Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در اسلامشهر

قفسه های فروشگاهی در اسلامشهر ، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

این قفسه ها دارای تنوع بالایی هستند ، در سایز ها و مدل های مختلفی موجود هستند.


تلفن دفتر مرکزی : 02126712156


قفسه های فروشگاهی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند:

 1. قفسه های فروشگاهی دیواری
 2. قفسه های فروشگاهی یک طرفه 
 3. قفسه های فروشگاهی دو طرفه

استند ها از مهم ترین ابزار ها فروشگاهی هستند که کاربرد زیادی در مشاغل های فروشگاهی دارند ، یکی از استند های که برای نگه داری خوشکبار و حبوبات استفاده می شود ؛ استند خوشکبار و حبوبات است.

و دیگر اقلامی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ابزار هایی هستند که برای شکل گیری قفسه های فروشگاهی به کار می آیند.

قفسه فلزی سوپر مارکتی

یکی از مهم ترین اقلام های موجود  در فروشگاه ها ، قفسه ها هستند. قفسه ها نقش مهم و کاربردی در شکل گرفتن یک فروشگاه دارند. قفسه های فروشگاهی نقش بسیار زیادی در بالا بردن بازخورد یک فروشگاه دارد و باعث می شود که نظر مشتری را به خود جلب کند .

امروز فراوانی کالا ،و جود داشتن تنوع بالا، نظم و چینش مناسب از جمله ویژگی های یک فروشگاه کامل است،  که می تواند نظر مشتری را به خود جلب کند. در چنین فروشگاهی با چنین ویژگی هایی مشتریان میل بیشتری برای خرید دارند.

خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ متناسب با مکان و فضای مورد نظر شما امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در اسلامشهر   را انجام می دهد بهتر است که قبل از اقدام به قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در اسلامشهر از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

قفسه‌بندی فروشگاهی در اسلامشهر

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در اسلامشهر   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در اسلامشهر  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در اسلامشهر با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در اسلامشهر

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در اسلامشهر   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در اسلامشهر با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در اسلامشهر موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در اسلامشهر شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.

قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی گرد
قفسه بندی فروشگاهی گرد یکی از انواع قفسه بندی فروشگاهی مورد نیاز فروشگاهها و هایپرمارکت ها میباشد .این نوع قفسه بندی به سرعت قابل نصب بوده و میتواند در فضاهایی از فروشگاه که امکان قرار گیری دیگر انواع قفسه بندی وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرد. قفسه بندی فروشگاهی گرد یا قفسه بندی کیکی جهت قراردادن انواع کالاها مورد استفاده قرار میگیرد .امکان نصب گارد و سبد در قفسه بندی فروشگاهی گرد وجود دارد .ارتفاع طبقات و عرض قفسه بنا به سفارش مشتریان گرامی قابل تغییر میباشد .استحکام قفسه بندی فروشگاهی گرد تا حد لزوم بالا میباشد. پوشش رنگ قفسه بندی فروشگاهی نیز از کیفیت بالایی برخوردار است .صنایع قفسه بندی میلان قفسه آماده ارائه خدمات قفسه بندی فروشگاهی در سراسر کشور با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن میباشد .

قفسه بندی

قفسه های فروشگاهی نیازمند این هستند که محکم و با دوام باشند و سازگار با محل نصب، همچنین شیک و زیبا و مقرون به صرفه باشند.
و همچنین باید متناسب با محصولی که در معرض دید مشتری قرار میگیرند باشند. انواع مختلف محصولات نیازمند قفسه های متنوع برای به نمایش گذاشتن بهتر می باشد . برای طراحی قفسه های فروشگاه باید به موقعیت و مساحت فروشگاه و همچنین حجم و شکل محصولات و طرز قرار گیری محصولات توجه کرد تا به بهترین سطح فروش رسید.

قفسه فروشگاهی

 1. قابلیت تغییرفاصله بین طبقات
 2. قابل تجهز به سیستم روشنایی
 3. قابلیت نصب ساده و آسان
 4. دارای نرده محافظ، جهت جلوگیری از ریزش كالا
 5. دارای تنوع رنگی گوناگون مطابق با سلیقه مشتری
 6. قابلیت نصب اتیكت آلومینیومی یا پلاستیکی
 7. تغییر ارتفاع وعرض قفسه ها مطابق با سفارش مشتری
 8. قابلیت نصب سبد و انواع رگال
 9. امکان ارتقاء مقاومت كفی های بنا به نیاز مشتری
 10. قابلیت نصب گارد، جهت جلوگیری از برخورد چرخ خرید فروشگاهی
 11. دارای سوراخ های پانچ شده جهت تقسیم بندی و بستن انتهای کفی ها
 12. دارای طبقات با تحمل وزن بالا
 13. قابلیت نورپردازی طبقات قفسه مطابق با سفارش مشتری

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک