Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در زنجان

قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی انبار یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .

قفسه فروشگاهی را باید جز اساسی ترین دکوراسیون در فروشگاه ها دانست با ظاهر مناسب و کارایی بالایی که دارند میتوان به خوبی نیاز مشتریان را براورده کرد و تمام محصولات مورد نیاز آنها را در دسترسشان قرار داد. قفسه های فروشگاهی دارای مدل ، اندازه و البته جنس های متفاوتی است .

قفسه های فروشگاهی نقش مهمی در به نمایش گذاشتن محصول دارند با نمایش خوب، مشتری راحت تر محصول مورد نیاز خود را پیدا می کند علاوه بر این قفسه های فروشگاهی باعث ایجاد راهرو ها و مسیرهای حرکت می شوند با قرار دادن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان میتوان راندمان فروش را بالا برد و وسوسه خرید کالای مورد نظر را برای مشتریان ایجاد کرد.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد. قفسه های فروشگاهی که در آنها محصولاتی مانند میوه و یا لوازم یدکی ماشین و به طور کلی لوازم سنگین قرار داده می شوند باید استحکام لازم را داشته باشند قفسه های فروشگاهی از مواد مختلفی ساخته می شوند که می توان به آلومینیوم، فراوده های پلاستیکی مانند پلی کربنات آهنی، قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای را نام برد.

قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی دارای انواع مختلفی به شرح ذیل می باشند :

  1. یکطرفه(دیواری و خود ایستا)
  2. دوطرفه خود ایستا(وسط)
  3. سرلاین
  4. قفسه های فروشگاهی گرد

انواع قفسه

قفسه میز صندوق ، قفسه بندی اجیل ، قفسه بندی پوشاک ، قفسه بندی دوطرفه وسط فروشگاه ،قفسه سنگین فروشگاهی ، قفسه بندی گرد ، قفسه بندی میوه وسبزیجات ، قفسه نان ، قفسه یکطرفه کنار دیوار

در ابعاد متنوع ارائه می گردد و دارای اجزاء زیر می باشند:

ستون - پایه - بازو - پانل - صفحه پشت - لیبل قیمت - حفاظ طبقات

قفسه های بکار رفته در تمام ابعاد زندگی از دو نوع ثابت و متحرک تشکیل شده اند. قفسه بندی های متحرک همانطور که از نام آن پیدا است متحرک و جابجا پذیر می باشد یعنی می توان هر یک از طبقات مختلف قفسه را به راحتی جابجا کرده و حتی آنها را از یکدیگر جدا ساخت و در حالت ثابت نمی توان قفسه بندی را جابجا کرده و طبقات مختلف آن را از یکدیگر سوا کرد.

اما هر یک از این دو نوع قفسه را می توان از قبل ساخته و تهیه نمود و در مکانی که قصد دارید آن را قرار دهید اعمال کنید ولی این را نیز باید بدانید که در هنگام استفاده از قفسه ثابت یک راهرو باید به آن اختصاص دهید و نمی توانید قفسه ها را کم یا زیاد کنید ولی در حالت متحرک فضای قرار گیری قفسه دست شماست و می توانید آزادانه قفسه های را کم یا زیاد کرده و آن را تغییر شکل دهید. در قسمت بعدی مقاله، انواع قفسه بندی های ثابت و متحرک موجود در بازار را ذکر می کنیم که هر کدام دارای ویژگی و خصوصیات خاصی می باشد که برای بهره گیری از امکانات آن باید در مورد آن تحقیق کرده و یکی را انتخاب کنید.

قفسه متحرک انواع مختلفی دارد که شامل: قفسه بندی درایوین، قفسه بندی موبایل، قفسه های خود جریان، خود تغذیه، خود برگشت و قفسه بایگانی از نوع متحرک می باشد. قفسه های ثابت نیز دارای انواع و اقسام مختلفی است که از آنها می توان به: راهرو باریک، قفسه بندی پالت، خود راهرو، انواع قفسه بندی کفپوشدار سبک و سنگین، قفسه بازویی، قفسه بندی از نوع دفتری و مشبک اشاره نمود.

تمامی این قفسه های ثابت و متحرک با توجه به نیازهای شما عزیزان توسط مهندسین با تجربه طراحی شده است و هر کدام برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد که بتوانید کالاها و اقلام خود را به طور منظم درون آن چیده و در زمان اندک آن را خارج کنید و در هنگام فروش این اقلام به مشتریان خود به راحتی آن را جابجا کنید و از فضای کم بیشترین استفاده را ببرید.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک