Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه های فروشگاهی در تهران

قفسه های فروشگاهی در تهران ، قفسه چیست ؟قفسه یکی از اجزای مهم هر فروشگاهی و هر انباری است که نمی توان آن را نادیده گرفت انواع قفسه های فروشگاهی

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

قفسه های فروشگاهی  و قفسه بندی انبار  یکی از اصلی ترین خدمات آریا پویان است . قفسه فروشگاهی یا قفسه های جدید فروشگاهی ازجنس فلزهستند که تحمل وتوانایی وزن  محصولات فروشگاهی را دارند .قفسه های فروشگاهی تنها کاربردش نظم و حیات بخشیدن به فضای فروشگاه نیست بلکه قفسه فروشگاهی رسالت دیگری هم بردوش دارد و آن تحمل وزن کالاهاست و اینکه قفسه های فروشگاهی باعث می شودکه اجناس کالاها شکیل تر به چشم آیند. قفسه فروشگاهی هم مانند صنعتهای  دیگر دستخوش تغییرتحولات  تکنولوژی قرارگرفته است امروزه در فروشگاه ها شاهد تنوع قفسه های فروشگاهی هستیم که این قفسه ها ی فروشگاهی متناسب باسلیقه نسل جدید است.

قفسه چیست؟

قفسه یکی از اجزای مهم هر فروشگاهی و هر انباری است که نمی توان آن را نادیده گرفت و از آن چشم پوشی کرد.از قفسه جهت نگهداشتن و انبار نمودن محصولات استفاده می شود،هم چنین قفسه قابل استفاده جهت عرضه محصول به مشتریان می باشد که سبب،بهتر دیده شدن و بالا رفتن فروش بیشتر محصولات می شود،قفسه بندی انبار هم برای چیمان مرتب اقلام و اجناس مورد استفاده قرار می گیرد.

در هر محلی اعم از انبار و فروشگاه وقتی که قفسه بندی صورت می گیرد،سبب ایجاد نظم،ساماندهی و چیده شدن بهتر وسایل و نگهداری بهتر اجناس و اقلام می گردد.بر اساس فضای انبارها، قفسه بندی به صورت مکانیزه،ترکیبی و یا یکپارچه می شودنوع قفسه بندی که مورد استفاده قرار می گیرد به عواملی اعم از جنس،وزن،حجم و سایز کالا بستگی دارد.

شرکت آرنگ پویان آرنگ با به کار گیری اشخاص با تجربه و کاردان در جهت قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در تهران  آماده ارائه  خدمات با نیاز و شرایط فروشگاه و انبار مورد نظر در تهران  می باشد،شرکت آریا پویان آرنگ همه نیازهای مشتریان و فروشندگان در تهران  را شناسایی می نماید و قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در تهران را متناسب با نیازهای مشتریان اجرا می کند.

انواع قفسه های فروشگاهی

 1. قفسه بندی میز صندوق.
 2. قفسه بندی آجیل.
 3. قفسه بندی پوشاک.
 4. قفسه بندی دوطرفه وسط فروشگاه.
 5. قفسه بندی سنگین فروشگاهی.
 6. قفسه بندی گرد.
 7. قفسه بندی میوه وسبزیجات.
 8. قفسه نان.
 9. قفسه یکطرفه کنار دیوار.

قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاه در تهران  باید چگونه باشد؟

قفسه های فروشگاهی مستلزم این می باشند که محکم باشند،با دوام باشند،با محل نصب سازگار باشند،شیک،زیبا و مقرون به صرفه باشند.هم چنین قفسه های فروشگاهی باید با محصولی که قرار است در معرض دید قرار بگیرد متناسب باشد انواع مختلف محصولات مستلزم قفسه های متنوع جهت به نمایش گذاشتن بهتر می باشد .به منظور طراحی قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاه در تهران  باید به مساحت و موقعیت فروشگاه و حجم و شکل محصولات و شیوه قرار گرفتن آن ها توجه نمود تا به بهترین سطح فروش برسد.قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی در تهران  نقش بسیار مهم و به سزایی در به نمایش درآوردن محصولات دارند.علاوه بر موارد ذکر شده قفسه های فروشگاهی سبب ایجاد راهرو و مسیرهای حرکت می گردند و با قرار گرفتن کالاهای مناسب در مسیر حرکت مشتریان می توان سود بری را افزایش داد و برای مشتریان میل و انگیزه خرید کالای مورد نظر را ایجاد نمود.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر اینکه باید زیبا و شیک باشند باید استاندارهایی هم داشته باشند به عنوان مثال باید از نظر ارتفاع متناسب قد مشتریان باشد.

برای ساخت قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در تهران  از مواد مختلفی استفاده می گردد که این موارد به شرح ذیل می باشد:

 1. آلومینیوم.
 2. فراورده های پلاستیکی اعم از قفسه های پیش ساخته پیچ و مهره ای و پلی کربنات آهنی.

قفسه بندی انبار به جهت افزایش مکان برای انبار نمودن کالاها انجام می گیرد. عموما یکی از بهترین راه ها ،استفاده از قفسه بندی انبار آریا پویان آرنگ می باشد. مهم ترین ویژگی قفسه بندی شرکت آریا پویان آرنگ استفاده از بهترین مواد با کمترین قیمت می باشد.مهندسان شرکت آریا پویان آرنگ امور قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی در تهران را  به بهترین شکل ممکن انجام می دهند خاطر نشان می شویم  که جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت.

مرکز فروش قفسه های فلزی در تهران

قفسه های فروشگاهی یکی از مهمترین تجهیزات و لوازم هر فروشگاه و سوپرمارکتی است که برای چیدمان محصولات و استفاده بهینه از فضا بسیار مناسب هستند. از اینرو مرکز خرید قفسه های فروشگاهی در سراسر کشور بسیار فعال می باشند و به دلیل میزان تقاضای بالا برای این محصولات، حجم خرید و فروش انواع قفسه های فروشگاهی در این مراکز زیاد است. در تهران به دلیل کلان شهر بودن و پایتخت بودن فروشگاه ها و سوپرمارکت های زیادی در حال فعالیت هستند که آنها برای قفسه بندی محل کسب و کار خود نیاز به قفسه های فروشگاهی دارند به همین دلیل مراکز عرضه قفسه های فروشگاهی در تهران بطور گسترده ای حضور دارند. این مراکز انواع قفسه فروشگاهی را بصورت کلی و جزئی به مشتریان با قیمت بسیار مناسبی ارائه می کنند.

این مراکز به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با تولید کنندگان، انواع قفسه با کیفیت را با قیمت بسیار نازلی و قیمت تولید به مشتریان عرضه می کنند و هدف آنها جذب مشتریان بیشتر و تثبیت جایگاه خود در بازار می باشد.

قفسه فروشگاهی دست دوم

 فروشگاهها برای سرویس دهی به مشتریان و تسریع امر پاسخگویی به نیازهای روزمره و با سرعت بالای مشتریان نیاز به تامین و ارائه محصولات مختلف و در رده های مختلف نمایند ، این محصولات برای آنکه به سرعت در دسترس قرار گیرند و در غرفه ها قرار گیرند نیاز به یک انبار بزرگ دارند
 
انبارها برای دسترسی و در اختیار قرار دادن و تامین کالاها برای زنجیره فروش درون فروشگاهها نیاز دارند که نظمی فرای تصور داشته باشند و این نظم جز با بخش بندی و طبقه بندی و کد گذاری گروههای محصولات میسر نیست ،
  انبارها مجبورند با قفسه بندی ها و سیستم قفسه بندی فروشگاهی چه در درون فروشگاه و چه در انبار این گروههای محصول را مجزا و با توجه به اثراتی که ممکن است بر هم به لحاظ بو و مزه ایجاد کنند جداسازی نمایند
 غرفه چینی و طراحی غرفه های فروشگاهها نیازمند نظم و سیاست خاصی است که علاوه به دسترسی سریعتر و بیشتر برای مشتریان به انها پیشنهادهای مختلفی نیز برای افزایش فروش کلی به لحاظ بصری می دهد .
 زیبایی و نحوه نمایش و ارائه محصولات یکی از مهمترین آیتم های اثر گذار بر خرید و تصمیم مشتریان یک فروشگاه دارد ، قفسه های شکیل و زیبا و دارای فضای باز که مشتری بیشترین دید را نسبت به آنها داشته باشد از ویژگی های آن است ، نوع طراحی قفسه و جنس و نحوه اتصال آنها در زیبایی و پاکیزگی آنها بسیار اثر گذار است .

قیمت هر متر قفسه فروشگاهی

برای اطلاع از قیمت هر متر قفسه فروشگاهی با واحد فروش آریا پویان در تماس باشید :
021-26712156

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک