Aria Pouyan Corporation
You're Going To Another Page
021-26712156 : شماره ثابت
شماره تماس : 09123053241
درخواست مشاوره
محصولات
دانلود کاتالوگ

قفسه بندی انبار

قفسه بندی انبار

قفسه بندی انبار - قفسه های فروشگاهی

آدرس دفتر مرکزی شرکت آریا پویان آرنگ: تهران، ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی پلاک 40 واحد 403 شرقی تلفن تماس: 02126712156 شرکت آریا پویان آرنگ واقع در تهران، آمادگی همکاری با تمامی استان های کشور را دارد.

در دنیای امروز انبار و فروشگاهی وجود ندارد که به قفسه بندی تجهیز نشده باشد.قفسه بندی فروشگاه ها و انبارها هم با پیشرفت زیادی روبرو شده است و در هر بخش بنا به نیاز مشتری فکر و خلاقیت نوینی استفاده می شود.

قفسه بندی انبار

استفاده نمودن از قفسه بندی انبار باعث تسهیل فعالیت های کارخانه ها و تولیدی خصوصا در قسمت انبارداری و ایجاد فضای بهینه گردیده است.این امر خصوصا در فروشگاه ها،مراکز خرید و انبارها با شکل های گوناگون و در طراحی متمایز ساخته می گردد.

از آنجایی که قفسه بندی فروشگاه ها بیشتر در معرض دید مشتریان می باشد باید به گونه ای طراحی و نصب شود که مشتری به راحتی بتواند به همه ی اقلام و اجناس دسترسی داشته باشد،علاوه بر آن باید به صورتی آماده شود که رفت و آمد در میان قفسه ها هم به راحتی و به آسانی انجام گردد.

حتی در صورتی که مقدار فضا کم و کوچک باشد باز هم می توان آن را قفسه بندی نمود و به آن نظم و ترتیب داد زیرا امر قفسه بندی و نظم دهی به اقلام امری خیلی مهم می باشد.انتخاب نمودن قفسه بندی مناسب با مکان و اقلام و اجسامی که برروی آن قرار می گیرد نیازمند تخصص در این امر می باشد،شرکت آریا پویان آرنگ با به کار گیری اشخاص با تجربه و ماهر در زمینه قفسه بندی انبار آماده ارائه خدمات به فروشگاه ها،کارخانه ها و مراکز خرید می باشد.

مزایای استفاده از قفسه بندی انبار و فروشگاهی

بنابراین در کل دلایل استفاده از قفسه انبار به شرح زیر است:

 1. می توان از حداقل فضای موجود بهره مند شد.
 2. محدودیتی جهت گذاشتن اجسام روی یکدیگر وجود ندارد.
 3.  می توان به محصولات آسانتر دسترسی داشت.
 4. می توان محصولات متفاوت را دسته بندی و طبقه گذاری نمود.
 5. در چیدن محصولات نظم برقرار می شود.

انواع قفسه بندی

به دو صورت متحرک و ثابت قفسه بندی تقسیم می گردد.همان گونه که از اسم قفسه بندی ثابت پیداست به صورت ثابت می باشد.ولی در قفسه بندی متحرک هر مدام یک از استفاده می تواند جابه جا و جدا شود و این امکان در قفسه بندی ثابت وجود ندارد و جابه جایی در آن ممکن نمی باشد.

در قفسه بندی ثابت و متحرک می توان قفسه بندی را به شکل پیش ساخته هم فراهم نمود و در محل مورد نظر نصب کرد.در قفسه بندی ثابت،در خصوص افزودن و کاستن قفسه ها و مسیرهای حرکت وجود یک راهرو الزامی می باشد ولی در صورتی که از قفسه بندی متحرک استفاده می شود می توان به منظور صرفه جویی از فضای موجود از یک راهروی مشترک استعمال نمود.

 انواع قفسه بندی متحرک

 1. قفسه بندی موبایل.
 2.  قفسه بندی شاتل درایوین.
 3. قفسه بندی خود جریان.
 4. قفسه بندی خود تغذیه.
 5. قفسه بندی خود برگشت.
 6. قفسه بندی بایگانی متحرک.

انواع قفسه بندی ثابت

 1. قفسه بندی پالت.
 2. راهرو باریک
 3. قفسه بندی خود راهرو.
 4. قفسه بندی بازویی.
 5. قفسه بندی کفپوشدار سنگین.
 6. قفسه بندی کفپوشدار سبک.
 7. قفسه بندی مشبک.
 8. قفسه بندی دفتری.

هم اکنون با شرکت آریان پویان آرنگ تماس بگیرید و کلیه امور قفسه بندی انبار – قفسه های فروشگاهی خود را به ما بسپارید مهندسان ما در این مجموعه متناسب با سلیقه و فضای شما امور قفسه بندی انبار و یا قفسه بندی فروشگاهی شما را به انجام می رسانند.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه و یا مشاوره رایگان فرم تماس با ما را پر کرده تا اطلاعاتتان در سیستم ثبت شود، سپس با شما تماس خواهیم گرفت

© کلیه حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط تیم روبیک