Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در اردبیل

قفسه های فروشگاهی ، قفسه فروشگاهی ، قیمت قفسه فلزی فروشگاهی ، خرید آنلاین قفسه فروشگاهی ، قیمت قفسه فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است در این بین صنعت انبارداری و فروشگاه ها بخش مهمی از نیازهای هر نهاد،در جهت نگهداری و تحویل اقلام و اجناس را شامل می شود.برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در اردبیل به اشخاصی که به انجام این امور وارد می باشند و در این کار تخصص دارند نیاز  دارید برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در اردبیل  بهترین راه حل تماس با شرکت آریا پویان آرنگ و سپردن کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در اردبیل به پرسنل این مجموعه می باشد .

قفسه‌بندی فروشگاهی در اردبیل

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در اردبیل   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در اردبیل  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در اردبیل با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در اردبیل

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در اردبیل   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در اردبیل با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در اردبیل موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در اردبیل شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.


قیمت قفسه بندی انبار

برای اطلاع از قیمت قفسه بندی انبار با کارشناسان واحد فروش آریا پویان در تماس باشید :

تلفن تماس : 02126712156

قفسه بندی انبار

قفسه بندی یکی از مهمترین و ضروری ترین اقدامات لازم در هر انبار می باشد که برای این امر استانداردهای بسیار خاصی نیز تعیین و تعریف شده است به طوری که هر شرکتی که دارای انبار می باشد بایستی طبق استانداردها و قوانین موجود اقدام به قفسه بندی در انبار خود داشته باشد تا بتواند تمام کالاها و خریدهای خود را به شکل مرتب و منظم در قفسه ها چیده و آمار دقیقی را از این کالای انبار خود همیشه در دست داشته باشد. امروزه قفسه های بسیار متعدد با کاربردها و کارایی های بسیار مختلفی را می توانید در بازار مشاهده کرده و با توجه به نوع کالای خود، اقدام به خرید داشته باشید. در ادامه سعی بر آن داریم تا در مورد تاثیر خرید یا تولید اضافه بر سازمان در قفسه بندی انبار توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

قفسه بندی پیچ و مهره ای

 قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک به جهت نصب ساده و قیمت مناسبی که دارد همواره مورد توجه مشتریان گرامی بوده است.قفسه  بندی پیچ و مهره ای جهت نگهداری بارهای کم حجم و سبک در انبارها، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها استفاده میگردد.ساخت یک سازه سبک کامل، در چندین طبقه با استفاده از قفسه بندی پیچ و مهره ای به سادگی امکان پذیر میباشد.اجرای همزمان راه پله و راهرو بندی و جان پناه در این نوع قفسه بندی وجو داشته و ساخت آن در ابعاد و رنگ های مختلف امکان پذیر میباشد.قفسه بندی پیچ و مهره ای امکان دسترسی آسان به کالاها و محصولات چیده شده در قفسه را فراهم می آورد و موجب ایجاد نظم در چیدمان و انبارداری و افزایش ارتفاع و بسط از طرفین میگردد . باز و بست متعدد و متوالی قفسه ها در قفسه بندی پیچ و مهره ای ، بدون کاهش کارآیی آن امکان پذیر میباشد.یکی از مهمترین نکات درقفسه بندی پیچ و مهره ای استفاده از لچکی در هنگام نصب قفسه بندی میباشد که موجب حذف ستون های جلویی جهت دسترسی آسان تر به کالا ها میگردد. پیاده سازی این نوع قفسه بندی تا ارتفاع حداکثر ۹ متر ممکن میباشد و دهانه قفسه پیچ و مهره ای بصورت استاندارد ۹۵ سانتی متر وعمق قفسه ها ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۶ و ۵۰ و ۶۰ سانتی متر میباشد .کیفیت رنگ و متریال استفاده شده در قفسه بندی پیچ و مهره ای صنایع قفسه بندی میلان قفسه از بهترین جنس ها میباشد.


قیمت قفسه فروشگاهی

طراحی قفسه فروشگاهی ، قفسه فلزی ، تجهیزات هایپر مارکت ،

اولین مرحله در ساخت یک قفسه فروشگاهی مناسب، شناخت نیاز سوپرماکت و هایپرمارکت برای طبقه بندی کالاها است، البته این امر مستلزم سال ها تجربه مدیران ِ این صنعت می باشد، آنچه ما امروز به عنوان صنعت خرده فروشی و تجهیزات فروشگاهی می شناسیم، محصول دانشی ایست که در طول زمان بدست آمده است و پیاپی در حال رشد و تکامل می باشد در این میان بهره مندی از طراحان ِ کارآمد و متخصص برای طراحی مدلی مناسب که هم از لحاظ زیبایی و هم کارآمدی مفید فایده باشد از ضروریات این کار است. یک طراح قفسه فروشگاهی خوب تمام ابعاد کار را می سنجد تا محصول تولید شده از لحاظ نوع طراحی، متریال (قفسه فلزی، قفسه چوبی، قفسه ترکیبی) رنگ بندی، نورپردازی داخلی و ... جوابگوی نیاز مشتریان باشد. این مرحله ای طولانی ایست که در آن از میان صدها طرح و ایده یکی به مرحله نهایی رسیده و به انتظار تولید انبوه مینشیند. خوب است بدانیم در بخش طراحی قفسه فروشگاهی و تجهیزات فروشگاهی حتی به سهولت در نصب هم توجه می شود این به آن معناست که گروه نصب باید در حداقل زمان بتواند تعداد قفسه مورد نیاز یک هایپرمارکت را نصب کند این طراحی تا انجا جلو می رود که صاحبان فروشگاه و متخصصین چیدمان بعد از نصب بتوانند به راحتی طبقات و لوازم جانبی قفسه ها را به دلخواه خود جابجا کرده و از نو چیدمان نمایید.

خرید آنلاین قفسه فروشگاهی

ساخت قفسه فروشگاهی ، لوازم فروشگاهی ، صندوق فروشگاهی ، تجهیزات هایپر مارکت ، قفسه سوپرمارکتی و قفسه هایپرمارکتی ،
بعد از طراحی قفسه فروشگاهی و انتخاب متریال مناسب، مزیت کارخانه های معتبر جهانی در نحوه ساخت این تجهیزات است به نحوی که اگر دقت لازم در این مرحله نباشد تمام بخش طراحی چه از لحاظ زیبایی شناسی و چه کیفیت بی معنی خواهد بود. متریال مناسب و با کیفیت، نیروی ماهر، تجهیزات بروز و تمام اتوماتیک و دقت در تولید یکی از مهمترین عوامل در این مسیر پر پیچ و خم خواهد بود. ما می دانیم که در عصر حاضر، ربات ها جایگزین انسان ها شده اند زیرا بجز دقت بسیار بالا، توانسته اند سرعت تولید را دو چندان نمایند. شاید برای مخاطب عادی دور از ذهن باشد که امروزه، یک قفسه فروشگاهی با ربات تمام اتوماتیک ساخته می شود به این شکل که از یک طرف ورق خام وارد دستگاه شده و از طرف دیگر قفسه رنگ شده برای بسته بندی آماده می گردد.

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی با توجه به قیمت بازار در نوسان است اما آریا پویان آرنگ محصولات خود را با قیمت مناسب و البته مشخص شده به باز عرضه می نماید.

قفسه فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و  از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

اینجاست که می توان به راحتی به اهمیت این صنعت و تکامل آن پی برد زیرا پیشرفت و رشد در سایه تکامل فکری توام با تکامل تکنیکی بدست می آید بنابرین این روزها بزرگان صنعت خرده فروشی ساخت دستی این تجهیزات را موضوع منسوخی می دانند که می توان از نمونه های آن در موزه های این کارخانجات بهره برد. در این مقدمه کوتاه بر آن بودیم تا با بیان بخش کوچکی از مراحل شکل گیری یکی از انواع محصولات صنعت خرده فروشی، شما را با پیچیدگی و اهمیت آن آشنا کنیم.


تلفن دفتر مرکزی : 02126712156 


درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک