Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در تبریز

قفسه های فروشگاهی در تبریز ، قفسه های فروشگاهی، قفسه بندی انبار در تبریز

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است .

قفسه های فروشگاهی به دلیل کارامدی بالایی که در فروشگاه ها به ویژه در هایپر مارکتها دارند بسیار مورد توجه فروشندگان قرار خواهند گرفت . یکی از علت های مرتب بودن فروشگاه ها قفسه های فروشگاهی است زیرا موجب تنفکیک اجناس از یکدیگر سهولت در انتخاب محصول بو البته نیاز کمتر به نیروی انسانس باید بدانید قفسه های فروشگاهی در جنس های مختلف و هرکدام برای یک محصول مورد نظر کاربرد دارد . به طور مثال قفسه فروشگاهی خواروبار با لوازم خانگی از نظر جنس و سایز متفائت خواهد بود.

قفسه فروشگاهی

زمانی که محصولات و یا کالاها در مکان مناسب خود قرار گیرند و دسته بندی آنها به درستی صورت گیرد، مشتریان می توانند سریع به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. دیدن تمامی محصولات : با چیدمان مناسب کالاها در قفسه های فروشگاهی در فروشگاه ها و یا هایپر مارکت ها میتوان به درستی محصولات ویا کالا ها را مورد بررسی قرارداد . دسته بندی محصولات : بنابراین با گستردگی تنوع قفسه فروشگاهی به راحتی می‌توان انواع محصولات را دسته بندی کرد تا انتخاب محصول برای مشتریان راحت‌تر وسریع تر انجام  شود.

فروشگاه های بزرگ و کوچک قفسه بندی اهمیت بسیاری دارد چرا که قفسه بندی مناسب و شکیل در جذب و نگهداری مشتریان کمک شایانی می کند. استفاده از قفسه بندی مناسب بر سرعت سرویس دهی به مشتریان تاثیرگذار است. از این رو آریا پویان قفسه بندی های فروشگاهی متناسب با فضاهای فروشگاه های موجود طراحی کرده است تا فروشگاه ها به امر سرویس دهی و پاسخگویی نیاز مشتریان سرعت بخشند. طراحی غرفه های فروشگاه باید به گونه ای باشد که علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری، غرفه چینی با نظم خاصی صورت گیرد که مشاوران آریا پویان شما را در این امر کمک خواهند کرد.

قفسه بندی فروشگاهی شرکت آریا پویان مناسب جهت فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها و سوپر مارکت های بخش خصوصی می باشد. این نوع قفسه بندی مناسب برای کالاهای سبک تا نیمه سنگین طراحی شده است و در انواع یک طرفه و دو طرفه خودایستا، سرلاین تخت و نیم گرد، دیواری و سوباری ارائه میگردد.

قفسه بندی چیست؟

به هر سازه ای که به صورت چوبی،پلاستیکی و یا فلزی باشد و بتوان برروی آن اقلام و اجناسی را قرار داد قفسه بندی می گویند. از زمان های گذشته صنعت قفسه بندی نقش مهمی در راستای نظم و ساماندهی اقلام و اجناس داشته است.در همه ی بعدهای زندگی اعم از شخصی،کاری و اجتماعی به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشیم.

شرکت آریا پویان آرنگ با به کارگیری اشخاص توانمند و کارآزموده آماده ارائه خدمات در خصوص قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز می باشد،هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل کنید و کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز  خود را به ما بسپارید.


قفسه مغازه دست دوم تبریز

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی، عرضه و تقاضا در بازار بیشتر شده  است و سازمان ها،انبارها و فروشگاه ها  در تبریز بیشتر از گذشته به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشد.

در این بین صنعت انبارداری و فروشگاه ها بخش مهمی از نیازهای هر نهاد،در جهت نگهداری و تحویل اقلام و اجناس را شامل می شود.برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز به اشخاصی که به انجام این امور وارد می باشند و در این کار تخصص دارند نیاز  دارید برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز  بهترین راه حل تماس با شرکت آریا پویان آرنگ و سپردن کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز به پرسنل این مجموعه می باشد خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ علاوه بر امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز به امور دیگری نیز می پردازد که به شرح ذیل است:

  1. مشارکت در طراحی، ساخت و پیاده سازی انبار های مکانیزه با همکاری شرکت های پیشرو در صنعت انبارهای تمام اتوماتیک(AS/RS)
  2. تامین و فروش تجهیزات انبارهای صنعتی و فروشگاهی با مشارکت شرکتهای تولیدی و بازرگانی (داخلی و خارجی)
  3. تجهیزات صنعتی: انواع پالت، لیفتراک، جک پالت، استکر، بالابر، هم سطح کننده، نوار نقاله، سیستم خود تغذیه، کانوایر.
  4. تجهیزات فروشگاهی: انواع قفسه های فروشگاهی،انواع مدل های میز صندوق،انواع سبدهای دستی و چرخدار خرید،انواع کالسکه های خرید فروشگاهی در ظرفیت های متغیر،انواع استندهای کالا،سبدهای فروش میوه،سبزیجات و نان،انواع رگال های فروشگاهی،یخچال های هایپر مارکتی و ...

خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ متناسب با مکان و فضای مورد نظر شما امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز   را انجام می دهد بهتر است که قبل از اقدام به قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در تبریز از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

نمایندگی قفسه مغازه در تبریز

اگر میخواهید نمایندگی قفسه مغازه در تبریز را برعهده بگیرید و قفسه های آریا پویان را در تبریز به تبریزان عزیز ارائه دهید می توانید با شماره تماس های مما در ارتباط باشید

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در تبریز   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در تبریز  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در تبریز با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در تبریز

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در تبریز   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در تبریز با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در تبریز موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در تبریز شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.

قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاه بسته به نوع آن و کالاهای قابل عرضه در فروشگاه انواع مختلفی دارد که در هر یک از این انواع بسته به نوع چیدمان از انواع تجهیزات می توان استفاده نمود. قفسه بندی و تجهیزات در سوپر مارکت ها از جهاتی با سایر فروشگاه ها تفاوت دارد.

یکی از ویژگی های مهمی که در بحث قفسه بندی فروشگاه های سوپر مارکتی وجود دارد این است که معمولا زود به زود چیدمان قفسه ها به دلایل مختلف و متنوع تغییرات اساسی پیدا می کند. بنابراین باید قفسه های سوپرمارکتی طوری طراحی شوند که عملیات نصب و بعد از آن دمونتاژ براحتی تمام انجام شود و نیازی به ابزارهای سنگین نداشته باشد. در نصب و جداسازی،قفسه های سوپرمارکتی طوری طراحی می شوند که برای نصب  آنها از جوشکاری یا پیچ مهره استفاده نمی شود. در طراحی این قفسه های فروشگاهی از تکنیک هایی خاص استفاده می شود تا برای نصب و دمونتاژ قفسه نیازی به اتصالات سنگین و حتی پیچ و مهره نباشد. توجه به این موارد در هنگام تصمیم برای خرید قفسه‌های سوپر مارکت، کمی متفاوت است.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک