Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در سنندج

قفسه بندی ، قفسه های فروشگاهی ، قفسه بندی انبار در سنندج ، قفسه‌بندی فروشگاهی در سنندج ،

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

شرکت آریا پویان آرنگ تولیدکننده انواع و قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی  می باشد.

فروشگاه ها باید با توجه به نیاز مشتری جلو بروند امروز نیاز مشتریان تهیه محصول مورد نظر در کمترین زمان است پس کافی است فروشندگان و صاحبان هایپر مارکتها به این نیاز توجه کرده و برای رفع نیاز آنها از قفسه های فروشگاهی استفاده نمایند. کافی است با توجه به محصولتان درفروشگاه قفسه مورد نیاز خود را تهیه نمایید .

قفسه های فروشگاهی

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی، عرضه و تقاضا در بازار بیشتر شده  است و سازمان ها،انبارها و فروشگاه ها  در سنندج بیشتر از گذشته به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشد.

در این بین صنعت انبارداری و فروشگاه ها بخش مهمی از نیازهای هر نهاد،در جهت نگهداری و تحویل اقلام و اجناس را شامل می شود.برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در سنندج به اشخاصی که به انجام این امور وارد می باشند و در این کار تخصص دارند نیاز  دارید برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در سنندج  بهترین راه حل تماس با شرکت آریا پویان آرنگ و سپردن کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در سنندج به پرسنل این مجموعه می باشد خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ علاوه بر امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در سنندج به امور دیگری نیز می پردازد که به شرح ذیل است:

  1. مشارکت در طراحی، ساخت و پیاده سازی انبار های مکانیزه با همکاری شرکت های پیشرو در صنعت انبارهای تمام اتوماتیک(AS/RS)
  2. تامین و فروش تجهیزات انبارهای صنعتی و فروشگاهی با مشارکت شرکتهای تولیدی و بازرگانی (داخلی و خارجی)
  3. تجهیزات صنعتی: انواع پالت، لیفتراک، جک پالت، استکر، بالابر، هم سطح کننده، نوار نقاله، سیستم خود تغذیه، کانوایر.
  4. تجهیزات فروشگاهی: انواع قفسه های فروشگاهی،انواع مدل های میز صندوق،انواع سبدهای دستی و چرخدار خرید،انواع کالسکه های خرید فروشگاهی در ظرفیت های متغیر،انواع استندهای کالا،سبدهای فروش میوه،سبزیجات و نان،انواع رگال های فروشگاهی،یخچال های هایپر مارکتی و ...

خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ متناسب با مکان و فضای مورد نظر شما امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در سنندج را انجام می دهد بهتر است که قبل از اقدام به قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در سنندج از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

قفسه‌بندی فروشگاهی در سنندج

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در سنندج   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در سنندج  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در سنندج با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در سنندج

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در سنندج   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در سنندج با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در سنندج موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در سنندج شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.

قفسه بندی

قفسه بندی سبک پیچ و مهره ای:  این نوع قفسه بندی از قدیمی ترین انواع قفسه بندی می باشد که برای محصولات متنوع با وزن پایین مناسب است .

از مزایای این نوع قفسه می توان به سادگی سازه ، استحکام قابل قبول و قابلیت اجرا تا 5 طبقه را نام برد. اجزای این قفسه توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل و محکم می گردند. در این نوع قفسه نیز  امکان اجرا در طبقات ، راهرو بندی و اختصاص پلکان های مورد نیاز ، اختصاص فضای بالابر وجود دارد .

نیمه سنگین( کفپوش دار ) :این نوع قفسه بندی جهت نگهداری اقلام سبک و نیمه سنگین با چیدمان دستی کاربرد دارد. سازه این قفسه از ستونهای عمودی 8 خم و بازوهای تک یا دوبل تشکیل شده است که با کف پوش مناسب با تحمل بار مورد نیاز تولید می گردد .

این سازه امکان اجرا در دوطبقه بعلاوه سقف  با اختصاص راهرو  و پلکان مورد نیاز را دارد.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک