Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در بوشهر

قفسه های فروشگاهی در بوشهر ، قفسه بندی انبار در بوشهر ، قفسه فروشگاهی ، ویژگی قفسه بندی ، قفسه بندی چیست؟

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است . در فروشگاه های بزرگ و کوچک قفسه بندی اهمیت بسیاری دارد چرا که قفسه بندی مناسب و شکیل در جذب و نگهداری مشتریان کمک شایانی می کند. استفاده از قفسه بندی مناسب بر سرعت سرویس دهی به مشتریان تاثیرگذار است. از این رو آریا پویان قفسه بندی های فروشگاهی متناسب با فضاهای فروشگاه های موجود طراحی کرده است تا فروشگاه ها به امر سرویس دهی و پاسخگویی نیاز مشتریان سرعت بخشند. طراحی غرفه های فروشگاه باید به گونه ای باشد که علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری، غرفه چینی با نظم خاصی صورت گیرد که مشاوران آریا پویان شما را در این امر کمک خواهند کرد.

قفسه فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی شرکت آریا پویان مناسب جهت فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها و سوپر مارکت های بخش خصوصی می باشد. این نوع قفسه بندی مناسب برای کالاهای سبک تا نیمه سنگین طراحی شده است و در انواع یک طرفه و دو طرفه خودایستا، سرلاین تخت و نیم گرد، دیواری و سوباری ارائه میگردد.

اجزا: ستون، پایه، بازو، پانل کف، پانل پشت، پاخور، لیبل قیمت و حفاظ طبقات گرد می باشد.

ویژگی قفسه بندی

 1.     کاربری های مختلف در فضاهای مختلف فروشگاهی
 2.     قابلیت نصب سریع و آسان در زوایا و فواصل مختلف
 3.     طبقات دارای پل های تقویتی جهت مقاومت بیشتر
 4.     بازوها از ورق 2.5 میلیمتری با طراحی خاص آریا پویان
 5.     کلیه اجزا با پوشش رنگ پودر الکترواستاتیک
 6.     دارای حفاظت طبقات و پی وی سی لیبل قیمت در مدل ها و رنگ های مختلف

قفسه بندی چیست؟

به هر سازه ای که به صورت چوبی،پلاستیکی و یا فلزی باشد و بتوان برروی آن اقلام و اجناسی را قرار داد قفسه بندی می گویند.

از زمان های گذشته صنعت قفسه بندی نقش مهمی در راستای نظم و ساماندهی اقلام و اجناس داشته است.در همه ی بعدهای زندگی اعم از شخصی،کاری و اجتماعی به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشیم.

شرکت آریا پویان آرنگ با به کارگیری اشخاص توانمند و کارآزموده آماده ارائه خدمات در خصوص قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر می باشد،هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل کنید و کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر  خود را به ما بسپارید.

قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی، عرضه و تقاضا در بازار بیشتر شده  است و سازمان ها،انبارها و فروشگاه ها  در بوشهر بیشتر از گذشته به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشد.

در این بین صنعت انبارداری و فروشگاه ها بخش مهمی از نیازهای هر نهاد،در جهت نگهداری و تحویل اقلام و اجناس را شامل می شود.برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر به اشخاصی که به انجام این امور وارد می باشند و در این کار تخصص دارند نیاز  دارید برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر  بهترین راه حل تماس با شرکت آریا پویان آرنگ و سپردن کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر به پرسنل این مجموعه می باشد خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ علاوه بر امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر به امور دیگری نیز می پردازد که به شرح ذیل است:

 1. مشارکت در طراحی، ساخت و پیاده سازی انبار های مکانیزه با همکاری شرکت های پیشرو در صنعت انبارهای تمام اتوماتیک(AS/RS)
 2. تامین و فروش تجهیزات انبارهای صنعتی و فروشگاهی با مشارکت شرکتهای تولیدی و بازرگانی (داخلی و خارجی)
 3. تجهیزات صنعتی: انواع پالت، لیفتراک، جک پالت، استکر، بالابر، هم سطح کننده، نوار نقاله، سیستم خود تغذیه، کانوایر.
 4. تجهیزات فروشگاهی: انواع قفسه های فروشگاهی،انواع مدل های میز صندوق،انواع سبدهای دستی و چرخدار خرید،انواع کالسکه های خرید فروشگاهی در ظرفیت های متغیر،انواع استندهای کالا،سبدهای فروش میوه،سبزیجات و نان،انواع رگال های فروشگاهی،یخچال های هایپر مارکتی و ...

خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ متناسب با مکان و فضای مورد نظر شما امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر   را انجام می دهد بهتر است که قبل از اقدام به قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در بوشهر از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

قفسه‌بندی فروشگاهی در بوشهر

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در بوشهر   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در بوشهر  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در بوشهر با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در بوشهر

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در بوشهر   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در بوشهر با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در بوشهر موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در بوشهر شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.

قفسه بندی انبار

امروزه دیگر شما نمی توانید انبار و یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به قفسه بندی نباشد استفاده از قفسه بندی در فروشگاه و انبارها نیز با پیشرفت تحول پیدا کرده و در هر قسمت با توجه به نیاز مشتری اندیشه و ابداع جدید به کار گرفته شده است. استفاده از قفسه بندی سبب آسان شدن فعالیت های کارخانه ای و تولیدی بخصوص در بخش انبارداری و ایجاد فضای بهینه شده است این امر بخصوص درانبارها ،مراکز خرید و فروشگاه ها ،با اشکال مختلف و در طراحی متفاوت ساخته می شود.

باتوجه به در اختیار داشتن مقدار فضا کم و کوچک که برای نظم دهی و ترتیب دادن وجود دارد قفسه بندی و نظم دهی به اجسام بسیار مهم است در این بین انتخاب قفسه متناسب با مکان و اجسامی که قرار است برروی آن قرار گیرد با توجه و متناسب با مکان و فضا نیاز به متخصصین این فن را مطلبد. مثلا در یک فروشگاه ،قفسه بندی بیش از سایر اجزای داخلی دیگر نیازیک فروشنده است باید قفسه ها و طبقاتی بطوری تعبیه گردد که علاوه بر اینکه مشتری بتواند براحتی به همه وسایل دسترسی داشته باشد و به شکلی قرار گیرد که در دیدرس آن قرار گیرد ،باید به شکلی نیز تعبیه گردد که رفت و آمد شد در بین قفسه ها نیز به آسانی صورت گیرد.

قفسه های فروشگاهی

مهمترین وسیله ای که برای یک فروشگاه نیاز است قفسه است .
قفسه با توجه به نظم و ترتیبی که به فروشگاه شما می دهد می تواند در افزایش میزان فروش شما هم موثر باشد.
قفسه فروشگاهی به دو نوع دسته بندی می شود :

 1. قفسه فروشگاهی هایپر مارکتی
 2. قفسه فروشگاهی سوپر مارکتی

مزایای استفاده از قفسه های فروشگاهی

 1. استحکام
 2. زیبایی
 3. طراحی
 4. شما در هر طبقه از این نوع قفسه فروشگاهی می توانید 120 کیلو گرم جنس بار گزاری کنید.
 5. از لحاظ زیبایی به لحاظ شکل و طراحی بی نظیری که دارد جلوه ای خاص به فروشگاه شما می دهد.
 6. مزیت دیگر استفاده از قفسه سوپرمارکت این است که، به سازماندهی فضای کاری و یا فروشگاه ها کمک می کند. این امر باعث می شود که کار مشتریان و پرسنل فروشگاه در پیدا کردن و بازیابی کالاها آسان شود.
 7. استفاده از قفسه مغازه، می تواند تعداد حوادث احتمالی که در هایپرمارکت و یا فروشگاه رخ می دهد را کاهش دهد، زیرا قفسه مغازه به سازماندهی و نگهداری وسایل در محل کار و یا محصولات در یک فروشگاه بسیار کمک می کند.
 8. تنوع در ابعاد و رنگ قفسه های فروشگاهی، به جلب توجه مشتری و فروش بیشتر در مکان هایی مانند سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها کمک می کند. قفسه فلزی مزایای بیشتری دارد چراکه به دلیل استحکام بیشتر، به ذخیره سازی کالا و محصولات در اکثر سوپرمارکت ها و فروشگاه هایی که با کمبود جا مواجه هستند، کمک می کند.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک