک، قفسه لوازم خانگی، قفسه بخش میوه و سبزیجات، قفسه مجله، کتاب و ... ، هر کدام کاربری مخصوص به خود را دارند. پس باید در انتخاب نوع و خرید قفسه فروشگاهی، کاربرد آن را در نظر گرفت.

قیمت هر متر قفسه فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت هر متر قفسه فروشگاهی آریا پویان آرنگ با شماره تماس زیر در تماس باشید :

تلفن تماس : 02126712156

قفسه‌بندی فروشگاهی در قزوین

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در قزوین   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در قزوین  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در قزوین با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در قزوین

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در قزوین   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در قزوین با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در قزوین موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در قزوین شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.

قفسه وسط فروشگاهی

مزایای استفاده از سیستم های قفسه بندی :

از این رو سیستم قفسه بندی نیازمند متخصصین و کادر مجرب در زمینه طراحی، تولید و نصب آن می باشد.

قیمت قفسه بندی انبار

استفاده از قفسه بندی انبار باعث مرتط شدن کالا ها و همچنین جلوگیری از خراب شدن محصولات انبار می شود محصولاتی که با تعداد بالا روی هم دپو می شوند اگر روی قفسه قرار گیرند به مراتب احتمال آسیب دیدگی به محصول بالا خواهد رفت در نتیجه استفاده از قفسه بندی انبار کار عاقلانه ای خواهد بود.

 قیمت قفسه فروشگاهی

یک نکته بسیار مهم قبل از طراحی سوپرمارکت، تعیین بودجه است. در نظر گرفتن قیمت قفسه فروشگاهی، برای خرید قفسه سوپرمارکت بسته به مکان شما بسیار اهمیت دارد. بعد از در نظر گرفتن بودجه، اولویت بندی هزینه ها و قیمت قفسه سوپرمارکت مورد نظر، باید در مورد طراحی و انتخاب بهترین جانمایی تجهیزات فروشگاهی از جمله قفسه فلزی تصمیم گرفت. در نظر گرفتن فضای مناسب بین قفسه ها به طوری که کمترین ترافیک در سطح فروشگاه و هم چنین بیشترین دید نسبت به محصولات ایجاد شود، از مواردی است که در چیدمان قفسه فروشگاهی بسیار حائز اهمیت می باشد.

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی یکی از مهمترین و کارآمد ترین تجهیزات فروشگاهی است که جهت نمایش محصولات برای خریداران و بازدید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اصول روانشناسی و روانشناختی، چیدمان محصولات برای نمایش به مشتری قطعا تاثیر بسزایی در روحیه مخاطب خواهد داشت و چه بسا سبب می گردد مشتری با رغبت اقدام به خرید محصول یا محصولات کند. از این رو انتخاب یک قفسه مناسب برای نمایش محصولات تاثیر بسزایی در فروش خواهد داشت.

قفسه های فروشگاهی نقش مهمی در به نمایش گذاشتن محصول دارند با نمایش خوب، مشتری راحت تر محصول مورد نیاز خود را پیدا می کند علاوه بر این قفسه های فروشگاهی باعث ایجاد راهرو ها و مسیرهای حرکت می شوند با قرار دادن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان میتوان راندمان فروش را بالا برد و وسوسه خرید کالای مورد نظر را برای مشتریان ایجاد کرد.

 


 

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک