Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در آمل

قفسه های فروشگاهی در آمل ، قفسه های فروشگاهی ، قفسه فروشگاهی ، قفسه‌بندی فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی برای سهولت انتخاب محصول توسط فروشندگان کاربرد دارد . باعث نظم بخشیدن به چیدمان فروشگاه می شود فراموش نکنید که داشتن یک فروشگاهی منظم که محصولات از یکدیگر تفکیک داده شده اند جلب رضایت و توجه بیشتری خواهد کرد در نتیجه به شما به عنوان یک فروشنده سود میرساند.

یکی از مهمترین و کارآمد ترین تجهیزات فروشگاهی است که جهت نمایش محصولات برای خریداران و بازدید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اصول روانشناسی و روانشناختی، چیدمان محصولات برای نمایش به مشتری قطعا تاثیر بسزایی در روحیه مخاطب خواهد داشت و چه بسا سبب می گردد مشتری با رغبت اقدام به خرید محصول یا محصولات کند. از این رو انتخاب یک قفسه مناسب برای نمایش محصولات تاثیر بسزایی در فروش خواهد داشت.

 

قفسه های فروشگاهی که در لیست زیر موجود است در دو مدل ایستای یک طرفه و ایستای دو طرفه ارائه می شود.

قفسه بندی چیست؟

به هر سازه ای که به صورت چوبی،پلاستیکی و یا فلزی باشد و بتوان برروی آن اقلام و اجناسی را قرار داد قفسه بندی می گویند.

از زمان های گذشته صنعت قفسه بندی نقش مهمی در راستای نظم و ساماندهی اقلام و اجناس داشته است.در همه ی بعدهای زندگی اعم از شخصی،کاری و اجتماعی به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشیم.

شرکت آریا پویان آرنگ با به کارگیری اشخاص توانمند و کارآزموده آماده ارائه خدمات در خصوص قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل می باشد،هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل کنید و کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل  خود را به ما بسپارید.


فروش اینترنتی قفسه فروشگاهی

فروش قفسه های فروشگاهی یکی از اصلی ترین درخواست های صاحبان فروشگاه و هایپرمارکتها است باید بدانید قفسه فروشگاهی قابل استفاده در تمامی هایپر مارکتهاست زیرا با استفاده از ان ها می توان محصولات خود را به راحتی و در یک مجموعه مشخص شده به مشتریان عرضه نمود آریا پویان ارینگ نیز با تولید انواع قفسه های فروشگاهی و فروش آن به صورت اینترنتی راه شما عزیزان و خریداران اینترنتی قفسه فروشگاهی را همواره کرده است

برای اطلاع از قیمت هر متر مربع قفسه فروشگاهی با کارشناسان واحد فروش آریا پویان در تماس باشید :

تلفن تماس : 02126712156

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی یکی از مهمترین بخش‌های یک فروشگاه است. قفسه همان جایی است که محصولات فروشگاه در آن قرار گرفته و خریداران و بازدیدکنندگان از طریق آن به اجناس نزدیک شده و مشخصات آنها را بررسی می‌کنند. قفسه کار دسترسی به محصولات را آسان می‌کند.

برای جذب بیشترین مشتری ممکن، لازم است که یک فروشگاه از قفسه‌های مناسب استفاده کند. در فرآیند طراحی در یک تولیدی قفسه فروشگاهی به ویژگی‌هایی مثل ماندگاری، سازگاری و قابلیت تطبیق در محیط، و همین طور صرفه اقتصادی مورد توجه قرار می‌گیرد. برای انتخاب قفسه فروشگاهی باید به تناسب آن با محصولی که قرار است در آن عرضه شود توجه داشت.

قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی

برای خرید، اجرا و نصب قفسه های فروشگاهی در سرتاسر ایران به خصوصو در استان تهران و استان البرز می توانید از آریا پویان ارنگ محصول خود را بخواهید و کار نصب ان را به کارشناسان ما بسپارید.

قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی، عرضه و تقاضا در بازار بیشتر شده  است و سازمان ها،انبارها و فروشگاه ها  در آمل بیشتر از گذشته به صنعت قفسه بندی نیازمند می باشد.

در این بین صنعت انبارداری و فروشگاه ها بخش مهمی از نیازهای هر نهاد،در جهت نگهداری و تحویل اقلام و اجناس را شامل می شود.برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل به اشخاصی که به انجام این امور وارد می باشند و در این کار تخصص دارند نیاز  دارید برای انجام امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل  بهترین راه حل تماس با شرکت آریا پویان آرنگ و سپردن کلیه امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل به پرسنل این مجموعه می باشد خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ علاوه بر امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل به امور دیگری نیز می پردازد که به شرح ذیل است:

 1. مشارکت در طراحی، ساخت و پیاده سازی انبار های مکانیزه با همکاری شرکت های پیشرو در صنعت انبارهای تمام اتوماتیک(AS/RS)
 2. تامین و فروش تجهیزات انبارهای صنعتی و فروشگاهی با مشارکت شرکتهای تولیدی و بازرگانی (داخلی و خارجی)
 3. تجهیزات صنعتی: انواع پالت، لیفتراک، جک پالت، استکر، بالابر، هم سطح کننده، نوار نقاله، سیستم خود تغذیه، کانوایر.
 4. تجهیزات فروشگاهی: انواع قفسه های فروشگاهی،انواع مدل های میز صندوق،انواع سبدهای دستی و چرخدار خرید،انواع کالسکه های خرید فروشگاهی در ظرفیت های متغیر،انواع استندهای کالا،سبدهای فروش میوه،سبزیجات و نان،انواع رگال های فروشگاهی،یخچال های هایپر مارکتی و ...

خاطر نشان می شویم که شرکت آریا پویان آرنگ متناسب با مکان و فضای مورد نظر شما امور قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل   را انجام می دهد بهتر است که قبل از اقدام به قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی در آمل از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

قفسه‌بندی فروشگاهی در آمل

از پر کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی در آمل   قفسه بندی فروشگاهی اعم از فروشگاه هایی چون زنجیره ای،هایپر مارکتها و سوپر مارکت می باشد،که متناسب با فضای موجود قفسه بندی می شود.صنعت قفسه بندی در آمل  به منظور بارگذاری اقلام و اجناس سنگین و نیمه سنگین صورت می گیرد،در صورت تمایل به انجام قفسه بندی فروشگاه خود در آمل با شرکت آریا پویان آرنگ تماس بگیرید.

قفسه بندی انبار در آمل

در دنیای امروز شما قادر به یافتن انبار،فروشگاه،شرکت ومکان های دیگر در آمل   نمی باشید که به  سیستم قفسه بندی تجهیز نشده باشد.استفاده نمودن از قفسه بندی انبار در آمل با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و در هر قسمت بر اساس نیاز مشتری فکر و ابداع جدیدی به کار گرفته شده است.استفاده نمودن از سیستم قفسه بندی انبار در آمل موجب تسهیل فعالیت های کارخانه ای و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری فروشگاه ها،شرکتها و کارخانه ها در آمل شده است.هم چنین این امر خصوصا در انبارها،فروشگاه ها و......با شکلهای گوناگون و در طراحی های متنوع و متناسب با سلیقه و فضای موجود صورت می گیرد.


خرید آنلاین قفسه فرو شگاهی

برای خرید آنلاین قفسه فروشگاهی می توانید به وب سایت ما مراججعه نمایید و محصولات خود را سفارش دهید آریا پویان ارنگ محصولات مختلفی را از انواع قفسه فروشگاهی و قفسه بندی انبار ارائه میدهد.

قیمت قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه فروشگاهی با توجه به نوع متربال کفی ، ستون های قفسه فلزی ، ضخامت ورق مورد استفاده  و ابعاد مورد نیاز محاسبه میگردد . ضمنا امکاناتی چون نصب اکسسوری های مختلف یا یراق آلات مورد نیاز و یا نورپردازی قفسه، میتواند در قیمت نهایی اجرای قفسه فلزی تاثیر گذار باشد . لذا برآورد قیمت قفسه فلزی تنها زمانی ممکن است که ابعاد فروشگاه و با هایپرمارکت مشخص باشد و میزان قفسه و نوع قفسه فروشگاهی مورد نیاز نیز به دقت بررسی شده باشد . کارفرمایان گرامی میتوانند ضمن تماس با کارمندان فروش قفسه فلزی آرین شلف از قیمت روز انواع قفسه فلزی فروشگاهی  و هزینه اجرای قفسه بندی فروشگاهی و تجهیزات مورد نیاز آن استعلام قیمت دریافت نمایند.

قفسه فلزی فروشگاهی

یکی از بزرگ ترین فواید استفاده از قفسه های فلزی صرفه جویی در حجم برای محیط های کم جا می باشد. ساختار این نوع قفسه ها باعث می شود تا شما بتوانید از حداقل جای ممکن بهترین و بیشترین بهره برداری را بکنید. استفاده از قفسه باعث می شود تا بتوانید کالا ها را به طور مرتب و منظم در این قفسه ها جای دهید. و هر زمان که نیاز بود به آن ها راحت دسترسی پیدا کنید. استفاده از این قفسه ها مخصوصا در انبار ها نه تنها درر متراژ و جای ابار صرفه جویی می کند بلکه در کاهش هزینه های شما نیز بسیار موثر است.

قفسه فروشگاهی سنگین

برخی از قابلیت های این نوع از قفسه بندی :

 1. مورد استفاده جهت قرار دادن کالاهای سنگینی چون لوازم خانگی ، تلویزیون و....
 2. قابلیت تغیر فواصل بین طبقات
 3. مجهز به سیستم روشنایی
 4. نصب ساده و سریع
 5. نرده محافظ جهت جلوگیری از ریزش كالا
 6. تنوع رنگی متفاوت بسته به درخواست مشتری
 7. قابلیت نصب اتیكت آلومینیومی
 8. حمل و تحویل بصورت بسته بندی در كارتن
 9. تغییر ارتفاع و عرض قفسه فروشگاهی سنگین پرشین شلف بنا به سفارش مشتری
 10. استحکام بسیار بالا جهت نگهداری کالاهای سنگین
 11. قابلیت نصب گارد، جهت جلوگیری از برخورد چرخ خرید فروشگاهی
 12. مورد استفاده در کنار دیوار و فضای میانی فروشگاه
 13. طبقات دارای سوراخ پانچ جهت تقسیم بندی و بستن انتهای کفی ها
 14. دارای قابلیت نورپردازی طبقات قفسه
 15. قابلیت نصب اکسسوری های مختلف بر روی قفسه فروشگاهی
 16. امکان قرارگیری طبقات در زوایا و فاصله های مختلف
 17. امکان سفارش طبقات در عرض های مختلف
 18. پوشش رنگ الکترواستاتیک و با کیفیت بالا

قیمت قفسه بندی انبار

برای اطلاع از قیمت قفسه بندی انبار و قیمت هر متر قفسه بندی انبار همچنین هزینه های جانبی با کارشناسان واحد فروش ما به شماره تماسی که در قسنت بالا درج شده است مراجعه نمایید.


تلفن دفتر مرکزی : 02126712156


قفسه بندی انبار

قفسه بندی انبار برای فروشگاه ها ،  هایپر مارکت ها ، مغازه ها و داروخانه ها و همچنین ادارات مختلف مناسب است قفسه بندی انبار موجب مرتب سازی محصولات شما همچنین جلوگیری از اسیب به محصولات و ابزار های که در انبار نگهداری میکنید می شود.

قیمت قفسه فلزی دست دوم

یکی دیگر از خدمات آریا پویان فروش قفسه فلزی دست دوم است که شما میتوانید به جای انتخاب قفسه های فلزی نو از قفسه های فلزی دست د وم استفاده نمایید هزینه این نوع قفسه ها به مراتبط پایین تر خواهد بود.


قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه به جهت قابلیت های فراوانی که دارد بی تردید در کلیه فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار میگیرد .این نوع قفسه بندی به سرعت قابل نصب بوده و در میانه فروشگاه قرار میگیرد .امکان نصب گارد و سبد در قفسه های فروشگاهی یک طرفه وجود دارد .ارتفاع طبقات و عرض قفسه و رنگ قفسه بنا به سفارش مشتریان گرامی قابل تغییر میباشد .این امکان وجود دارد که در طبقات قفسه فروشگاهی نورپردازی انجام گردد تا هم بر زیبایی و هم بر کاربرد آن بیفزاید .استحکام قفسه بندی فروشگاهی یکطرفه بسیار بالا بوده و تحمل وزن کالاهای سنگین را دارد و پوشش رنگ قفسه بندی فروشگاهی نیز از کیفیت بالایی برخوردار است .قفسه های فروشگاهی دو طرفه امکان بهره وری فضای فروشگاه را فراهم می آورد و به زیبایی آن می افزاید .صنایع قفسه بندی میلان قفسه آماده ارائه خدمات قفسه های فروشگاهی در سراسر کشور با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن میباشد .

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک