Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در هشتگرد

قفسه فروشگاهی ، قفسه های فروشگاهی در هشتگرد ،قفسه بندی انبار ، قفسه چیست؟ ،انواع قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

شرکت آریا پویان آرنگ تولیدکننده انواع قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی می باشد .در مقاله ای که  به شرح ذیل می باشد شرکت آریا پویان آرنگ تلاش نموده است تا به مطالبی درباره قفسه بندی انبار –  قفسه های فروشگاهی در هشتگرد  بپردازد همراه ما باشید.

تعداد قفسه فروشگاه باید متعادل با اندازه فضای فروشگاه باشد، به صورتی که دو مشتری در کنار هم به راحتی بتوانند حرکت کرده و سبد خرید خود را حمل کنند. همچنین اجناس در تمامی قفسه‌ها باید با یک فاصله استاندارد قرار داده شوند تا اختلاف و انتخاب را برای مشتریان آسان و سریع‌تر کند.
برای اینکه مشتریان به آسانی بتوانند قفسه کالای مورد نیاز خود را بیابند، بهتر است که به جز درج قیمت روی هر محصول، آغاز و پایان هر قفسه، نام دسته بندی محصولات را بنویسید. همچنین یک تابلوی راهنما از کل فروشگاه و قفسه‌ها در آغاز ورودی قرار دهید تا مشتریان آسان تر بتوانند راه خود را برای یافتن محصول مورد نظر خود پیدا کنند.
مشتری باید بتواند امکان لمس کردن محصول را داشته باشد. به جز از تعداد طبقات که در بالا گفته شد، هیچ مانعی در جلوی قفسه فروشگاهی نباید باشد. همچنین عرض قفسه‌ها نباید به اندازه ای باشد که مشتری برای برداشتن کالا به دردسر نیافتد. به ویژه اگر کالایی پشت کالای دیگر باشد.
مشتری به پاکیزگی فروشگاه اهمیت زیادی می دهد. بهداشتی نبودن قفسه‌ها یک حس ناخوشایند را در آن‌ها ایجاد می‌کند که فروشگاه به بهداشت اجناس توجه خاصی نمی‌کند. از این رو بهتر است که حداقل هفته‌ای یکبار تمام قفسه های سوپرمارکت و محصولات را تمیز کنید


تلفن دفتر مرکزی : 02126712156


قفسه چیست؟

قفسه یکی از اجزای مهم هر فروشگاهی و هر انباری است که نمی توان آن را نادیده گرفت و از آن چشم پوشی کرد.از قفسه جهت نگهداشتن و انبار نمودن محصولات استفاده می شود،هم چنین قفسه قابل استفاده جهت عرضه محصول به مشتریان می باشد که سبب،بهتر دیده شدن و بالا رفتن فروش بیشتر محصولات می شود،قفسه بندی انبار هم برای چیمان مرتب اقلام و اجناس مورد استفاده قرار می گیرد.

در هر محلی اعم از انبار و فروشگاه وقتی که قفسه بندی صورت می گیرد،سبب ایجاد نظم،ساماندهی و چیده شدن بهتر وسایل و نگهداری بهتر اجناس و اقلام می گردد.بر اساس فضای انبارها، قفسه بندی به صورت مکانیزه،ترکیبی و یا یکپارچه می شودنوع قفسه بندی که مورد استفاده قرار می گیرد به عواملی اعم از جنس،وزن،حجم و سایز کالا بستگی دارد.

قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد

شرکت آرنگ پویان آرنگ با به کار گیری اشخاص با تجربه و کاردان در جهت قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد  آماده ارائه  خدمات با نیاز و شرایط فروشگاه و انبار مورد نظر در هشتگرد  می باشد،شرکت آریا پویان آرنگ همه نیازهای مشتریان و فروشندگان در هشتگرد  را شناسایی می نماید و قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد را متناسب با نیازهای مشتریان اجرا می کند.

انواع قفسه های فروشگاهی

 1. قفسه بندی میز صندوق.
 2. قفسه بندی آجیل.
 3. قفسه بندی پوشاک.
 4. قفسه بندی دوطرفه وسط فروشگاه.
 5. قفسه بندی سنگین فروشگاهی.
 6. قفسه بندی گرد.
 7. قفسه بندی میوه وسبزیجات.
 8. قفسه نان.
 9. قفسه یکطرفه کنار دیوار.

شرکت آریا پویان آرنگ آماده ارائه خدمات قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد  می باشد.لذا هم اکنون با شرکت آریا پویان آرنگ تماس حاصل نمایید و کلیه امور قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد  را به ما بسپارید.

قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاه در هشتگرد  باید چگونه باشد؟

قفسه فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی مستلزم این می باشند که محکم باشند،با دوام باشند،با محل نصب سازگار باشند،شیک،زیبا و مقرون به صرفه باشند.هم چنین قفسه های فروشگاهی باید با محصولی که قرار است در معرض دید قرار بگیرد متناسب باشد انواع مختلف محصولات مستلزم قفسه های متنوع جهت به نمایش گذاشتن بهتر می باشد .به منظور طراحی قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاه در هشتگرد  باید به مساحت و موقعیت فروشگاه و حجم و شکل محصولات و شیوه قرار گرفتن آن ها توجه نمود تا به بهترین سطح فروش برسد.قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی در هشتگرد  نقش بسیار مهم و به سزایی در به نمایش درآوردن محصولات دارند.علاوه بر موارد ذکر شده قفسه های فروشگاهی سبب ایجاد راهرو و مسیرهای حرکت می گردند و با قرار گرفتن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان می توان سود بری را افزایش داد و برای مشتریان میل و انگیزه خرید کالای مورد نظر را ایجاد نمود.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر اینکه باید زیبا و شیک باشند باید استاندارهایی هم داشته باشند به عنوان مثال باید از نظر ارتفاع متناسب قد مشتریان باشد.

برای ساخت قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد  از مواد مختلفی استفاده می گردد که این موارد به شرح ذیل می باشد:

 1. آلومینیوم.
 2. فراورده های پلاستیکی اعم از قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای و پلی کربنات آهنی.

قفسه بندی انبار به جهت افزایش مکان برای انبار نمودن کالاها انجام می گیرد. عموما یکی از بهترین راه ها ،استفاده از قفسه بندی انبار آریا پویان آرنگ می باشد. مهم ترین ویژگی قفسه بندی شرکت آریا پویان آرنگ استفاده از بهترین مواد با کمترین قیمت می باشد.مهندسان شرکت آریا پویان آرنگ امور قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در هشتگرد را  به بهترین شکل ممکن انجام می دهند خاطر نشان می شویم  که جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک