Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی انبار در پاکدشت

قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت ، انواع قفسه فروشگاهی ، قفسه انبار چیست ، قفسه مغازه ها ، انواع قفسه بندی انبار ، قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه بندی انبار برای چیمان مرتب اقلام و اجناس مورد استفاده قرار می گیرد.

قفسه بندی انبار جز اصلی ترین چیدمان در در فروشگاه ها است زیرا شما بهترین نوع  برای نگه داری اجناس در انبار هاست این قفسه بندی ها دارای جنس و مدل های مختلفی هستند و با توجه به سنگینی و سبکی اجناس میزان مقاومت آنها نیز متفاوت است . معمولا علت استفاده از این قفسه ها بالا بودن میزان محصولاتی که نیاز است در انبار ها دپو شود و به دلیل دردسترس بودن انها و قرار نگرفتن محصولات روی یکدیگر و خراب شدن و شکستی و مشکلات این چنینی بهترین گزینه استفاده از همین قفسه بندی های انبار می باشد.

در هر محلی اعم از انبار و فروشگاه وقتی که قفسه بندی صورت می گیرد،سبب ایجاد نظم،ساماندهی و چیده شدن بهتر وسایل و نگهداری بهتر اجناس و اقلام می گردد.بر اساس فضای انبارها، قفسه بندی به صورت مکانیزه،ترکیبی و یا یکپارچه می شودنوع قفسه بندی که مورد استفاده قرار می گیرد به عواملی اعم از جنس،وزن،حجم و سایز کالا بستگی دارد.

قفسه بندی انبار

شرکت آرنگ پویان آرنگ با به کار گیری اشخاص با تجربه و کاردان در جهت قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت  آماده ارائه  خدمات با نیاز و شرایط فروشگاه و انبار مورد نظر در پاکدشت  می باشد،شرکت آریا پویان آرنگ همه نیازهای مشتریان و فروشندگان در پاکدشت  را شناسایی می نماید و قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت را متناسب با نیازهای مشتریان اجرا می کند.

انواع قفسه فروشگاهی

 1. قفسه بندی میز صندوق.
 2. قفسه بندی آجیل.
 3. قفسه بندی پوشاک.
 4. قفسه بندی دوطرفه وسط فروشگاه.
 5. قفسه بندی سنگین فروشگاهی.
 6. قفسه بندی گرد.
 7. قفسه بندی میوه وسبزیجات.
 8. قفسه نان.
 9. قفسه یکطرفه کنار دیوار.

شرکت آریا پویان آرنگ آماده ارائه خدمات قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت  می باشد.لذا هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل نمایید و کلیه امور قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت  را به ما بسپارید.

قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاه در پاکدشت  باید چگونه باشد؟

قفسه های فروشگاهی مستلزم این می باشند که محکم باشند،با دوام باشند،با محل نصب سازگار باشند،شیک،زیبا و مقرون به صرفه باشند.هم چنین قفسه های فروشگاهی باید با محصولی که قرار است در معرض دید قرار بگیرد متناسب باشد انواع مختلف محصولات مستلزم قفسه های متنوع جهت به نمایش گذاشتن بهتر می باشد .به منظور طراحی قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاه در پاکدشت  باید به مساحت و موقعیت فروشگاه و حجم و شکل محصولات و شیوه قرار گرفتن آن ها توجه نمود تا به بهترین سطح فروش برسد.قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی در پاکدشت  نقش بسیار مهم و به سزایی در به نمایش درآوردن محصولات دارند.علاوه بر موارد ذکر شده قفسه های فروشگاهی سبب ایجاد راهرو و مسیرهای حرکت می گردند و با قرار گرفتن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان می توان سود بری را افزایش داد و برای مشتریان میل و انگیزه خرید کالای مورد نظر را ایجاد نمود.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر اینکه باید زیبا و شیک باشند باید استاندارهایی هم داشته باشند به عنوان مثال باید از نظر ارتفاع متناسب قد مشتریان باشد.

برای ساخت قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت  از مواد مختلفی استفاده می گردد که این موارد به شرح ذیل می باشد:

 1. آلومینیوم.
 2. فراورده های پلاستیکی اعم از قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای و پلی کربنات آهنی.

قفسه بندی انبار به جهت افزایش مکان برای انبار نمودن کالاها انجام می گیرد. عموما یکی از بهترین راه ها ،استفاده از قفسه بندی انبار آریا پویان آرنگ می باشد. مهم ترین ویژگی قفسه بندی شرکت آریا پویان آرنگ استفاده از بهترین مواد با کمترین قیمت می باشد.مهندسان شرکت آریا پویان آرنگ امور قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در پاکدشت را  به بهترین شکل ممکن انجام می دهند خاطر نشان می شویم  که جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت.

قفسه انبار چیست

امروزه دیگر شما نمی توانید انبار و یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به قفسه بندی نباشد استفاده از قفسه بندی در فروشگاه و انبارها نیز با پیشرفت تحول پیدا کرده و در هر قسمت با توجه به نیاز مشتری اندیشه و ابداع جدید به کار گرفته شده است. استفاده از قفسه بندی سبب آسان شدن فعالیت های کارخانه ای و تولیدی بخصوص در بخش انبارداری و ایجاد فضای بهینه شده است این امر بخصوص درانبارها ،مراکز خرید و فروشگاه ها ،با اشکال مختلف و در طراحی متفاوت ساخته می شود.


قفسه مغازه ها

استفاده از سیستم قفسه بندی مغازه مزایای متعددی برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت. دسترسی راحت به کالاها  توسط مشتریان، چیدمان مرتب و منظم اجناس در قفسه ها و فراهم آوردن فضای بهینه جهت ذخیره سازی محصولات برخی از این مزایا هستند. شرکت آریا پویان با داشتن سابقه ای در حدود دو دهه تولیدکننده انواع تجهیزات قفسه بندی فروشگاهی از جمله قفسه مغازه می باشد.

قفسه فروشگاهی هایپر مارکتها

با توجه به در اختیار داشتن مقدار فضا کم و کوچک که برای نظم دهی و ترتیب دادن وجود دارد قفسه بندی و نظم دهی به اجسام بسیار مهم است در این بین انتخاب قفسه متناسب با مکان و اجسامی که قرار است برروی آن قرار گیرد با توجه و متناسب با مکان و فضا نیاز به متخصصین این فن را مطلبد. مثلا در یک فروشگاه ،قفسه بندی بیش از سایر اجزای داخلی دیگر نیازیک فروشنده است باید قفسه ها و طبقاتی بطوری تعبیه گردد که علاوه بر اینکه مشتری بتواند براحتی به همه وسایل دسترسی داشته باشد و به شکلی قرار گیرد که در دیدرس آن قرار گیرد ،باید به شکلی نیز تعبیه گردد که رفت و آمد شد در بین قفسه ها نیز به آسانی صورت گیرد.

انواع قفسه بندی انبار

قفسه بندی به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم می شود. قفسه بندی متحرک ،هریک قفسه ها قابلیت جابجایی و جداسازی دارد در صورتی که در قفسه بندی ثابت امکان حمل وجود ندارد و جابجایی آن در صورت نمی گیرد .


 قیمت قفسه فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت قفسه فروشگاهی با کارشناسان آریان پویان در تماس باشید .

خرید آنلاین قفسه فروشگاهی

یکی دیگر از خدمات آریا پویان فروش انواع قفسه فروشگاهی به صورت انلاین است


می توان قفسه بندی را به صورت پیش ساخته نیز تهیه نمود و در محل مورد نظر نصب نمود ولی در مور اضافه و کم کردن قفسه ها و یا مسیرهای حرکت یاهمان راهروی اتصالی در قفسه بندی ثابت وجود یک راهرو اجباری است در صورتی در قفسه بندی متحرک می توان  از جه صرفه جویی از فضا از یک راهرو اشتراکی استفاده نمود.

انواع قفسه بندی متحرک شامل انواع،قفسه بندی موبایل ،قفسه بندی شاتل درایوین ،قفسه بندی خود جریان ،قفسه بندی خود تغذیه ،قفسه بندی خود برگشت،قفسه بندی بایگانی متحرک
قفسه بندی ثابت شامل انواع ،قفسه بندی پالت ،راهرو باریک ،قفسه بندی خود راهرو،قفسه بندی بازویی ،قفسه بندی کفپوشدار سنگین،قفسه بندی کفپوشدار سبک ،قفسه بندی مشبک،قفسه بندی دفتری

قفسه بندی مشبک

انبار به محلی اطلاق می‌گردد که کالا، اجناس، مواد اولیه و یا محصولات در آن قرار دارد، این محل ممکن است سرپوشیده، محوطه سرباز، زیر زمین و یا حتی داخل یک دستگاه باشد. گاهی انبارها داخل یک شرکت و یا کارخانه‌اند و گاهی در یک محیط خارج از آن قرار دارند، ولی اغلب شرکت‌ها سعی می‌کنند انبارهای خود (به خصوص انبارهای مواد اولیه) را داخل شرکت جای داده تا بتوانند کالاها و قطعات مورد نیاز خود را به سرعت و سهولت از آن خارج سازند و در تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود دچار وقفه نگردند.

قفسه بندی پیچ و مهره ای یا قفسه مشبک يكي از رایج ترین قفسه بندی های انبار و از انواع قفسه های فلزی است. با توجه به بارگذاری دستی این سیستم قفسه بندی در صورت نیاز به استفاده از ارتفاع می توان با راهروبندی و استفاده از پلکان این قفسه ها را تا چهار طبقه اجرا نمود و از حداکثر ارتفاع سالن استفاده کرد. این محصول با نام های قفسه بندی فلزی، قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک، قفسه بندی پیچ و مهره ای مشبک،  قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین، قفسه مشبک پیچ و مهره ای، قفسه فلزی پیچ و مهره ای، قفسه مشبک و قفسه فلزی مشبک نیز شناخته می شود.

قفسه  بندی  مشبک از نبشی های سوراخ دار ، طبقه، پانل مشبک، انواع کف پوش، پانل پله و پيچ و مهره تشكيل شده که از نصب آسانی برخوردار بوده و برای نگهداری کالا و ملزومات استفاده می شود.
قفسه بندی آریان پویان عرضه کننده انواع قفسه بندی سوپرمارکتی با کیفیت میباشد.انواع قفسه بندی سوپرمارکتی شامل موارد زیر میباشد:
قفسه بندی سوپرمارکتی یک طرفه دیواری،قفسه بندی سوپرمارکتی دو طرفه،قفسه بندی سوپرمارکتی گرد،قفسه بندی سوپرمارکتی یک طرفه

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک